Nasza firma

laserprofi » Nasza Firma laserprofi
blank
Profesjonalizm
Bezpieczeństwo
Ambicja i Pasja
Laserprofi...

4.8/5 - (27 votes)
blank

Lubimy, to co robimy

 

Uwielbiamy twórcze zanurzanie się w pokazy, które mają dla nas sens
Możliwość korzystania z laserów jako sposobu na artystyczną ekspresję jest satysfakcjonującym uczuciem
Czujemy się bardzo wdzięczni i szczęśliwi, że możemy robić to, co kochamy.

 

Laserprofi to zespół ludzi z pasją tworzenia i wyobraźnią. Naszą misją jest produkcja profesjonalnych i ambitnych projektów przy wykorzystaniu zaawansowanej techniki laserowej. Nie pracujemy byle jak, nie kopiujemy pomysłów, tworzymy i pracujemy tak aby każdy projekt był wyjątkowy i szyty na miarę, ukierunkowując go na szerokie spektrum potrzeb klienta.

Technologia laserowa zdominowała scenę eventową i jest dziś wykorzystywana jako wyjątkowa atrakcja wizualna przy różnych okazjach. Profesjonalnie zaprojektowany laser show jest nadal gwarantem udanej imprezy. Żaden inny element wizualno-artystyczny nie osiągnie tak wyraźnej i skutecznej imersji pomiędzy sceną a odbiorcą jak zastosowanie techniki laserowej.

Tworzymy wydarzenia, które przekroczą Twoje najwyższe oczekiwania. Nasza entuzjastyczna i doświadczona ekipa jest gotowa i chętna do opanowania każdego wyzwania technicznego i logistycznego. Uważnie wsłuchujemy się w życzenia i potrzeby naszych klientów, opracowując to nowsze rozwiązania techniczne, aby osiągnąć nie tylko prestiżowe efekty, ale także zapisać wspaniałe momenty i wyjątkowe przeżycia w pamięci naszych klientów i odbiorców.

Inteligentne połączenie lasera i muzyki ma kluczowe znaczenie dla uzyskania płynnej prezentacji oraz utrzymania pełnej i nieprzerwanej uwagi widzów. Decydując się na współpracę z naszą firmą, wysoko wyspecjalizowanymi technikami i programistami, zapewnisz sobie wyjątkowe przeżycia i wydarzenie, które na długo pozostanie w twojej pamięci.

Jednostki terenowe (Warszawa, Wrocław, Poznań, Katowice, Olsztyn)

Definicja Laserprofi

 

Oferujemy unikalne pokazy laserowe, mapping laserowy, projekcje logo, reklamy laserowe oraz najnowocześniejsze technologie pokazowe na najwyższym poziomie z zachowaniem wysokich standardów bezpieczeństwa. Czy to na targach, dużych imprezach, koncertach, weselach czy w kampaniach marketingowych, dzięki naszej technologii i wiedzy nadajemy to COŚ każdemu eventowi. Od koncepcji, przez instalację, po szkolenie i obsługę – jesteśmy zawsze obecni i gotowi do działania.

Z pasją wspieramy nasze know-how w dziedzinie technologii laserowej. Nasz firma to zgrana drużyna z bogatym doświadczeniem w branży laserowej zdobywanym za granicą i na terenie kraju. Bez względu na to czy przewidziany budżet jest mały czy duży, przy każdym projekcie dbamy o bezpieczeństwo wszystkich uczestników pokazu – zgodnie z europejskimi standardami bezpieczeństwa przy pokazach laserowych.

A kiedy w końcu robi się ciemno i naciskamy przycisk “włącz”, 16 milionów odcieni czerwonego, zielonego i niebieskiego wręcz wybucha w widownie jak gejzer. Przestrzenne figury, setki wiązek i tuneli laserowych wypełniają całą przestrzeń, elektryzując i rozgrzewając widownie do czerwoności. Tym właśnie żyjemy, to nasza praca i pasja! Chętnie podzielimy się z Wami naszymi umiejętnościami i tym co mamy do zaoferowania!

Opowiedz nam o swoich pomysłach i życzeniach – a my wdrożymy je z dużym zaangażowaniem i kreatywnością!

blank
NAPISZ DO NAS WIADOMOŚĆ
Zainteresowany?

    error: Treści są chronione przed kopiowaniem !!