PRO-800RGB - Laserworld Laser dyskotekowy

Laser animacyjny PRO-800RGB jest systemem laserowym z mocą całkowitą do 800mW, z trybem auto, dźwięk oraz z kontrolą poprzez interfejs DMX i kartę SD.

00012

Nowy produkt - 24 miesiące gwarancji

Produkt dostępny od ręki

rating Przeczytaj opinie
Średnia opinii: 5/5 - Ilość opinii: 1

3 499,00 zł brutto

Opis

Laser Laserworld PRO-800RGB jest systemem laserowym z mocą całkowitą do 800mW. Jest nie tylko wyposażony w szybkie skanery do projekcji ale również w super jasną czerwoną diodę 637nm, która jest kilka razy bardziej widzialna niż dioda z długością fali 650nm oraz dodatkowo posiada cieńszy i bardziej precyzyjny profil wiązki laserowej. Laser PRO-400G zapewnia wspaniałą widzialność i jest dedykowany do projekcji wiązek laserowych jak i projekcji graficznych.

Urządzenie posiada analogową modulację, co oznacza lepszą regulację koloru zielonego. Ten fakt oznacza, że Laserworld PRO-800RGB jest idealny do wszelkich projektów, które wymagają dużej ilości kolorów i odcieni.

Dużymi zaletami projektorów laserowych z serii Proline jest zintegrowany generator efektu szkła: Projektor nie tylko pracuje w normalnym trybie skanowania ale również posiada dedykowaną siatkę dyfrakcyjną do multiplikowania efektów laserowych. Bez wykorzystania specjalnych efektów również jest możliwe stworzenie emocjonującego pokazu laserowego przy udziale wiązek laserowych jak i również graficznych elementów.


Zintegrowane efekty mogą być wyzwalane indywidualnie poprzez wybór odpowiedniego przełącznika dip switch znajdującego się w tylnej obudowie urządzenia lub poprzez kontroler DMX. Dodatkowo wszystkie zintegrowane efekty mogą być uruchamiane w trybie Auto lub w trybie reakcji na dźwięk włączając w tym powiązane efekty wyzwalane w trybie ILDA

Ustawienia przełączników Dip switchy w serii Proline:

    Tryb skanera normalny – generuje emocjonujący pokaz laserowy beam oraz projekcje graficzne (Dip Switch 5)
    Tryb Burst Grating – wzory są kilka razy zwielokrotnione i zajmują większą powierzchnie projekcji(Dip Switch 6)
    Tryb efektów 3D – tworzy wspaniałe efekty 3D preinstalowanych wzorów graficznych (Dip Switch 8)
    Tryb radial – Wzór graficzny jest wyświetlany jako centralny efekt, natomiast inne efekty są wyświetlane w wersji zmultiplikowanej wokół efektu centralnego (Dip Switch 7)


Sterowanie przez komputer:
Urządzenie laserowe Laserworld PRO-800RGB posiada interfejs ILDA do profesjonalnej obsługi poprzez komputer, dzięki czemu nowo stworzone lub preinstalowane show laserowe mogą być uruchomione bezpośrednio przez dedykowane oprogramowanie komputerowe tj. np.: Showeditor 2015

Tryb DMX:
Poprzez tryb DMX wbudowane wzory, takie jak fale, tunele, koła itp. mogę być wyświetlane z różną prędkością.

Tryb automatyczny:
Projektor laserowy posiada tryb automatyczny, który wyzwala preinstalowane wzory w trybie automatycznym.(Dip Switch 1 & 10)

Tryb muzyczny:
Podczas gdy tryb reakcji na dźwięk jest aktywny, projekcje laserowe pojawiają się zgodnie z podbiciem dźwięku. Czułość mikrofonu może być z łatwością regulowana z tyłu obudowy urządzenia (Dip Switch 10).

SD Card:
Laser Laserworld PRO-800RGB posiada zintegrowany slot kart SD (w zestawie znajduje się 2GB karta SD). Slot umożliwia zapisywanie wzorów graficznych, animacji lub całych pokazów laserowych w plikach o formacie .ILD na karcie SD i wyświetlaniu ich bezpośrednio przez projektor laserowy. Funkcjonalność ta powoduje, że urządzenie staje się bardzo uniwersalne i może pracować samodzielnie bez podłączenia do komputera.

Laserworld Showeditor FREE:
Oprogramowanie Laserworld Showeditor FREE jest darmowym oprogramowaniem do sterowania urządzeniami laserowymi i tworzenia ramek, figur, pokazów i ostatecznie eksportowania ich do plików ILDA (*ild.) Możliwy jest eksport tych plików na kartę SD i użycia ich w zintegrowanym slocie kart SD znajdującym się w laserze PRO-800RGB. Tutaj pobierzesz darmowe oprogramowanie Laserworld Showeditor FREE.

Tryb Master-Slave:
Oprócz wcześniej wspomnianych trybów projektor laserowy posiada również tryb master/slave. Lasery tej samej serii (slave lasery), połączone poprzez DMX do głównego lasera (laser master) generują te same wiązki laserowe co główny laser.

Urządzenie laserowe posiada również z tyłu obudowy wyświetlacz LCD, jak i również przyciski menu umożliwiające aktywację takich opcji jak: efekt dyfrakcji, animacje, kolory, stopień czułości na muzykę itp.

