Nasze lasery

Laserprofi / Nasze lasery

Jakość bez kompromisów

nasze lasery kvant

Bez nich nasza praca i marzenia nie byłby możliwe. Dzięki naszym laserom możemy uczyć się, kreować wspaniałe projekty, tworzyć niezapomniane pokazy, poznawać nowe miejsca oraz współpracować i nawiązywać nowe kontakty ze wspaniałymi ludźmi. Dlatego też, przykładamy wyjątkową wagę do jakości, efektywności, nowoczesnej technologii i niezawodności naszych urządzeń z którymi na co dzień pracujemy. Wszystko to zapewnia nam firma KVANT, która jest głównym i jedynym dostawcą naszych projektorów laserowych oraz osprzętu.

Laser na budynki logolas firmy Kvant
Nasz sprzęt jaki mamy

Nasze lasery zostały ręcznie i indywidualnie wykonane, zgodnie z podstawową filozofią Kvanta, jaką jest ciągłe doskonalenie. Wydajność i inteligentne funkcje są tym, co faktycznie robi wrażenie na publiczności. Opierając się na aktualnych pragnieniach i potrzebach profesjonalistów z branży eventowej w kraju i na całym świecie i oczywiście naszym, oddano nam do dyspozycji perfekcyjne urządzenie, które “robią swoją robotę”!

Co nas wyróżnia to biel

Perfekcyjna biel – to co wyróżnia nasze lasery to wręcz idealne odzwierciedlenie kolorów, potencjał 16 milionów odcieni tworzą epicki i niezapomniany spektakl świateł. Najwyższej jakości komponenty oraz precyzyjna optyka gwarantują, że nasze laser show wygląda wręcz zjawiskowo i pozostaje na długo w pamięci widza. Bez względu na odległość i poziom skomplikowania wyświetlanej grafiki, wszystkie nasze projekcje są wyraźne i płynne jak w filmie.

Technologia trybu wyświetlania balansu kolorów – to innowacja technologiczna dostępna wyłącznie w laserach KVANT, która gwarantuje nam, że kolory wiązek laserowych tworzących efekt końcowy w postaci pokazów laserowych odpowiadają kolorom wyświetlanym na ekranie komputera, bez konieczności kalibracji palety kolorów w oprogramowaniu. Te ustawienia kolorów przechowywane są w wewnętrznej pamięci systemowej każdego z naszych laserów, co oznacza, że nasze pokazy laserowe to najwyższa liga i wierne odzwierciedlenie kolorów w rzeczywistości.

wiazka laserowa biala kvant laser
nasz laser kvant clubmax zielony
Pierwsza liga

Bezpieczeństwo i niezawodność– to kolejny powód, dlaczego zdecydowaliśmy się na ścisłą współpracę z produktami marki KVANT. System bezpieczeństwa skanowania oraz zaawansowane monitorowanie zasilania i DMR (w inżynierii oznacza podwójną redundancję modularną (DMR), to system ze zduplikowanymi komponentami, zapewniający nadmiarowość w przypadku awarii) zapewnia naszym klientom oraz widzom odpowiednie środki bezpieczeństwa i nieprzerwaną frajdę z pokazów laserowych.

Zastosowanie laserów – Nasze lasery wyposażone są w najnowszą laserową technologię diod półprzewodnikowych oraz technologię OPSL. Pomimo dużego potencjału i dużych mocy, nasze lasery to stosunkowo niewielkie i kompaktowe urządzenia. Ten fakt umożliwia nam na wdrożenie naszej technologii przy każdej kubaturze, niezależnie od tego czy jest to impreza weselna, mała dyskoteka czy impreza firmowa.  Solidna i wytrzymała konstrukcja oraz wyśrubowana klasa szczelności czyni nasze urządzenia dodatkowo idealnymi systemami laserowymi do stałych instalacji jak i również do najmu krótko i długoterminowego. Dedykowane jednostki laserowe są w stanie pracować przez cały rok na okrągło w każdych warunkach pogodowych, zachowując przy tym odpowiednią temperaturę pracy zachowując optymalną jasność i jakość każdej projekcji laserowej.

Nasze lasery
9 opinii / Średnia 4.6
NAPISZ DO NAS WIADOMOŚĆ
Zainteresowany?