Lasery RGB

laserprofi » Nasze Lasery

Lasery RGB - jakość bez kompromisów

blank

Profesjonalne lasery RGB ! Bez nich nasza praca i marzenia nie byłby możliwe. Dzięki naszym laserom możemy uczyć się, kreować wspaniałe projekty, tworzyć niezapomniane pokazy, poznawać nowe miejsca oraz współpracować i nawiązywać nowe kontakty ze wspaniałymi ludźmi. Dlatego też, przykładamy wyjątkową wagę do jakości, efektywności, nowoczesnej technologii i niezawodności naszych urządzeń z którymi na co dzień pracujemy

4.8/5 - (24 votes)
lasery rgb do grafiki laserowej
Nasz sprzęt jaki mamy

Nasze lasery zostały ręcznie i indywidualnie wykonane, Zgodnie z naszą filozofią, jaką jest ciągłe doskonalenie. Wydajność i inteligentne funkcje są tym, co faktycznie robi wrażenie na publiczności. Opierając się na aktualnych pragnieniach i potrzebach profesjonalistów z branży eventowej w kraju i na całym świecie i oczywiście naszym, oddano nam do dyspozycji perfekcyjne urządzenie, które “robią swoją robotę”!

Co nas wyróżnia to biel

Perfekcyjna biel – to co wyróżnia nasze lasery to wręcz idealne odzwierciedlenie kolorów, potencjał 16 milionów odcieni tworzą epicki i niezapomniany spektakl świateł. Najwyższej jakości komponenty oraz precyzyjna optyka gwarantują, że nasze laser show wygląda wręcz zjawiskowo i pozostaje na długo w pamięci widza. Bez względu na odległość i poziom skomplikowania wyświetlanej grafiki, wszystkie nasze projekcje są wyraźne i płynne jak w filmie.

Idealny balans kolorów – nasze lasery gwarantują nam, że kolory wiązek laserowych tworzących efekt końcowy w postaci pokazów laserowych odpowiadają kolorom wyświetlanym na ekranie komputera, bez nadmiernej konieczności kalibracji palety kolorów w oprogramowaniu. Te ustawienia kolorów przechowywane są w wewnętrznej pamięci systemowej każdego z naszych laserów, co oznacza, że nasze pokazy laserowe to najwyższa liga i wierne odzwierciedlenie kolorów w rzeczywistości.

wiazka laserowa biala kvant laser
nasz laser kvant clubmax zielony
Pierwsza liga

Bezpieczeństwo i niezawodność– to kolejny powód, dlaczego nasze lasery spełniają swoje zadanie w każdych warunkach. System bezpieczeństwa skanowania oraz zaawansowane monitorowanie zasilania to system, który zapewnia naszym klientom oraz widzom odpowiednie środki bezpieczeństwa i nieprzerwaną frajdę z pokazów laserowych.

Zastosowanie laserów – Nasze lasery wyposażone są w najnowszą laserową technologię diod półprzewodnikowych.

Pomimo dużego potencjału i dużych mocy, nasze lasery to stosunkowo niewielkie i kompaktowe urządzenia. Dzięki temu wybrane modele mogą służyć jako lasery dyskotekowe, do klubów i na imprezy okolicznościowe.

Uniwersalność naszch laserów umożliwia nam wdrożenie naszej technologii przy każdej kubaturze, niezależnie od tego czy jest to impreza weselna, mała dyskoteka czy impreza firmowa.

Solidna i wytrzymała konstrukcja oraz wyśrubowana klasa szczelności czyni nasze urządzenia dodatkowo idealnymi systemami laserowymi do stałych instalacji jak i również do najmu krótko i długoterminowego. Dedykowane jednostki laserowe są w stanie pracować przez cały rok na okrągło w każdych warunkach pogodowych, zachowując przy tym odpowiednią temperaturę pracy zachowując optymalną jasność i jakość każdej projekcji laserowej.

