Katowice
28.02.2020

Intel Extreme Masters (IEM) to cykl turniejów w sporcie elektronicznym (w skrócie e-sport) odbywających się w miastach na całym świecie. W Polsce po raz pierwszy wydarzenie miało miejsce w katowickim Spodku (hali widowiskowej) w 2006 r. i trwają cyklicznie aż do dzisiaj. W mistrzostwach biorą udział najlepsze drużyny z całego świata, które wspólnie rywalizują aby uzyskać tytuł mistrzów w takich grach jak: Counter Strike, Starcraft II, League of Legends, Hearthstone, Heroes of the Storm, Dota 2  i Tom Clancy’s Rainbow Six Siege.

Bilety w 2016 roku zostały sprzedane w niespełna 15 minut a halę katowickiego Spodka odwiedziło ponad 113 tysięcy fanów. W marcu 2020 r. stolica e-sportu po raz ósmy będzie gościć ponad 16 najlepszych drużyn z całego świata a pula nagród ma osiągnąć zawrotną sumę 500 tys. dolarów.

Jesteśmy dumni, że możemy brać udział w tak prestiżowym i wyjątkowym wydarzeniu i wspólnie z organizatorami IEM Katowice 2020 być współtwórcą tak spektakularnego show.

 

11 tysięcy
Gości
Typ pokazu
Efekt przestrzenny
Wydarzenie
Intel Extreme Masters (IEM) 2020
Miasto
Katowice
iem lasery esport spodek katowice 2020
Gogolin
12.01.2020

Celem najbliższej zbiórki pieniędzy jest zapewnienie najlepszych standardów diagnostyki i leczenia w dziecięcej medycynie zabiegowej. Innymi słowy – Fundacja organizować będzie pieniądze na zakup super nowoczesnych urządzeń do ratowania życia i zdrowia dzieci czekających na skomplikowane operacje.

Orkiestra zwracać będzie uwagę głównie na takich dziedzinach medycyny dziecięcej jak neurochirurgia, kardiochirurgia czy chirurgia ogólna .

Ponad 120 tys. wolontariuszy z całej Polski i nie tylko będzie zbierało wspólnie pieniądze na wsparcie polskiej medycyny. Również i my weźmiemy czynny udział w tym wydarzeniu.

Tradycyjnie jak co roku o godzinie 20.00 zapraszamy wszystkich do udziału w akcji pt. “Światełko do Nieba”., w tym celu zostanie wykonany przestrzenny pokaz laserowy. Realizatorem tego przecudnego przedsięwzięcia jest firma LASERPROFI.

Przygotowania do 28 Finału WOŚP już ruszyły – Jak dotąd zarejestrowanych zostało 213 sztabów, w tym 18 sztabów zagranicznych, m.in. z Wielkiej Brytanii, Irlandii, Niemiec, Belgii, Danii i Holandii.

 

500
Gości
Typ pokazu
Światełko do nieba
Wydarzenie
28. finał WOŚP
Miasto
Gogolin
pokaz laserowy 28 finał wośp gogolin
Lipiany
31.12.2019

31 Grudnia 2019 o godzinie 23:59 wystartujemy z noworocznym pokazem laserowym w Lipianach. Krajobraz wyjątkowy, bo w tle mamy średniowieczne kamienno-ceglane mury wzniesione na początku XIV wieku a z przodu przepiękne jezioro Lipiańskie stanowiące aż 28% powierzchni miasta Lipian.

W tym roku przedstawiciele wielu miast w Polsce zadecydowało o zastąpieniu fajerwerków pokazami laserów. Także i władze miasta Lipian po raz pierwszy obchodzić będą noc sylwestrową bez nadmiernego huku i sprzątania po imprezie noworocznej.

Pokaz laserowy w wykonaniu firmy laserprofi został zaprogramowany od podstaw i trwa około 15 minut. Będzie to spektakularny pokaz iluminacji laserowych w postaci przestrzennych płaszczyzn, tuneli, wzorów, wiązek laserowych oraz efektów płynnego nieba.

Całość widowiska jest zsynchronizowana pod wybrany repertuar muzyczny składający się z 4 utworów.

700
Osób
Typ pokazu
Pokaz przestrzenny
Wydarzenie
Noc sylwestrowa
Miasto
Lipiany
Pokaz-laserowy-na-sylwestra
Ostrów Wlkp.
21.12.2019

Druga edycja wyjątkowego wydarzenia organizowanego w klubie “Stara przepompownia” w Ostrowie Wlkp. Impreza muzyczna w klimacie muzycznym progressive trance z udziałem Laserprofi.

To wydarzenie to prawdziwa uczta muzyczna dla wielbicieli technicznego progresywnego trance. Gwarantujemy wysoki muzyczny poziom i wyjątkowe przeżycia. Po sukcesie 1 edycji Afterdark, klub jest już o krok dalej i rozbudowuje organizacje o kolejnych artystów prezentujących wyjątkowe brzmienia technicznej strony Trance.

Organizatorzy klubu “Stara przepompownia” zapragnęli zaszczepić w mieście o bogatych trance tradycjach cykliczne spotkania społeczności TRANCE FAMILY, jednocześnie odzwierciedlając doświadczenia zdobyte podczas częstych odwiedzin klubów w Londynie, Pradze, czy Amsterdamie.

Oczywiście nie może i na tej imprezie zabraknąć naszych laserów. Specjalnie na tą okazję przygotowane efekty laserowe będą idealnie współgrały z elementami muzyki trance, techno i ambient.
A końcowy efekt…hmmm..to już najlepiej zobaczyć na żywo!

400
Osób
Typ pokazu
Pokaz laserowy na żywo
Typ muzyki
Progressive Trance
Miasto
Ostrów Wlkp.
Lasery na żywo w klubie stara przepompownia
Kraków
26.10.2019

Efektowny pokaz wiązek laserowych z oprawą muzyczną, tańce, konkursy, wartościowe nagrody oraz szereg innych atrakcji. Tak świętowano 10. urodziny w centrum handlowym Bonarka we Wrocławiu.

Nudy nie było. O wyjątkowy klimat imprezy zadbał rozrywkowy konferansjer, który zachęcał do udziału w konkursach i zabawach dla dzieci.

Kulminacją urodzinowego show był przestrzenny pokaz laserów, który odbył się o godz. 19. Bezpieczny, ekologiczny i, co najważniejsze, widowiskowy.

Tuż po pokazie uczestniczy poczęstowani zostali urodzinowym tortem, a także wyłoniono zwycięzcę głównej nagrody, którą był voucher na egzotyczną wycieczkę o wartości ponad 8 tys. zł.

250
Gości
Typ pokazu
Pokaz wiązek laserowych
Wydarzenie
10 urodziny Galerii
Miasto
Kraków
pokaz laserów bonarka kraków