Cennik

laserprofi » Cennik

Ile kosztuje pokaz laserowy?

Pokaz laserowy cena

Dla nas przede wszystkim liczy się zadowolenie klienta i mądrze zainwestowane pieniądze, dlatego do każdej wyceny podchodzimy indywidualnie i z należytą starannością.

Tworzymy pokazy laserowe dla małych i dużych!

Cena pokazu laserowego oscyluje w przedziale od 5 000,00 zł (wesela), 7 000,00 zł, 10 000,00 zł, 20 000,00 zł i więcej. Końcową cenę pokazu określa ilość zastosowanych projektorów laserowych , czas trwania pokazu, lokalizacja,  miejsce tj. na zewnątrz lub wewnątrz, ilość widzów, kubatura pomieszczenia (pokazy indoor), powierzchnia projekcyjna terenu (pokazy outdoor), skala skomplikowania przedsięwzięcia, itd.

Zadzwoń lub napisz do nas i przekaż poniższe informacje, które pozwolą nam szybko i precyzyjnie wycenić laser show.

Dokonamy niezobowiązującej wyceny w niecałą godzinę!

data wydarzenia
lokalizacja (prześlij zdjęcie terenu, link do mapy Google)
informację czy pokaz ma być w plenerze czy wewnątrz budynku
charakter wydarzenia
przewidywana ilość gości

Współpracując z naszą firmą gwarantujemy przejrzystość warunków cenowych i zasad współpracy.

Posiadamy oddziały terenowe (Warszawa, Wrocław, Poznań, Katowice)

Każda oferta cenowa przygotowywana przez naszych specjalistów jest indywidualna a pokazy laserowe wyjątkowe i szyte na miarę. Nie powielamy pomysłów, każdy pokaz świateł to unikalne wydarzenie, które na długo pozostaje w pamięci.

Naszymi klientami są: miasta, gminy, teatry, muzea, firmy, ośrodki kulturalne, korporacje, znane marki, artyści oraz platformy streamingowe.
Współpracujemy z: organizatorami targów, WOŚP, radiem i telewizją, agencjami reklamowymi i artystycznymi, sektorem gier wideo oraz branżą mody.

4.8/5 - (58 votes)
pokazy laserowe cennik
Pokaz laserowy cennik

Do zaoferowania mamy trzy rodzaje pokazów laserowych tj.: pokaz laserowy graficzny, laser show przestrzenne i pokaz na żywo. Oferujemy również pokazy łączone tj. pokaz grafik, wideo w połączeniu z animacją laserową i efektami przestrzennymi. Jeśli masz jakąś historię do opowiedzenia my ją zaprezentujemy korzystając z technik laserowych i multimedialnych.

Wszystkie pokazy łączy kilka głównych cech które wpływają na cenę końcową. Są nimi, ilość zastosowanych projektorów laserowych i ich moc, powierzchnia lub rozmiar projekcji, poziom skomplikowania projektu graficznego oraz długość pokazu. Każdy z naszych pokazów jest indywidualnie dopasowywany do potrzeb i wymogów klienta.

Nasza firma gotowa jest na wszystkie scenariusze, ewentualności oraz portfele. Niezależnie od tego czy dysponujesz małym albo dużym budżetem, czy pokaz ma się odbyć na sali weselnej, na dyskotece, u ciebie w ogrodzie albo dla 6000 tysięcznej publiczności.

W przypadku standardowego pokazu laserowego na weselu, ceny ustalone są z góry i występują w trzech wariantach. W wyjątkowych wypadkach dopuszczona jest indywidualna wycena na życzenie.

Mapping laserowy jaka cena? Nasza firma posiada w swojej ofercie dwa rodzaje mappingu, są nimi:  pokaz na żywo i pokaz autonomiczny z wcześniej zaprogramowaną treścią laserową wyzwalaną automatycznie w zdefiniowanym czasie. Na cenę wpływa również czas pokazu oraz ilość użytych projektorów laserowych.

Linearny mapping laserowy fasady wymaga przygotowania treści na dedykowanym oprogramowaniu laserowym, która będzie wyświetlana na obiekcie docelowym. Odbywa się to często na miejscu przed pokazem aby wymiary i miejsce projekcji laserowej były idealnie dopasowane do powierzchni projekcyjnej. Programowanie mappingu jest usługą płatną i wlicza się ją do ogólnej ceny za pokaz.

