Pokazy laserowe graficzne

laserprofi » Projekcje Laserowe » Pokazy laserowe graficzne

Pokazy graficzne - obrazy jak żywe

animacja laserowa samochodu na fontannie

Zastanawialiście się po co komu pokaz graficzny laserami? Przecież jest wiele innych, prostszych, szybszych metod i środków do wyświetlania animacji lub grafik.

To prawda, ale wszystkie te metody i środki dostępne na rynku nie posiadają jednej unikalnej cechy co lasery.

Tą cechą jest źródło światła, które przyciąga wzrok jak magnes! Światło, które nie zna przeszkód, przybiera dowolne formy i kształty na dowolnych powierzchniach i w dowolnych rozmiarach.

Jesteś TY i laser oraz twoja wyobraźnia i kreatywność, zero ograniczeń!

Wyobraźcie sobie wiązkę laserową, cienką i super jasną, a w środku masa fotonów energii ściśniętych do granic swoich możliwości. Wiązka, która zdolna wyświetlić precyzyjne i wyraźne kształty w dowolnym kolorze na odległość nawet kilku kilometrów!

A gdybyśmy Wam powiedzieli, że możemy tą wiązką precyzyjnie sterować, tworzyć dowolne kształty i animacje, stworzyć co zechcesz na dowolnej powierzchni i przy dowolnej odległości.

Tak to możliwe!

Super mocny i super precyzyjny przekaz, nazwijmy to super skuteczną reklamą na sterydach!

Wyobraź sobie swoje logo firmy albo slogan widoczny z odległości kilkuset metrów pod dowolnym kątem, tak ogromny i tak jasny, że nikt nie może wobec czegoś takiego przejść obojętnie. Czy to nie jest właśnie to czego szukasz?

Pokazy laserowe graficzne to wyjątkowe widowisko wizualne 2D lub 3D. Bez względu na rodzaj wyświetlanej grafiki, całość wygląda jak pełny film w scenariuszu intensywnej akcji. Typowy pokaz graficzny 2D to obrazowa sekwencja różnych grafik ( statycznych obrazów lub animacji).

Klasyczna projekcja 2D, wyświetla obrazy w zarysie lub jako siatkę bitmapową (obraz rastrowy). Wymagająca grafika 3D, wykorzystywana jest często jako medium reklamowe np.: w branży motoryzacyjnej, lotniczej, budowlanej, rozrywkowej itp..

4.8/5 - (18 votes)
Laserowa iluminacja na budynku
Animacja laserowa

Pokazy laserowe graficzne mogą być prezentowane w formie animacji laserowej na dowolnych powierzchniach, jednakże aby osiągnąć najlepszą jakość wyświetlanego obrazu stosuje się dedykowaną do tego celu powierzchnie projekcyjną.

Typowymi ekranami projekcyjnymi są klasyczne ekrany pvc do projekcji przedniej lub projekcji tylnej, sitodruk do projekcji 3D, ekrany wodne (kurtyny wodne lub gazowe) a nawet ściany domu, skały lub góry. Rozmiar graficznej projekcji laserowej może być dowolny i ewentualnie ograniczony przez wielkość powierzchni projekcyjnej albo przez moc i ilość zastosowanych laserów pokazowych.

Zapoznaj się również z zaletami wielkoformatowej reklamy laserowej: Reklama laserowa na budynkach

Synchro dla pokazu

Kompozycja muzyczna – czym byłaby animacja laserowa bez odpowiedniego akompaniamentu. Podkład muzyczny to wspaniałe dopełnienie każdego pokazu graficznego tworząc spójną całość ze wszystkimi elementami pokazu.

Jesteśmy otwarci na wszystkie gusta i propozycje muzyczne naszych klientów ale również dysponujemy własnym portfolio materiałów dźwiękowych. Nasza obsługa techniczna zadba również o to aby podkład muzyczny był zawsze idealnie zsynchronizowany z częścią wizualną projektu i odpowiednio nagłośniony w każdym miejscu tak samo.

Laser w teatrze
Video klip stanza z laserami
Tylko najwyższa jakość

Dbamy o Wasze bezpieczeństwo – środki bezpieczeństwa podczas każdego pokazu laserowego to dla nasz priorytet! Zanim odpalimy przycisk i pokaz się zacznie, zadbamy o wszystkie najdrobniejsze aspekty bezpieczeństwa przed, podczas i po pokazie laserowym. Korzystamy wyłącznie z certyfikowanych laserów do pokazów a nasza ekipa to wykwalifikowani technicy z europejskimi certyfikatami oficera laserowego.

Efekty laserowe generowane przez nasze lasery gwarantują niesamowite doznania wizualne. Stworzymy dla Państwa animację laserową lub statyczny obraz o dowolnej tematyce nawiązującej do wydarzenia lub imprezy. Tworzymy teksty, logotypy, skomplikowane animacje 3D, graficzne elementy 2D i pełne sekwencje graficzne. Chcesz zareklamować swój produkt lub markę a może opowiedzieć historię swojej firmy, laserowe projekcje graficzne to idealne sposób na utrwalenie tych wspaniałych momentów w pamięci twojej i twoich gości.

NAPISZ DO NAS WIADOMOŚĆ
Zainteresowany?

    error: Treści są chronione przed kopiowaniem !!