Pokaz laserowy na weselu

laserprofi » Projekcje Laserowe » Pokazy Laserowy Na Weselu

Wyjątkowy pokaz dla pary młodej

Wiązki laserowe otwarcie fontanny w dolicach

Pokazy laserowe na weselach to nasza specjalność! Ślub to wyjątkowa chwila dla pary młodej, pierwszy krok do napisania nowej historii u boku ukochanej osoby. Wieczór weselny jest swoistym uświetnieniem tej chwili , momentu, który chcemy na stałe utrwalić w naszej pamięci. Pragniemy tylko jednego, aby nasze wesele było wyjątkowe i perfekcyjne w każdym calu!

I tu wkraczamy MY – LASERPROFI – jesteśmy specjalistami od tworzenia perfekcyjnych, tych wyjątkowych i zapadających głęboko w pamięci momentów.

Nasze pokazy to unikalne i jedyne w swoim rodzaju spektakle kolorów i dźwięku – całość pokazu tworzona jest od podstaw i indywidualnie pod wybrany podkład muzyczny. Ścisła współpraca z parą młodą przed i w trakcie wesela gwarantuje, że każdy szczegół imprezy jest dopięty na ostatni guzik a końcowy efekt wręcz imponujący.

Pokazy laserowe na weselu to wyjątkowa atrakcja weselna, tzw. wisienka na torcie całego wieczoru, wydarzenie uwieńczające cały wieczór weselny.

W naszej ofercie znajdują się dwa rodzaje pokazów weselnych, pokazy laserowe graficzne i pokazy laserowe przestrzenne.

4.6/5 - (42 votes)
Pokaz laserowy wesele grudziądz plaża zielony wachlarz laserowy
Atrakcje na wesele - rodzaje pokazów

W trakcie projekcji graficznej wiązki laserowe wychodzące z naszych projektorów tworzą przeróżne wzory, kształty oraz animacje. Całość pokazu może zostać wyświetlana na dedykowanym ekranie projekcyjnym, który tworzy iluzję tworzenia grafiki w powietrzu, to jak hologram widoczny ze wszystkich stron. Laserowe projekcje graficzne mogą stać się również elementem dekoracji artystycznej i być wyświetlane na ścianach, sufitach, posadzkach lub dowolnej powierzchni nadającej się do projekcji.

W trakcie projekcji przestrzennej, promienie laserowe wypełniają praktycznie całe nasze otoczenie, tworząc odczucie jakbyśmy byli w środku kalejdoskopu pełnym barw i wzorów. Projekcja przestrzenna to zdecydowanie najbardziej widowiskowa forma pokazów laserowych, niezapomniane przeżycie wizualne! Podczas pokazu uwalniana jest specjalna mżawka tworzona z mikroskopijnych cząsteczek dymu, która łączy promienie między sobą tworząc stereoskopową powierzchnie, potęgując w znacznym stopniu widziane efekty i głębię.

Całość pokazu laserowego na weselu jest idealnie zsynchronizowana z wybranym podkładem muzycznym (wybieranym przez parę młodą lub przez naszą firmę) a wiązki  laserowe w trakcie pokazu tworzą tunele, wirtualne powierzchnie laserowych wachlarzy, laserowe płaszczyzny. Efekty które nie da się opisać żadnymi słowami, to trzeba po prostu zobaczyć!

 

 

Pokaz laserowy z sesją zdjęciową

Miejsce projekcji i sesja zdjęciowa – pokazy laserowe potrzebują przestrzeni aby rozwinąć skrzydła. Ze względu na skoncentrowane źródło wiązki laserowej jakie generuje projektor, nawet przy stosunkowo niewielkiej mocy, lasery są w stanie stworzyć bardzo widowiskowe efekty na duże odległości. Im większa przestrzeń i odległość tym nasze przeżycia i odczucia podczas pokazu laserowego będą większe. Oferujemy pokazy laserowe wewnątrz i na zewnątrz. Dzięki zastosowaniu specjalnych generatorów mżawki, każdy efekt wizualny wygląda powalająco! Odpowiednio dobrana aranżacja i sceneria wraz pokazami laserowymi tworzy niezapomniane chwile. Chwile, które warto utrwalić na sesji zdjęciowej. To wyjątkowa pamiątka na całe życie!

Nasza firma organizuje weselne pokazy laserowe na terenie całego kraju i za granicą. Zapraszamy również do współpracy domy weselne, hotele, restauracje oraz domy kultury.

