Mapping laserowy

laserprofi » Projekcje Laserowe » Mapping Laserowy

Linearny mapping laserowy

mapping laserowy 3d

Mapping laserowy 3D to jeden z najbardziej efektywnych i widowiskowych środków wizualnych do promocji i reklamy. Stosowany jest przeważnie na elewacjach budynków,  przy prezentacji nowych modeli samochodów oraz na obszarach wielkoformatowych, których powierzchnia umożliwia tego typu projekcję laserową.  Efekt linearnego mappingu laserowego jest tworzony za pomocą profesjonalnych projektorów laserowych i dedykowanego oprogramowania laserowego.

Wielozadaniowość i elastyczność to duża zaleta stosowania mappingu linearnego w wizualnym obrysie obiektów. Elastyczność i wyjątkowa adaptacja technologii laserowej w przeróżnych projektach i instalacjach wizualnych daje ogromne możliwości zarówno w branży reklamowej jak i rozrywkowej. Obiekty mappowane nie muszą być typowymi budynkami, z powodzeniem stosuje się tego typu technologię zarówno w obrysie pomników, wierz obserwacyjnych, latarni morskich, wiatraków, pojazdów, samolotów a nawet ruchomych obiektów.

4.8/5 - (16 votes)
blank
Uruchom i zapomnij

Przeważnie zsynchronizowany z podkładem muzycznym. Precyzyjnie nakierowane wiązki projektorów laserowych na obiekt docelowy i wcześniej zaprogramowane ruchy na linii czasowej, tworzą razem wyjątkowe widowisko wizualne. Typowe maskowanie laserami trwa od kilku do kilkunastu minut, tworząc intensywne wizualnie i bardzo efektowne widowisko optyczne. Mapping stosuje się również jako dodatkowy element scenografii artystycznej, synchronizując go z istniejącą infrastrukturą oświetleniową.

To kolejna zaleta mappingu laserowego. Podobnie jak przy reklamie laserowej tak i tutaj projekcja może być obsługiwana na żywo albo przez technika w trakcie pokazu lub zaprogramowana czasowo i odgrywana oraz zakańczana o wcześniej zadeklarowanych godzinach. Treść laserowa zapisywana jest bezpośrednio w projektorze laserowym i może być w dowolnym momencie aktualizowana przewodowo lub bezprzewodowo na dane potrzeby reklamowe. Takie rozwiązanie oferuje nam nieograniczone możliwości reklamowe ale i również znaczącą redukcję kosztów w obsłudze.

Skuteczna reklama

Wyobraź sobie promień lasera jako stałą wiązkę, który rysuje linie i kształty na żywo. Proces w którym projekcja laserowa krok po kroku zarysowuje model / produkt na żywo na twoich i twoich gości oczach, wprawiając wszystkich w osłupienie. Mapping to skuteczna reklama laserowa a reklama jest dźwignią handlu. Nie od dzisiaj wiadomo, że skuteczny i atrakcyjny wizualnie przekaz reklamowy przekłada się bezpośrednio na zarobki i zwiększa wiarygodność przedsiębiorstwa.

Linearny mapping laserowy, który oferuje nasza firma to jeden z najbardziej efektywnych i nie drogich sposobów prezentacji swojej marki i reklamy produktu. Wyświetlany na małych i ogromnych, prostych i skomplikowanych architektonicznie powierzchniach bez konieczności inwestycji w dodatkowe pozwolenia lub infrastrukturę reklamową.

mapping laserowy na stadionie
NAPISZ DO NAS WIADOMOŚĆ
Zainteresowany?

    error: Treści są chronione przed kopiowaniem !!