Cennik

Laserprofi / Cennik
Ile kosztuje pokaz laserowy?
ile kosztuje pokaz laserowy

Jesteśmy stabilnym partnerem biznesowym i wiarygodną firmą. Dla nas przede wszystkim liczy się zadowolenie klienta i mądrze zainwestowane pieniądze, dlatego też do każdej wyceny podchodzimy indywidualnie i z należytą starannością. Współpracując z naszą firmą od razu zauważysz przejrzystość warunków cenowych i zasad współpracy.

Określenie uniwersalnej ceny dla pokazów laserowych jest niełatwe gdyż wyznacza ją kilka czynników, które mają znaczący wpływ na koszt końcowy.

Ilość zastosowanych projektorów laserowych oraz ich moc to główny czynnik wpływający na cenę. Dodatkowym składnikiem ceny jest długość pokazu, skala skomplikowania wykonania oraz jego miejsce.

Każda oferta cenowa przygotowywana przez naszych specjalistów jest indywidualna a pokaz przestrzenny wyjątkowy i szyty na miarę. Nie powielamy pomysłów, chcemy aby każdy projekt był unikalny i na trwałe zapisany w portfolio Twojej firmy i możliwie długo w Twojej pamięci.

pokaz laserowy cennik
Pokaz laserowy cennik

Ile kosztuje pokaz laserowy ? – Do zaoferowania mamy trzy rodzaje pokazów laserowych tj.: pokaz laserowy graficzny, pokaz laserowy przestrzenny i pokaz na żywo. Wszystkie pokazy łączy kilka głównych cech które wpływają na cenę końcową. Są nimi, ilość zastosowanych projektorów laserowych i ich moc, powierzchnia lub rozmiar projekcji, poziom skomplikowania projektu graficznego oraz długość pokazu. Każdy z naszych pokazów jest indywidualnie dopasowywany do potrzeb i wymogów klienta.

Niezależnie od tego czy dysponujesz małym czy dużym budżetem, czy pokaz ma się odbyć na sali weselnej, na dyskotece, u ciebie w ogrodzie albo na 20 piętrowym budynku lub dla 6000 tysięcznej publiczności. Nasza firma gotowa jest na wszystkie scenariusze, ewentualności oraz portfele.

Mapping laserowy jaka cena? Nasza firma posiada w swojej ofercie dwa rodzaje mappingu, są nimi:  pokaz na żywo i pokaz autonomiczny z wcześniej zaprogramowaną treścią laserową wyzwalaną automatycznie w zdefiniowanym czasie. Na cenę wpływa również czas pokazu oraz ilość użytych projektorów laserowych.

Mapping laserowy wymaga również przygotowania treści na dedykowanym oprogramowaniu laserowym, która będzie wyświetlana na obiekcie docelowym, odbywa się to często na miejscu przed pokazem aby wymiary i miejsce projekcji laserowej były idealnie dopasowane do powierzchni projekcyjnej. Programowanie mappingu jest usługą płatną i wlicza się ją do ogólnej ceny za pokaz.

Dodatkowe usługi w cenie

Reklama laserowa i stałe instalacje laserowe – Długoterminowe montaże projektorów laserowych przeznaczonych na zewnętrzne projekcje reklamowe wyceniane są zawsze indywidualnie pod każdy nowy projekt. W końcową cenę wlicza się koszt zakupu dedykowanego projektora laserowego, montażu i zaprogramowania reklamy. Koszty dojazdu i ew. akomodacji techników doliczane są oddzielnie.

Sprzedaż i Rental – Oferujemy również zakup i wynajem laserów w cenach odsprzedażowych. Takie rozwiązanie przeznaczone jest dla firm, które nie chcą płacić dodatkowo za wynajem jednostek laserowych podczas projekcji i obsługę operatora a wyłącznie skorzystać z usługi zaprogramowania pokazu. Serwis gwarancyjny, szkolenie produktowe i szkolenie z bezpieczeństwa laserowego jest wliczone w cenę.

wiązka laserowa wychodząca z lasera kvant
pokaz laserowy cena
Jak przygotowujemy ofertę?

Niezależnie od rodzaju usługi nasi pracownicy przeprowadzają wstępny audyt z klientem mający na celu ustalić m.in. miejsce pokazu, tematykę, dostępny budżet oraz termin.

Po zebraniu wszystkich informacji przystępujemy do analizy wszystkich danych i na ich podstawie podejmowana jest decyzja o użytej ilości i mocy projektorów laserowych i rodzaju sterowania. Dodatkowo sprawdzamy jakim osprzętem dysponuje nasz klient i  ustalamy czy zachodzi potrzeba zastosowania dodatkowego osprzętu.

Nasza firma dysponuje dedykowanymi wytwornicami mgły, nagłośnieniem oraz oświetleniem scenicznym i innym wyposażeniem scenicznym używanym podczas pokazów laserowych i nie tylko. Na życzenie klienta park sprzętowy którym dysponujemy pozostaje do dyspozycji i może służyć w celach rentalowych.

NAPISZ DO NAS WIADOMOŚĆ
Zainteresowany?