Kontrola bezprzewodowa:
Dołączony pilot zdalnego sterowania pozwala na wiele ustawień tj. wybór trybu pracy, kontrola prędkości, wybór wzorów itp.. Kontrolka IR LED na przodzie urządzenia mruga w momencie otrzymywania sygnału z pilota

Solidna obudowa PRO-800RGB jest bardzo kompaktowa i występuje w jednym rozmiarze 23.5 x 20.5 x 16.5 cm (W/B/H). Dodatkowym ułatwieniem jest zamontowanie dedykowanej rączki na obudowie, która pozwala przymocować jednostkę laserową w pozycjach 360° obracając wokół osi rączki. Ta funkcjonalność znacznie ułatwia montaż urządzenia na kratownicach itp.
Mikrofon do aktywacji trybu dźwiękowego oraz kontrola statusu LED umieszczone są na przednim panelu obudowy PRO-800RGB obok wyjścia promienia laserowego. W trybie dźwiękowym kontrolka LED na przednim panelu obudowy mruga w momencie każdorazowej aktywacji dźwiękiem. Druga kontrolka LED aktywuje się w trybie operacyjnym.

Z tyłu obudowy urządzenia laserowego możemy korzystać z wielu ustawień i interfejsów sterowania. Poza gniazdem sieciowym oraz przełącznikiem on/off znajdziemy również dwa interfejsy DMX in oraz out oraz dodatkowe interfejsy ILDA in, our i gniazdo interlock. W momencie połączenia ILDA, kontrolka LED umiejscowiona obok interfejsu świeci się na zielono. Zintegrowany przełącznik na kluczyk bezpieczeństwa uniemożliwia włączenie lasera przez nieautoryzowane osoby. Laser PRO-800RGB jest wyposażony w dedykowany system bezpieczeństwa "Scan Fail Safety" blokujący pojedynczy promień "single beam", system ten może zostać wyłączony przez przełącznik z tyłu urządzenia. W trybie aktywacji system zabezpiecza przed możliwością generowania pojedynczego, skoncentrowanego w jedną wiązkę promienia laserowego.
Dwa obrotowe przyciski z tyłu obudowy urządzenia umożliwiają regulacje wielkości wzoru graficznego oraz czułości mikrofonu. Dodatkowo dostępne są dedykowane przełączniki DIP umożliwiające aktywację dostępnych trybów pracy oraz ustawienie adresów DMX. Urządzenie posiada specjalny hak do mocowania linki bezpieczeństwa.

Laser Laserworld PRO-800RGB wyposażony jest w moduł czerwonej i niebieskiej diody laserowej oraz moduł zielonej diody DPSS. Czerwona dioda posiada długość fali 637nm z doskonałą widzialnością oraz parametrami wiązki laserowej. Razem z zieloną diodą DPSS o długości fali 532nm oraz niebieską diodą o długości fali 445nm urządzenie generuje wspaniałe kolory i tworzy potężne efekty laserowe.

Projektor ma dobre parametry wiązki laserowej przy średnicy wiązki około 3mm oraz dywergencji około 1.3mrad (pełen kąt). Urządzenie oferuje również system skanowania galvo z prędkością 40kpps z max. kątem odchylenia do 40° oraz kątem odchylenia przy efekcie dyfrakcji dochodzącym do 80°.

Laser Laserworld PRO-800RGB jest wielofunkcyjnym system laserowym RGB przeznaczonym dla prywatnych użytkowników jak i również do profesjonalnych zastosowań. Jest również idealnym rozwiązaniem do średnich klubów, dyskotek, klubów nocnych. Swoje zastosowanie znajdzie również dla mobilnych DJów jak i dla firm rentalowych

Zapoznaj się z kompletną ofertą laserów producenta marki: Laserworld

Sprawdź wszystkie nasze lasery w kategorii: lasery rgb

Dane Techniczne

Moc całkowita 500-1000mW
Moc gwarantowana 700mW
Dla kogo Początkujący
Rodzaj projekcji Pokazy laserowe indoor
Przeznaczenie Średnia dyskoteka
Specyfikacja wiązki około 3mm / 1.3mrad
Kolor wiązki RGB
Dioda Czerwona 120mW/637nm
Dioda Niebieska 460mW / 445nm
Dioda Zielona 120mW / 532nm
Skaner Galvo, 40kpps z 4°
Żródło wiązki Dioda, DPSS
Max. kąt skanowania 40° / 80° dla efektu szkła
Tryby pracy DMX, ILDA, Auto, Sound
Podstawowe wzory około 200 (płaszczyzny, tunele, siatki, fale itd.)
Klasa Lasera 4
Zasilanie 85V - 250V AC 50/60Hz
Pobór energii 50 W
Wymiary 235/205/165 mm
Waga 4.45 kg
Dodatkowe sterowanie Pilot, karta SD

Opinie


Kliknij tutaj aby zostawić opinie


rating PRO-800
 w dniu 2017-05-26

Mega funkcjonalny sprzęt, zwłaszcza odgrywanie na karcie sd. Polecam dja dj.Faqs

Produkty powiązane

1 inny produkt w tej samej kategorii:

Pobierz Instrukcję

Instrukcja PRO-800RGB

Instrukcja użytkownika dla lasera Laserworld PRO-800RGB

Pobierz Instrukcję (2.44M)