Laser show przestrzenne

laserprofi » Projekcje Laserowe » Pokazy Laserowe Przestrzenne

Laser Show jakiego nie widzieliście!

laser show 2024

Laser Show w wykonaniu firmy LASERPROFI to najbardziej spektakularna forma pokazów wizualnych dostępnych na rynku. Nadzwyczajny spektakl świateł i wiązek laserowych, przyprawiający o gęsią skórkę. Zapierające dech w piersiach, wyjątkowe widowisko wizualne pozostające na długo w pamięci. Unikalność przestrzennych pokazów laserowych to ich widowiskowość, spektakl kolorów, form i dźwięków. Wyjątkowe przeżycie wizualne, a TY w samym jego centrum.

Popularność pokazów laserowych wzrosła znacząco w ciągu ostatnich kilku lat. Wielu ekspertów z branży i nie tylko uważa, że branża ta jest bliska stania się przemysłem wartym miliardy dolarów. Na dzisiejszej scenie rozrywkowej widzimy, że projektory laserowe są używane niemal wszędzie. Od koncertów i wycieczek, imprez sportowych, telewizji na żywo i produkcji korporacyjnych, festiwali, klubów nocnych, dyskotek i innych. Lasery szybko stały się jednym z ulubionych efektów świetlnych na świecie.

4.8/5 - (33 votes)
laser show na plaży lgin gmina wschowa
Laser Show - laserowa uczta

Przestrzenne pokazy laserowe to emocjonujące Laser Show, które zobaczymy na koncertach, imprezach firmowych, konferencjach, sztukach teatralnych, na imprezach open air i imprezach masowych. Tego typu oświetlenie laserowe coraz częściej spotyka się również na weselach jako wspaniały dodatek artystyczny albo jako główna atrakcja wizualna.

Nieodłącznym elementem każdego pokazu jest precyzyjnie zsynchronizowana muzyka, obecna podczas całego pokazu, która świetnie wypełnia resztę prezentacji wizualnej i łączy w spójną całość wszystkie jej elementy, tworząc wyjątkowe widowisko wizualne.

Wybitna improwizacja

Nasza firma oferuje dwa typy przestrzennych pokazów laserowych, tj.: pokazy tworzone w trakcie podczas imprezy i pokazy zaprogramowane wcześniej. Przy pokazach przestrzennych w trakcie, wiązki laserowe, formy i efekty wyzwalane są żywiołowo w trakcie trwania koncertu, dostosowując ich częstotliwość i rodzaj do całości przedstawienia. Często tego typu pokazy są wybitnymi improwizacjami i są ukoronowaniem przedstawienia, często doceniane przez publiczność.

Immersja na niespotykanym poziomie – to właśnie charakteryzuje nasze pokazy przestrzenne, w których światło i publiczność stają się jednością! Ten krótki moment zanim włączamy przycisk i publiczność niecierpliwie czeka, nie spodziewając się tego co nadchodzi. I nagle w mgnieniu oka, ciemność zastępuje masa promieni i form świetlnych! Wachlarze kolorów, przepastne tunele, abstrakcyjne figury i setki promieni laserowych eksplodują w przestrzeń. I nic już nie ma, jesteśmy tylko my i setki świateł, przed nami, za nami, nad nami, wszędzie!

wielszew lasery zamiast fajerwerkow
laserowe laser show - wachlarze laserowe
Jesteśmy fachowcami

Wiemy co robimy i znamy się na tym – czy to mała impreza kameralna czy duże wydarzenie masowe, zawsze dbamy o bezpieczeństwo naszej publiczności. Nasze pokazy laserowe przestrzenne tworzone i przeprowadzane są na najwyższym poziomie, przy użyciu certyfikowanych i sprawnych projektorów laserowych.

Nasi operatorzy to profesjonalnie wykwalifikowana i doświadczona ekipa z europejskimi certyfikatami operatora laserowego, dbająca o bezpieczeństwo i przebieg pokazów laserowych.

Zanim rozpocznie się pokaz i publiczność zajmie swoje miejsca, nasza ekipa techników przygotowuje specjalne strefy bezpieczeństwa które są wolne od projekcji laserowych. Profesjonalne oprogramowanie do sterowania projektorami laserowymi umożliwia nam precyzyjne tłumienie wiązek laserowych w dowolnym miejscu przez okres całego pokazu. Dbamy o to aby wszyscy uczestnicy imprezy z przyjemnością i bez ryzyka narażenie zdrowia podziwiali nasze pokazy laserowe.

NAPISZ DO NAS WIADOMOŚĆ
Zainteresowany?

    error: Treści są chronione przed kopiowaniem !!