Serce 3D laser przestrzenne
Pokaz laserów na 60 urodziny - wachlarze różowe
Z nami bezpiecznie i pewnie

Pokaz laserowy na weselu to bezpieczeństwo wszystkich uczestników wesela. To dla nas priorytet! Dlatego też korzystamy wyłącznie z wysokiej jakości, certyfikowanych urządzeń laserowych. To uznana marka na całym świecie i lider w produkcji profesjonalnych projektorów laserowych wykorzystywanych w niezliczonych eventach i koncertach każdego roku na całym świecie. Nasi operatorzy to doświadczeni i profesjonalni technicy z certyfikatami operatora laserowego umożliwiającymi legalne i bezpieczne korzystanie z projektorów laserowych podczas wszystkich imprez okolicznościowych i na imprezach masowych z udziałem publiczności.

Fotograf i robienie zdjęć, czy można ? – to częste pytanie pojawiające się przy temacie pokazów laserowych na weselach. Oprogramowanie do sterowania laserami oraz pokazami laserowymi umożliwia nam na precyzyjne określenie tzw. “safety zones” i BAM czyli stref bezpieczeństwa w których projekcja laserowa nie będzie się odbywała.

Prostszymi słowami, nasi technicy w każdej chwili przed pokazem mogą ustalić miejsca w których będą poruszali się fotografowie i kamerzyści bez ryzyka uszkodzenia drogiego sprzętu. Ta sama strefa bezpieczeństwa zostanie również ustawiona w miejscu gdzie będą goście, tak aby wszyscy widzowi mogli bezproblemowo i bez ryzyka z przyjemnością obejrzeć nasz wspaniały pokaz laserowy od początku do samego końca.

Trzy pokazy w jednym

Pokaz laserów na weselu jaka cena ? – W internecie, jak to w internecie można znaleźć pełen wachlarz cen, począwszy od 5000,00 PLN aż po 10 000,00 PLN. Można stworzyć również widowisko kosztujące nawet powyżej 30 000,00 PLN, wszystko zależy od budżetu i fantazji klienta.

Zobacz od czego zależy cena -> Ile kosztuje pokaz laserów cennik

Nasza cena oznacza:

  • profesjonalizm wykonania
  • trzymające w napięciu pokazy opowiadające unikalną historię
  • bezpieczeństwo gości
  • doświadczenie
  • projekt dopasowany indywidualnie dla pary młodej
  • przejrzystość warunków współpracy

Na koszt pokazu laserowego na weselu składa się wiele czynników, tj. jak ilość i moc zastosowanych projektorów, skala skomplikowania pokazu, czas jego trwania oraz miejsce pokazu.

Długość laserowej atrakcji weselnej jednak nie wpływa na poziom zadowolenia z widowiska, gdyż nawet bardzo ambitny projekt jeśli będzie za długi i źle skomponowany może znudzić widza. Nasze pokazy są tak dopasowane czasowo aby poziom emocji był super wysoki przez cały okres trwania pokazu. Każdy pokaz laserowy na weselu to wyjątkowa opowieść wprowadzająca widza w swoisty trans, utrzymujący uwagę i wzbudzający zainteresowanie aż do samego końca.

Nasi fachowcy są bardzo elastyczni i dostosują się do wymagań oraz możliwości pary młodej.

Oferujemy trzy rodzaje pokazu:

Ile trwa pokaz laserowy na weselu? – w zależności od wyboru repertuaru muzycznego, pokaz laserowy na weselu może trwać od 10 minut do 15 minut. Istnieje również możliwość podzielenie jednego pokazu na dwie oddzielne prezentacje zaplanowane w różnym czasie.

Laserowe Serce – Oprócz pokazu laserowego na weselu oferujemy ponadto unikalną sesję zdjęciową ze specjalnie przygotowaną do tego celu oprawą wizualną. Podczas sesji, para młoda znajduje się w centrum kadru a w tle uruchomione jest specjalne tło laserowe w postaci płonącego serca. Tło tworzone jest przy udziale wiązek laserowych i wytwornic mgły. Końcowy efekt jest powalający, gdyż na zdjęciach wygląda to tak, jakby para młoda była otulona kolorami, stojąc w środku przestrzennego / atmosferycznego efektu. Tego nie da się opisać słowami, to trzeba przeżyć i zobaczyć!

Pokazy laserów wesele grudziądz plaża tunel przestrzenny z laserów
NAPISZ DO NAS WIADOMOŚĆ
Zainteresowany?

    error: Treści są chronione przed kopiowaniem !!