Reklama Laserowa

laserprofi » Reklama Laserowa

Reklama świetlna w technologii laserowej to przyszłość

reklama laserowa bulwary warszawa

Laserowa reklama świetlna to przekaz ostry jak brzytwa i kapitalny efekt wizualny!

Chcesz skutecznie promować swoją markę lub firmę! To najnowsze rozwiązanie w branży reklamowej, laserowa reklama świetlna przyciągająca jak magnes. To skuteczne i proste we wdrożeniu rozwiązanie promocji dla twojego przedsiębiorstwa dzięki któremu zrealizujesz wszystkie swoje wizje i pomysły na promocje produktu.

Naszą reklamą kreujemy Wasz sukces!

W odróżnieniu od tradycyjnych reklam świetlnych typu (kasetony reklamowe, neony świetlne, pylony reklamowe), nasze rozwiązanie bazuje wyłącznie na profesjonalnych projektorach laserowych. Przy udziale wysoko skoncentrowanej wiązki światła laserowego, projektor generuje wielokolorowe i super jasne projekcje graficzne o dowolnych rozmiarach i na dowolną odległość w 16 milionach kolorów.

To przyszłość branży reklamowej!

Tradycyjne reklamy świetlne wymagają dodatkowej infrastruktury montażowej jako nośnika reklamowego oraz skomplikowanych i inwazyjnych instalacji montażowych. Taka metoda zwiększa drastycznie koszty całej instalacji i często pozostawia trwałe uszkodzenia na fasadach budynków. Laserowa reklama świetlna oferowana przez naszą firmę to super proste i nieinwazyjne rozwiązanie. To przyszłość w branży reklamowej i nie tylko.

Super skuteczna, uniwersalna, przyciągająca jak magnes, reklama świetlna dla twojej firmy!

 

Najważniejszymi zaletami laserowej reklamy świetlnej jest jej uniwersalność i nieskrępowane możliwości kreowania dowolnej treści i animacji w dowolnym momencie. Bez wychodzenia z domu lub wzywania obsługi technicznej, bez wstawania z krzesła, po prostu uruchamiasz oprogramowanie i w każdej chwili możesz zmienić aktywną reklamę świetlną i wyświetlić co tylko zechcesz. Ogranicza cię jedynie twoja wyobraźnia! Reklamę możesz zmienić na żywo lub przygotować projekt i wgrać go później, dodatkowo możesz precyzyjnie zaprogramować wyświetlanie reklamy na dowolny okres w ciągu dnia, precyzyjnie co do minuty.

4.9/5 - (34 votes)
Reklama laserowa na budynku - slogan szanuj siebie Poznań
Czym jest reklama świetlna w technologii laserowej?

Reklama świetlna w technologii laserowej to projekcja dowolnej treści w postaci obrazów statycznych lub animacji na dowolną odległość bez utraty jakości wyświetlanego obrazu przy pomocy wiązki laserowej. Rodzaj wyświetlanej treści oraz sposób jest nieograniczony.

Reklama umożliwia osiągnąć maksimum zainteresowania i uwagi widza, to jedno z najskuteczniejszych środków przekazu informacji na “dużą skalę”. Nasza firma dysponuje techniką laserową, która umożliwia w szybki i nieinwazyjny sposób wyświetlić reklamę laserową na dowolnej powierzchni projekcyjnej w dowolnym miejscu.

Zwykła reklama jest nudna – Mówiąc najprościej, standardowa reklama billboardowa jest statyczna, przestarzała i mało widoczna. To już nie przyciąga klientów i konsumentów, ponieważ reklamy tego typu są obecnie wszędzie. Natomiast lasery są jasne, żywe i naturalnie zachęcają ludzi do ich oglądania. Działają jak magnes! To graficzne laser show na wyjątkowym poziomie!  Wykorzystanie laserów do reklamy to marketing na zupełnie nowym poziomie.

Laserowa reklama świetlna rewelacyjnie sprawdza się przy projekcjach wielkoformatowych na elewacjach budynków o dowolnych kształtach i rozmiarach. Teksty, słowa, frazy, slogany, logo lub całe animacje mogą być wyświetlane statycznie lub jako animacja i przenoszone niemal na każdą powierzchnię. Wyobraź sobie swoje logo na wieżowcu lub ogromnym kominie a nawet na śnieżnym zamku (to ostatnie faktycznie zrobiliśmy)! Nie ma problemu: nasi eksperci doradzą przy każdym pomyśle.

Ultra mobilność

Laserowe projekcje reklamowe są ultra mobilne i łatwe w użyciu gdyż nie wymagają wielkogabarytowej infrastruktury instalacyjnej ani nie pobierają dużo energii elektrycznej. Typowa instalacja do reklamy laserowej składa się z niewielkiego projektora laserowego, który może być na stałe umocowany na dedykowanym filarze, dachu lub kratownicy lub  jako mobilna aparatura z wariantem szybkiego demontażu i eksploatacją w innym miejscu. Dzięki naszym wysokiej klasy zewnętrznym projektorom laserowym możemy wyświetlać dowolną reklamę na ogromnych fasadach, kominach, a nawet na chmurach. Wprawdzie projekcja w chmurze, jest również kwestią szczęścia, ponieważ nie możemy również wpływać na pogodę – jednak prawie wszędzie istnieje możliwość zastosowania alternatywnego ekranu projekcyjnego jako zabezpieczenia w bezchmurną noc.