Sprzedaż laserów eventowych

Czy marzysz o niezapomnianych pokazach, które porwą publiczność i dodadzą Twoim wydarzeniom niepowtarzalnego klimatu? Jakość, precyzja i niezawodność jest dla Ciebie najważniejsza?

Jeśli tak to dobrze trafiłeś! Nasze profesjonalne lasery RGB to klucz do stworzenia bezpiecznych i spektakularnych widowisk.

Poznaj powody, dla których nasze lasery marki KVANT i UNITY LASERS są niezrównane na rynku:

 

1. Efekty wizualne, które wstrzymują oddech:

Nasze profesjonalne lasery to nie tylko światło i jakość – to także spektakularne efekty wizualne, które nadadzą Twojemu wydarzeniu niepowtarzalny charakter. Rozświetl swoją przestrzeń niezwykłymi wzorami, animacjami i kolorami!

 

2. Łatwość kreowania niesamowitych pokazów:

Dzięki zaawansowanej technologii, nasze lasery są niezwykle łatwe w obsłudze. Kreuj swoje własne widowiska za pomocą intuicyjnego interfejsu i oprogramowania Pangolin Quickshow oraz Beyond, które umożliwiają swobodne dostosowanie efektów laserowych do każdego momentu wydarzenia.

Tylko Twoja wyobraźnia stanowi granicę!

 

3. Solidna konstrukcja dla niezawodności:

Lasery KVANT i UNITY to nie tylko widowiskowe efekty, ale także solidna konstrukcja i wyjątkowa trwałość. Bezpieczne dla użytkowania, niezawodne i przygotowane na długotrwałe występy – zawsze w najwyższej jakości. Urządzenia laserowe w naszej ofercie są w całości produkowane na terenie Unii Europejskiej i USA.

 

4. Wyjątkowe wsparcie techniczne:

W naszym zespole znajdziesz pasjonatów i ekspertów, gotowych służyć pomocą na każdym etapie. Zadbamy, abyś wiedział jak obsłużyć swój laser i bezpiecznie przeprowadzić pokaz laserowy.

Przy zakupie lasera oferujemy odpłatne szkolenie z zakresu bezpieczeństwa i oprogramowania. To kompleksowa i unikalna wiedza, której nie znajdziesz w Internecie.

 

5. Dostosowane do wszelkich wydarzeń:

Nasze lasery sceniczne sprawdzą się zarówno na koncertach, imprezach firmowych, jak i na eventach plenerowych a również weselach. Oferujemy także zaawansowane autonomiczne jednostki do całorocznych wielkoformatowych projekcji graficznych. Zajrzyj do działu reklama laserowa.

 

6. Oprogramowanie laserowe Pangolin łatwe w obsłudze

To super intuicyjne i wieloplatformowe narzędzie dedykowane do pracy z laserami KVANT i UNITY. Odpalasz i masz do dyspozycji wydajne i precyzyjne urządzenie gotowe do pracy od zaraz. Tysiące możliwości konfiguracji, setki gotowych grafik i profesjonalne wsparcie. Sprawdź zalety oprogramowania Pangolin Quickshow

Z każdym zakupionym laserem wyposażonym w moduł sieciowy FB4 dodajemy dożywotnią licencję na oprogramowanie laserowe Quickshow marki Pangolin. 

 

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o naszych profesjonalnych laserach RGB i otrzymać ofertę cenową. Przygotuj się na niezapomnianą podróż i rozpal wyobraźnię swojej publiczności już dziś!

Wszystkie lasery zakupione w naszej dystrybucji otrzymują roczną gwarancję producenta oraz dodatkową 2 letnią gwarancję firmy LASERPROFI.

Firma LASERPROFI jest oficjalnym dystrybutorem marek  KVANT, UNITY LASERS oraz oprogramowania firmy Pangolin na terenie Polski.

 

lasery sceniczne rgb
NAPISZ DO NAS WIADOMOŚĆ
Zainteresowany?

    error: Treści są chronione przed kopiowaniem !!