Młodszy specjalista ds. eventów

laserprofi » Młodszy specjalista ds. eventów
Lokalizacja: Cała Polska (głównie rejony: Poznań, Bydgoszcz, Łódź, Warszawa)
Rodzaj: Młodszy specjalista ds. eventów (freelancer)
Zarobki: Do negocjacji

Dołącz do firmy LASERPROFI jako młodszy specjalista  ds. technologii eventowej  (freelancer) lub jako osoba, która chciałaby rozpocząć karierę w branży eventowej.

😍 Chcemy Cię w naszym zespole!

Uwielbiamy pokazy laserowe!
Wydarzenia na żywo!
Uwielbiamy efekty specjalne!
Pozytywną energię i adrenalinę!
Uwielbiamy niezwykłe wydarzenia!

Myślisz i czujesz podobnie?

Jeśli tak to napisz do nas na info@laserprofi.pl lub wypełnij formularz zgłoszeniowy.

W CV lub wiadomości e-mail prosimy zawrzeć dopisek:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla
potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z
RODO, czyli
Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w

sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w s
prawie
swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne

rozporządzenie o ochronie danych).

Zadania:
  • Wsparcie na etapie instalacji, w trakcie i po realizacji.
  • Udział w realizacjach na terenie całego kraju
  • Planowanie i koordynacja działań podczas realizacji
  • Poszerzanie swoich kompetencji, udział w szkoleniach
Wymagania:
  • Wykształcenie minimum średnie techniczne
  • Prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do pracy w terenie indoor/outdoor
  • Gotowość współpracy przy tworzeniu nowych koncepcji technicznych i kreatywnych realizacji.
  • Zainteresowanie nowymi technologiami
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Zaangażowanie, entuzjazm i dyspozycyjność, również w nienormowanym trybie pracy oraz w weekendy - to nie jest praca 8-16
  • Doświadczenie w obszarze branży eventowej i obsługi sprzętu eventowego będzie dodatkowym atutem.
Co oferujemy:
  • Świetna drużyna zmotywowanych ludzi
  • Udział w ekscytujących projektach audiowizualnych na terenie całego kraju i za granicą.
  • Intensywny rozwój i poszerzanie kompetencji
  • Odpowiedzialną i interesującą pracę
  • Elastyczny czas pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i nabytych umiejętności.
  • Niezliczoną ilość wyzwań i praca przy różnorodnych projektach
  • Przyjazną, niekorporacyjną atmosferę pracy
Oferta pracy
ZAINTERESOWANY? PRZEŚLIJ CV

    Wgraj plik

    Dodaj CV

    Wgraj plik

    Dodaj list motywacyjny

    Wgraj plik

    Dodaj Referencje

    error: Treści są chronione przed kopiowaniem !!