fbpx

Reklama świetlna

Laserprofi / Reklama świetlna

Laserowa reklama świetlna

pokaz laserowy graficzny na targach w niemczech

Laserowa reklama świetlna to kompleksowa usługa począwszy od projektu graficznego poprzez instalację na budynku, zaprogramowanie i uruchomienie reklamy. To super skuteczna reklama dla twojego biznesu i świetna alternatywa dla tradycyjnych i powszechnych reklam świetlnych.

Przekaz ostry jak brzytwa i kapitalny efekt wizualny!

Chcesz skutecznie promować swoją markę lub firmę, wybierz efektowną laserową reklamę świetlną! To najnowsze rozwiązanie w branży reklamowej, laserowa reklama świetlna przyciągająca jak magnes, wobec której nikt nie przejdzie obojętnie. To skuteczne i proste we wdrożeniu rozwiązanie promocji dla twojego przedsiębiorstwa dzięki któremu zrealizujesz wszystkie swoje wizje i pomysły na promocje produktu.

W odróżnieniu od tradycyjnych reklam świetlnych typu (kasetony reklamowe, neony świetlne, pylony reklamowe), nasze rozwiązanie bazuje wyłącznie na profesjonalnych projektorach laserowych. Przy udziale wysoko skoncentrowanej wiązki światła laserowego, projektor generuje wielokolorowe i super jasne projekcje graficzne o dowolnych rozmiarach i na dowolną odległość.

To przyszłość branży reklamowej!

Tradycyjne reklamy świetlne wymagają dodatkowej infrastruktury montażowej jako nośnika reklamowego oraz skomplikowanych i inwazyjnych instalacji montażowych. Taka metoda zwiększa drastycznie koszty całej instalacji i często pozostawia trwałe uszkodzenia na fasadach budynków. Laserowa reklama świetlna oferowana przez naszą firmę to super proste i nieinwazyjne rozwiązanie, to przyszłość w branży reklamowej i nie tylko.

Najważniejszymi zaletami laserowej reklamy świetlnej jest jej uniwersalność i nieskrępowane możliwości kreowania dowolnej treści i animacji w dowolnym momencie. Bez wychodzenia z domu lub wzywania obsługi technicznej, bez wstawania z krzesła, po prostu uruchamiasz oprogramowanie i w każdej chwili możesz zmienić aktywną reklamę świetlną i wyświetlić co tylko zechcesz. Ogranicza cię jedynie twoja wyobraźnia! Reklamę możesz zmienić na żywo lub przygotować projekt i wgrać go później, dodatkowo możesz precyzyjnie zaprogramować wyświetlanie reklamy na dowolny okres w ciągu dnia, precyzyjnie co do minuty.

Super skuteczna, uniwersalna, przyciągająca jak magnes, laserowa reklama świetlna dla twojej firmy!

stale instalacje laserowe
Nasz sprzęt

Nasze lasery to profesjonalne urządzenia projekcyjne, spełniające najbardziej rygorystyczne wymogi dotyczące klasy szczelności i pracy w nieprzyjaznych warunkach pogodowych. Dzięki koherentnemu źródłowi światła i zaawansowanej optyce nasze projektory laserowe wygenerują dla ciebie super wyraźne i super precyzyjne projekcje reklamowe.

Aby zapewnić nieprzerwaną pracę i najwyższą jakość laserowych reklam świetlnych zapewniamy naszym klientom bezpłatną i kompleksową opiekę serwisową i konserwacyjną w trakcie gwarancji i odpłatną usługę po okresie gwarancyjnym.

W zakresie długoterminowego najmu projektorów laserowych naszym klientom zapewniamy te same warunki serwisowo-konserwacyjne.

Gwarancja usług i solidność

Bez względu na dostępny budżet wszyscy nasi klienci mogą liczyć z naszej strony na wysokiej jakości projekt wykonany w najwyższym standardzie. Wszystkie zasady oraz aspekty techniczno-logistyczne są dokładnie opracowywane i konsultowane a wszelkie niejasności i wątpliwości na bieżąco omawiane.

W zakresie usług stałej instalacji laserowej reklamy świetlnej lub zakupu projektorów laserowych nasza firma oferuje pełną gwarancje door-to-door na okres 36 miesięcy oraz odpłatny serwis pogwarancyjny. Nasie specjaliści służą również pomocą w zakresie wsparcia technicznego drogą telefoniczną i mailową.

serwis laserow
projekcja strony internetowej na tirze
Nasze know-how dla Ciebie

Niezależnie od tego czy jest to stała instalacja laserowa czy długoterminowy wynajem projektorów laserowych nasi klienci mogą liczyć na wsparcie naszego zespołu na każdym etapie współpracy.

Zależy nam aby nasze lasery przez cały okres użytkowania działały wydajnie i sprawnie, dlatego też po zakończeniu prac instalacyjnych lub w trakcie wynajmu oferujemy w pakiecie darmowe szkolenia z obsługi naszych urządzeń oraz szkolenia z bezpieczeństwa laserowego. Po zakończeniu każdego szkolenia nasi klienci otrzymują świadectwo ukończenia kursu.

NAPISZ DO NAS WIADOMOŚĆ
Zainteresowany?