Dodatkowe usługi w cenie

Reklama laserowa i stałe instalacje laserowe – Długoterminowe montaże projektorów laserowych przeznaczonych na zewnętrzne projekcje reklamowe wyceniane są zawsze indywidualnie pod każdy nowy projekt. W końcową cenę wlicza się koszt zakupu dedykowanego projektora laserowego, montażu i zaprogramowania reklamy. Więcej na temat reklamy laserowej znajdziesz klikając w link reklama.

wielszew lasery art foto
Efekty laserowe event firmowy hotel hilton lodz
Jak przygotowujemy ofertę?

Niezależnie od rodzaju usługi nasi pracownicy przeprowadzają wstępny audyt z klientem mający na celu ustalić m.in. miejsce pokazu, tematykę, dostępny budżet oraz termin.

Po zebraniu wszystkich informacji przystępujemy do analizy wszystkich danych i na ich podstawie podejmowana jest decyzja o użytej ilości i mocy projektorów laserowych i rodzaju sterowania. Dodatkowo sprawdzamy jakimi elementami scenografii dysponuje nasz klient oraz ustalamy czy zachodzi potrzeba zastosowania dodatkowego sprzętu .

Nasza firma dysponuje wytwornicami mgły, mżawki, nagłośnieniem oraz oświetleniem scenicznym i innym wyposażeniem eventowym wykorzystywanym podczas pokazów laserowych. Na życzenie klienta park sprzętowy którym dysponujemy pozostaje do dyspozycji i może służyć w celach rentalowych.

FAQ

Jak wygląda pokaz laserowy?

Pokaz laserowy może przybierać różne formy wizualne oraz gabaryty. Ostateczny wygląd pokazu zależy głównie od ilości laserów, dostępnej przestrzeni oraz wyboru efektów laserowych. Skala pokazu nadaje pokazom ten przysłowiowy efekt WoW. Lasery potrzebują przestrzeni aby się rozpędzić. Im jej więcej tym efekt lepszy.

Typowy pokaz laserowy to artystyczne wizualne widowisko składające się z atmosferycznych efektów laserowych przybierających przeróżne formy i kolory. Efekty pojawiają się w powietrzu i są wzmacniane przy pomocy zawiesiny dymu i mżawki generowanych przez dedykowane wytwornice.

Rozróżniamy standardowe efekty laserowe tj. wachlarze, efekty kubiczne, wiązki laserowe oraz płaszcze.

Podczas pokazu laserowego efekty laserowe powinny być podzielone na bezpieczne strefy (nad głowami, pod nogami i okalające).

Podczas pokazu najlepsze emocje oraz efekty wizualne są wtedy gdy widownia oddalona jest od laserów na ok. 30-40 metrów i skierowana na wprost projektorów.

 

Ile trwa pokaz laserowy?

Optymalnym zakresem dla pokazu laserowego jest czas od 12 do 15 minut. W tym czasie pokazy najbardziej skupiają uwagę widza. Towarzysząca pokazom immersja pozostaje do ostatniej sekundy pokazu a czas który określamy powoduje, lekki niedosyt wrażeń i chęć na dalsze emocje wśród widzów.

Czas pokazu zależy także od ilości utworów składających się na repertuar muzyczny. Zazwyczaj jest to od 3 do 5 utworów. Repertuar, który dobieramy to często muzyka epicka, filmowa, inspirująca, budująca napięcie, ze zmianą tempa.

To jaki podkład muzyczny użyjemy oraz jaka jest selektywność dźwięków w utworach, wpływa na ilość laserów którą wykorzystamy do pokazu. Ilość laserów w pokazie jest zależna również od szerokości sceny, dostępnej przestrzeni, ilości widzów i geometrii kubatury.

Pokaz jest tzw. „wisienką na torcie”, immersyjnym spektaklem, który ma trzymać widzów w napięciu do samego końca.

Jak wygląda pokaz laserowy
NAPISZ DO NAS WIADOMOŚĆ
Zainteresowany?

    error: Treści są chronione przed kopiowaniem !!