RTI Obudowa z klimatyzacją do laserów RTI Cocoon

Obudowa z klimatyzacją do instalacji laserowych na zewnątrz, która chroni systemy laserowe przed trudnymi warunkami atmosferycznymi. Doskonała konstrukcja z systemem wymiany ciepła do stałych instalacji na zewnątrz.

00050

Nowy produkt - 24 miesiące gwarancji

Towar produkowany na zamówienie / Czas produkcji wynosi 2 tygodnie

21 947,23 zł brutto

Opis

Obudowa RTI Cocoon została tak zaprojektowana aby umożliwić pracę laserom w najtrudniejszych warunkach pogodowych. Obudowa wyposażona jest w system klimatyzacji, który schładza laser gdy jest za gorąco i ogrzewa gdy jest za zimno. Dzięki temu w obudowie panuje zawsze idealna temperatura pracy.


Całość jest zbudowana z dwóch komponentów (podobnie jak konwencjonalne jednostki chłodzące): obudowa klimatyzacyjna oraz zewnętrzny kompresor i kondensator. Obudowa jest pyłoodporna oraz wodoodporna i posiada klasę szczelności IP65. Zewnętrzny kondensator i kompresor mają klasę IP54, w związku z czym ta część musi być dodatkowo zabezpieczona przed bezpośrednimi opadami i wysoką wilgotnością. Wraz z obudową dołączony jest 3 metrowy wąż z płynem chłodzącym. Na życzenie, możemy umiejscowić kondensator w większej odległości od obudowy.

Przy poborze mocy 1,150W i mocy chłodzącej na poziomie 12,000 BTU, system Cocoon jest w stanie wypompować 3,590W ciepła. Zakres temperatury pracy to -15°C to +50°C. Waga: 55kg.

Urządzenie musi być zamontowane dodatkowo na podłożu zabezpieczającym tj. (metalowa płyta, stałe podłoże, lub podobne). Za pomocą wspornika mocującego projektor laserowy może być dokładnie i bezpiecznie zamontowane wewnątrz obudowy.

Dane Techniczne

Wymiary 120 x 105 x 58 cm
Waga 30 kg

Opinie


Kliknij tutaj aby zostawić opinie
Faqs

7 innych produktów w tej samej kategorii: