Atrakcje na imprezy firmowe

laserprofi » Atrakcje na imprezy firmowe

Atrakcje na imprezy firmowe

atrakcje na imprezy firmowe - pokaz laserów

Dlaczego warto organizować eventy firmowe z pokazami laserów? Odpowiedź jest prosta.

  • niezwykłe wrażenia wizualne
  • fantastyczna oprawa muzyczna
  • efekt zaskoczenia (WoW) gwarantowany
  • realizacja zarówno w plenerze jak i na sali
  • łatwa adaptacja do istniejącej scenografii

Wszyscy szukamy czegoś wyjątkowego, nowoczesnego i nowego aby zachwycić swoich gości i nadać naszej imprezie wyjątkowego charakteru.

Nasze lasery to potrafią!

Oryginalne atrakcje eventowe w naszym wykonaniu to wspaniały efekt wizualny.

Zorganizuj imprezę jedyną w swoim rodzaju

Zatem jakie atrakcje na imprezy firmowe sprawdzą się najlepiej? Oto co oferujemy.

blank
Animacje laserowe i projekcje graficzne

Opowiedz nam swoją historię a my ją zaprezentujemy laserami. Często zastanawiamy się jakiej formy przekazu użyć aby zaprezentować historię naszej firmy. Chcemy aby to było coś oryginalnego, przykuwającego uwagę i zarazem nowoczesnego.

Korzystamy ze wszystkich dobrodziejstw technologii i łączymy technikę laserową z efektami audio-video. Na podstawie szkicu / scenariusza i wybranych materiałów łączymy prezentacje wideo i podkład muzyczny z laserowymi pokazami graficznymi. Całość synchronizujemy na linii czasowej wraz z animacją laserową i prezentacją graficzną logotypów.

Wykorzystujemy zaawansowane metody tracingu, skanowania dystrybucyjnego oraz mappingu linearnego aby jeszcze bardziej zachwycić naszych gości.

 

Przestrzenny pokaz laserowy

Chciałbyś swoich gości wprawić w osłupienie?

Nie ma sprawy! Nasza firma to gwarantuje!

Przysłowiową wisienką na torcie jest nasz autorski przestrzenny pokaz laserowy. To emocjonujące przestrzenne widowisko laserowe, które trzyma w napięciu do samego końca.

15 minutowy pokaz laserowy na imprezie firmowej z pełną synchronizacją muzyczną. Każdy pokaz to artystyczna prezentacja światła i dźwięków. Immersja na najwyższym poziomie.

Efekt skali i 16 milionów kolorów przykuwa uwagę do samego końca pokazu.

Jeśli pytasz co zrobić na imprezę firmową, to pokaz przestrzenny będzie idealnym wyborem.

W zależności od budżetu oraz dostępnej przestrzenni oferujemy pokazy laserowe na dowolną ilość laserów. Im większa ilość laserów tym efekt bardziej emocjonujący.

atrakcje na imprezy firmowe - efekt płynnego nieba
lasery na evencie firmowym w poznaniu - klub b17
Efekty laserowe VIP

Oprócz pokazów przestrzennych i laserowych animacji oferujemy zaawansowane efekty tracingu i linearnego mappingu laserowego.

Tracing laserowy w połączeniu z prezentacją wideo daje niespotykane efekty wizualne.

Wykorzystując metodą maskowania i śledzenia obiektów potrafimy wkomponować efekty laserowe w materiał wideo. To tak jak by dodać kolejny wymiar do filmu.

Stosujemy również półprzezroczyste ekrany projekcyjne typu “mesh:”, dzięki którym nasze projekcje wychodzą dosłownie z ekranu tworząc pseudo hologram.

To trzeba zobaczyć na własne oczy!

Linearny mapping laserowy to idealna forma podkreślenia scenografii. Wyobraź sobie gdy wiązka laserowa wędruje po fasadzie zakreślając jej elementy  w pętli. To może być ściana, lub zbudowane na potrzeby eventu stałe elementy scenografii.

Mapping laserowy możemy również wpleść w pokaz laserowy. Chcesz wręczyć wyjątkową nagrodę: samochód, łódź, mieszkanie? My nadamy temu momentowi niezwykłego znaczenia i zbudujemy odpowiednie napięcie. Całość w połączeniu z efektami dźwiękowymi i przestrzennymi stworzy artystyczną kreację.

Jak to wszystko działa?

Nasze lasery to profesjonalne urządzenia. Całość komunikacji odbywa się poprzez szybką sieć Ethernet a sygnał prowadzony jest z jednego media serwera. Możemy z tego samego urządzenia sterującego wysyłać jednocześnie sygnał audio do głośników, sygnał wideo do ekranu lub ściany LED oraz sygnał do naszych laserów.

Dzięki tej technologii, zachowujemy idealną synchronizację całego show laserowego.

 

Bezpieczeństwo i certyfikaty

Dbamy również o bezpieczeństwo. Nasi realizatorzy to certyfikowani operatorzy laserów z europejskimi poświadczeniami kwalifikacji. Stosujemy strefy bezpieczeństwa zwane BAM oraz zaawansowaną geometrię skanowania, aby Wasi goście byli bezpieczni.

Często w pomieszczeniach gdzie realizujemy pokazy laserowe na eventy firmowe znajduje się wartościowy sprzęt optyczny, który również obejmujemy naszymi strefami “no beam”.

Dla nas bezpieczna impreza to udana impreza.

Czy nasze uprawnienia również są ważne poza granicami kraju? Odpowiedź, jest tak! Twoje wydarzenie ma miejsce w Niemczech, Anglii, Szwecji, Norwegii lub w innym kraju europejskim?

Dla nas to nie przeszkoda wręcz zachęta. Nasi technicy władają płynnie językiem niemieckim i angielskim.

Zapraszamy do współpracy!

Projekcja logo na imprezie firmowej - poznan
NAPISZ DO NAS WIADOMOŚĆ
Zainteresowany?

    error: Treści są chronione przed kopiowaniem !!