Laserworld PL-10.000RGB - Laserworld Laser na scenę

Laser PL-10.000RGB z serii Purelight wyposażony jest wyłącznie w diody laserowe, a dzięki kombinacji precyzyjnego, liniowego fadingu kolorów i wysokiej mocy lasera, pokazy laserowe są jasne, wyraźne i gwarantują odpowiedni balans kolorów. Jest to uniwersalny laser generujący piękne wiązki laserowe jak i również projekcje graficzne.

Nowy produkt - 24 miesiące gwarancji

Towar produkowany na zamówienie / Czas produkcji wynosi 2 tygodnie

28 396,64 zł brutto

Opis

Laser może być sterowany poprzez interfejs ILDA co daje nam możliwość tworzenia pokazów laserowych na żywo przy pomocy dedykowanego oprogramowania laserowego. Poza projekcjami wiązek laserowych, tunelami, płaszczyznami laser ten dzięki szybkim skanerom posiada również dobre predyspozycje do wyświetlania grafik:


Zaletami lasera Laserworld PL-10.000RGB są:

    - niskobudżetowe oraz potężne rozwiązanie dla wymagających zastosowań
    - dywergencja na poziomie (1.3 mrad)
    - dokładniejsze, jaśniejsze wiązki i wyraźniejsze projekcje
    - wspaniałe kolory z doskonałym liniowym fadingiem kolorów
    - bez względu na to czy jest to projekcja graficzna, pokaz wiązek laserowych czy profesjonalna reklama - lasery z serii Purelight pracują na najwyższym poziomie.

Wiązka laserowa PL-10.000RGB ma około 5.5 mm a jej dywergencja wynosi tylko 1.3 mrad. Całkowita,gwarantowana moc po optyce wynosi 10'000mW. 2'500 mW / 638 nm (czerwony), 3'000 mW / 520 nm (zielony), 5'000 mW / 450 nm (niebieski). Szybkie skanery działają przy prędkości 30 kpps@8°ILDA, przy maksymalnym kącie padania aż do 60°.

Cała obudowa lasera  wykonana jest w technologii "Sealed Housing", a w dolnej części obudowy jest ona dodatkowo chłodzona przez szereg radiatorów, dzięki czemu zmniejszamy do minimum ryzyko dostania się kurzu, pyłu i innych drobin do wnętrza obudowy z optyką.

Laser wyposażony jest w zasilacz, który jest wbudowany wewnątrz urządzenia. Na tylnej części obudowy lasera znajdują się pokrętła do regulacji kolorów, dzięki czemu można prosto i szybko dostosować balans kolorów. Dodatkowo z tyłu obudowy znajduję się przełącznik do aktywacji systemu "SFS" (Scan Fail Safety), który gdy jest włączony zapobiega niekontrolowanym koncentracjom wiązek laserowych w jeden promień.

Przy zastosowaniu specjalnego adaptera DMX oraz interfejsu sieciowego ShowNET będziemy mieli możliwość zmapowania i wysterowania lasera przy pomocy dowolnego kontrolera DMX.

Laser PL-10.000RGB to projektor, który pasuje do bardzo dużych dyskotek, na sceny, koncerty oraz zaawansowane projekty multimedialne. Wszędzie tam gdzie jest dużo oświetlenia i potrzebujemy efektu, który będzie przysłowiową wisienką na torcie w naszej istniejącej już infrastrukturze oświetleniowej. Laser z powodzeniem może być wykorzystywany jako główny efekt oświetleniowy.

Zapoznaj się z kompletną ofertą laserów producenta marki: Laserworld

Sprawdź wszystkie nasze lasery w kategorii: lasery rgb

Dane Techniczne

Moc całkowita 10.000-20.000mW
Moc gwarantowana 10'000mW
Dla kogo Zaawansowany
Rodzaj projekcji Pokazy laserowe in. i out.
Przeznaczenie Scena i duże eventy
Specyfikacja wiązki około 5.5 mm / 1.3 mrad
Kolor wiązki RGB
Dioda Czerwona 2'500 mW / 638 nm
Dioda Niebieska 5'000 mW / 450 nm
Dioda Zielona 3'000 mW / 520 nm
Skaner 30 kpps@8°ILDA
Żródło wiązki Dioda
Max. kąt skanowania 60°
Tryby pracy ILDA
Klasa Lasera 4
Zasilanie internal PSU
Pobór energii 165 W
Wymiary 345 x 312 x 200 mm
Waga 16,5 kg

Opinie


Kliknij tutaj aby zostawić opinie
Faqs

  1.Grafiki, loga, teksty,...

  Wiele pokazów laserowych wymaga więcej niż same pokazy wiązek i standardowych wzorów, tj.: grafiki, loga, indywidualne wzory lub teksty. Im bardziej skomplikowany projekt tym bardziej profesjonalny powinien być laser. Minimalna prędkość skanowania na poziomie 25kpps jest sugerowana do projekcji graficznych i tekstowych. Aby stworzyć własne logo, tekst, grafikę itp., wymagane jest użycie oprogramowania laserowego oraz systemu laserowego (ILDA), z możliwością sterowania przez komputer. Oprogramowanie tj. Quickshow można nabyć już od 2399 zł. 

  Lasery do pokazów laserowych - zapoznaj się z naszą ofertą!

  2.Jaką gwarancję oferuje nasz sklep na oferowane lasery?

  Wraz z zakupem otrzymujesz pełne dwa lata gwarancji tj. 2 lata gwarancji na elektronikę oraz 2 lata gwarancji na elementy optyczne (diody, skanery etc.). Jesteśmy jedynym sklepem w Europie, który oferuje rozszerzoną gwarancję w postaci 2 lat na elementy optyczne podczas gdy inne sklepy tylko 1 rok. 

  Laserowe oświetlenie świąteczne - Zapoznaj się z naszą ofertą laserów na święta

3 innych produktów w tej samej kategorii:

Pobierz Instrukcję

Instrukcja PL-10.000RGB

Instrukcja użytkownika dla lasera Laserworld PL-10.000RGB

Pobierz Instrukcję (3.3M)