Bezobsługowość i wielofunkcyjność to główna zaleta naszych projektorów laserowych. Korzystamy wyłącznie z najwyższej jakości certyfikowanych laserów, a ich jakość wykonania oraz niezawodność wielokrotnie potwierdzana jest w przeróżnych tego typu zastosowaniach na całym świecie. Dzięki zastosowaniu autonomicznych rozwiązań urządzenie pozwala na szybkie wgranie nowej zawartości reklamowej i jej aktualizacje przez sieć przewodową lub bezprzewodową. Laser automatycznie włączy się i wyłączy o wcześniej zadeklarowanym dniu i godzinie bez potrzeby obecności technika, co znacznie redukuje koszty obsługi i optymalizuje zużycie energii i wydłuża żywotność urządzenia.

reklama laserowa na chmurach
projekcja laserowa warszawa
Reklama świetlna na każde warunki

Żadna pogoda nam nie straszna – śnieg, deszcz, wichura czy mrozy nie są przeszkodą dla naszych laserów. Nie zależnie od warunków pogodowych nasze lasery mogą świecić 7 dni w tygodniu przez cały rok. Projektory do reklamy laserowej to wysoko wyspecjalizowane urządzenia z zaawansowaną technologią kontroli i wyświetlania treści laserowej. Nasze lasery do reklamy gwarantują:

 • praca w temperaturze od -20°C do +40°C
 • klasa szczelności IP65 (pyłoszczelność, wodoszczelność)
 • niska dywergencja wiązki (jaśniejsze i precyzyjniejsze projekcje na większe odległości).
 • sterowanie prze sieć LAN, przewodowo lub WiFi
 • zdalny dostęp bezprzewodowy z dowolnego miejsca w kraju przez bramkę VPN 4G/LTE (autorski system połączenia)
 • całkowita bezobsługowość, możliwość kontroli na żywo
 • tryb pracy na żywo lub auto
 • programowanie czasu wyświetlania reklamy przez cały rok
 • idealne do projekcji reklam na linii czasowej
 • łatwe wgrywanie i kasowanie treści i zastępowanie istniejących nowymi
 • zdalna kontrola w trybie wizualnym przez wbudowaną kamerę
 • dystans projekcji od 100m do 1000m
 • projekcja na dużych powierzchniach
 • bezawaryjność
 • potrójne zabezpieczenia skanowania obrazu
 • projekcja w 16 milionach kolorach
 • dowolne animacje i statyczne obrazy w dowolnej kolejności i długości. Brak ograniczeń twórczych
 • dowolne rozmiary projekcji na dowolnej powierzchni
 • wyświetlanie na fasadach chronionych
 • 3 lata gwarancji (wsparcie techniczne i programowe)
 • Darmowa licencja na oprogramowanie sterujące z 2000 tysiącami gotowych grafik i animacji do wykorzystania
 • Szkolenie – z obsługi oprogramowania i obsługi lasera.

Bądź efektywny dzięki reklamie laserowej – Tradycje środki reklamowe jak kasetony, oświetlenie LED, neony, bilbordy mają zbyt dużą i nieskuteczną dyspersję. Ten problem rozproszenia można wyeliminować za pomocą nadzwyczajnych i ukierunkowanych nośników reklamowych.

Dzięki punktowym środkom takim jak laserowa reklama świetlna korzyści są naturalne i nie wymuszone a efektywność jest na bardzo wysokim poziomie.

Chcesz wyróżnić swój produkt lub firmę, dotrzeć do szerokiej publiczności mocnym przekazem reklamowym, porozmawiaj z nami lub napisz do nas. Dzięki naszemu kreatywnemu zespołowi zmienimy każdą wizję w spektakularną reklamę laserową dla Ciebie.

Firma laserprofi jest oficjalnym dystrybutorem marek Pangolin, KVANT oraz UNITY Lasers na terenie Polski.

Stałe instalacje laserowe

Oprócz typowych reklam laserowych nasza firma specjalizuje się w profesjonalnych instalacjach laserowych.

 • projekcje laserowe w niebo (na chmurach)
 • wielkoformatowe projekcje logo na duże odległości
 • projekcje logo na budynkach i fasadach

W tego typu rozwiązaniach stosujemy wodoodporne i pyłoodporne obudowy zewnętrzne z klasą szczelności IP65.

Obudowy mogą być dodatkowo wyposażone w specjalny moduł chłodzący, stosowane wszędzie tam gdzie temperatury pracy przekraczają +35° i spadają poniżej -20°.

Dzięki odpowiedniej kubaturze, obudowa daje nam możliwość instalacji laserów o wysokiej mocy wiązki laserowej. Wszędzie tam gdzie wymagana jest wysoka jasność oraz precyzja przy wielkogabarytowych projekcjach laserowych.

Wszystkie nasze instalacje są wcześniej analizowane, przeprowadzamy wizje lokalne z prezentacją demo aby dobrać idealną moc i typ lasera.

Całość instalacji podlega gwarancji na okres 36 miesięcy.

Jeśli jesteś zainteresowany wyceną i prezentacją laserową, zapraszamy do kontaktu. Skorzystaj z formularza poniżej lub zadzwoń albo napisz wiadomość email.

animacja świąteczna laserem
NAPISZ DO NAS WIADOMOŚĆ
Zainteresowany?

  error: Treści są chronione przed kopiowaniem !!