Nasze lasery

laserprofi » Nasze Lasery

Lasery RGB - jakość bez kompromisów

blank

Profesjonalne lasery RGB ! Bez nich nasza praca i marzenia nie byłby możliwe. Dzięki naszym laserom możemy uczyć się, kreować wspaniałe projekty, tworzyć niezapomniane pokazy, poznawać nowe miejsca oraz współpracować i nawiązywać nowe kontakty ze wspaniałymi ludźmi. Dlatego też, przykładamy wyjątkową wagę do jakości, efektywności, nowoczesnej technologii i niezawodności naszych urządzeń z którymi na co dzień pracujemy.

Planujesz zakup lasera do dyskoteki, teatru, na scenę albo widzisz zastosowanie lasera jako dodatkowy lub główny efekt świetlny do projektu? Nie ma sprawy, doradzimy i zaoferujemy dopasowaną konfigurację do Twoich potrzeb. Zapoznaj się z informacjami na dole strony!

4.8/5 - (23 votes)
lasery rgb do grafiki laserowej
Nasz sprzęt jaki mamy

Nasze lasery zostały ręcznie i indywidualnie wykonane, Zgodnie z naszą filozofią, jaką jest ciągłe doskonalenie. Wydajność i inteligentne funkcje są tym, co faktycznie robi wrażenie na publiczności. Opierając się na aktualnych pragnieniach i potrzebach profesjonalistów z branży eventowej w kraju i na całym świecie i oczywiście naszym, oddano nam do dyspozycji perfekcyjne urządzenie, które “robią swoją robotę”!

Co nas wyróżnia to biel

Perfekcyjna biel – to co wyróżnia nasze lasery to wręcz idealne odzwierciedlenie kolorów, potencjał 16 milionów odcieni tworzą epicki i niezapomniany spektakl świateł. Najwyższej jakości komponenty oraz precyzyjna optyka gwarantują, że nasze laser show wygląda wręcz zjawiskowo i pozostaje na długo w pamięci widza. Bez względu na odległość i poziom skomplikowania wyświetlanej grafiki, wszystkie nasze projekcje są wyraźne i płynne jak w filmie.

Idealny balans kolorów – nasze lasery gwarantują nam, że kolory wiązek laserowych tworzących efekt końcowy w postaci pokazów laserowych odpowiadają kolorom wyświetlanym na ekranie komputera, bez nadmiernej konieczności kalibracji palety kolorów w oprogramowaniu. Te ustawienia kolorów przechowywane są w wewnętrznej pamięci systemowej każdego z naszych laserów, co oznacza, że nasze pokazy laserowe to najwyższa liga i wierne odzwierciedlenie kolorów w rzeczywistości.

wiazka laserowa biala kvant laser
nasz laser kvant clubmax zielony
Pierwsza liga

Bezpieczeństwo i niezawodność– to kolejny powód, dlaczego nasze lasery spełniają swoje zadanie w każdych warunkach. System bezpieczeństwa skanowania oraz zaawansowane monitorowanie zasilania to system, który zapewnia naszym klientom oraz widzom odpowiednie środki bezpieczeństwa i nieprzerwaną frajdę z pokazów laserowych.

Zastosowanie laserów – Nasze lasery wyposażone są w najnowszą laserową technologię diod półprzewodnikowych.

Pomimo dużego potencjału i dużych mocy, nasze lasery to stosunkowo niewielkie i kompaktowe urządzenia. Dzięki temu wybrane modele mogą służyć jako lasery dyskotekowe, do klubów i na imprezy okolicznościowe.

Uniwersalność naszch laserów umożliwia nam wdrożenie naszej technologii przy każdej kubaturze, niezależnie od tego czy jest to impreza weselna, mała dyskoteka czy impreza firmowa.

Solidna i wytrzymała konstrukcja oraz wyśrubowana klasa szczelności czyni nasze urządzenia dodatkowo idealnymi systemami laserowymi do stałych instalacji jak i również do najmu krótko i długoterminowego. Dedykowane jednostki laserowe są w stanie pracować przez cały rok na okrągło w każdych warunkach pogodowych, zachowując przy tym odpowiednią temperaturę pracy zachowując optymalną jasność i jakość każdej projekcji laserowej.

Lasery - jaki laser kupić?

Lasery estradowe, animacyjne, dyskotekowe, koncertowe, lasery 3D i lasery DJ. Bez względu na zastosowanie i nazwę własną, nasze lasery RGB sprawdzą się w każdych warunkach.

 1. Myślisz poważnie nad rozwojem swojego biznesu
 2. Wizerunek i wiarygodność to Twoja dewiza
 3. Nie masz czasu na serwisy, ma po prostu działać
 4. Jakość to Twoje drugie imię.
 5. Super precyzja, ambitne kolory i efekt PREMIUM, to cię kręci

Wszystko to dostarczymy Tobie w jednym projektorze laserowym. Niezawodność i doskonała jakość. Decydując się na zakup laserów w naszej firmie otrzymujesz:

 • 36 miesięcy gwarancji door to door
 • bezpłatne wsparcie techniczne
 • doskonałą jakość i precyzję wykonania
 • szkolenia produktowe i szkolenia z bezpieczeństwa
 • preferencyjne ceny
 • doradztwo przed sprzedażowe
 • serwis pogwarancyjny

Nie wiesz jaki laser będzie pasował do Twojej realizacji? Zapraszamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży. Nasi specjaliści doradzą i dobiorą idealny projektor laserowy do Twoich potrzeb.

NAPISZ DO NAS WIADOMOŚĆ
Zainteresowany?

  error: Treści są chronione przed kopiowaniem !!