Usługi

Laserprofi / Usługi
Bezpiecznie i pewnie
serwis projektorow laserowych

Poza tworzeniem oraz wykonywaniem pokazów laserowych nasza firma zajmuje się również montażem projektorów przy stałych instalacjach laserowych na budynkach, wysięgnikach, dedykowanych platformach i wszędzie tam skąd będzie możliwa i nieprzerwana projekcja laserowa w celach reklamowych lub informacyjnych.

Nasze lasery to profesjonalne urządzenia projekcyjne, spełniające najbardziej rygorystyczne wymogi dotyczące klasy szczelności i pracy przy nieprzyjaznych warunkach pogodowych. Aby zapewnić nieprzerwaną pracę i najwyższą jakość projekcji laserowej zapewniamy naszym klientom bezpłatną i kompleksową opiekę serwisową i konserwacyjną w trakcie gwarancji i odpłatną usługę po okresie gwarancyjnym. W zakresie długoterminowego najmu projektorów laserowych naszym klientom zapewniamy te same warunki serwisowo-konserwacyjne.

stale instalacje laserowe
Nasze know-how dla Ciebie

Niezależnie od tego czy jest to stała instalacja laserowa czy długoterminowy wynajem projektorów laserowych nasi klienci mogą liczyć na wsparcie naszego zespołu na każdym etapie współpracy.

Zależy nam aby nasze lasery przez cały okres użytkowania działały wydajnie i sprawnie, dlatego też po zakończeniu prac instalacyjnych lub w trakcie wynajmu oferujemy w pakiecie darmowe szkolenia z obsługi naszych urządzeń oraz szkolenia z bezpieczeństwa laserowego. Po zakończeniu każdego szkolenia nasi klienci otrzymują świadectwo ukończenia kursu.

Gwarancja usług i solidność

Bez względu na dostępny budżet wszyscy nasi klienci mogą liczyć z naszej strony na gwarancję poprawnie wykonanego projektu pokazu lub mappingu laserowego. Wszystkie zasady oraz aspekty techniczno-logistyczne są dokładnie opracowywane i konsultowane a wszelkie niejasności i wątpliwości na bieżąco omawiane.

W zakresie usług stałej instalacji laserowej lub zakupu projektorów laserowych nasza firma oferuje pełną gwarancje door-to-door na okres 36 miesięcy oraz odpłatny serwis pogwarancyjny.

serwis laserow
NAPISZ DO NAS WIADOMOŚĆ
Zainteresowany?