Laserworld EL-100RG MICRO RC - Laserworld Laser dyskotekowy

Laser firmy Laserworld EL-100RG MICRO RC jest projektorem laserowym typu micro star o całkowitej mocy 100mW. Idealny efekt laserowy generujący setki drobnych wiązek i gwiazdek, które wypełniają całą przestrzeń tworząc super efekt 3D. 

00001

Nowy produkt - 24 miesiące gwarancji

Produkt dostępny od ręki

rating Przeczytaj opinie
Średnia opinii: 5/5 - Ilość opinii: 1

199,00 zł brutto

Opis

Moduł czerwonej diody laserowej o długości fali 650nm oraz moduł diody koloru zielonego DPSS o długości fali 532nm zapewnia jasne wzory oraz piękne kolory. Projektor posiada specyfikację wiązki laserowej o średnicy 3mm i dywergencji na poziomie 1,5mrad. W silniku zastosowano silniki krokowe o prędkości 2-5kpps a kąt padania wiązki laserowej wynosi do 90° dzięki czemu jednym laserem możemy oświetlić bardzo dużą powierzchnię.

Laser oferuje również tryb auto oraz tryb reakcji na dźwięk. Włącznik kontroli dźwięku, efekt stroboskopu oraz jego prędkość mogą być kontrolowane manualnie z tyłu obudowy urządzenia. Urządzenie może być używane z dymem aby stworzyć setki drobnych promieni laserowych lub bez użycia dymu wypełniając pomieszczenie setkami kolorowych kropek na powierzchni.

Dodatkową opcją lasera EL-100RG Micro RC jest możliwość kontroli urządzenia poprzez pilot zdalnego sterowania, który jest dołączany do opakowania wraz  z laserem. Pilot posiada opcję kontroli prędkości, wybór efektu strobo, kolorów oraz zmiany trybów.

Laser jest przeznaczony dla użytkowników początkujących, djów jako efekt dodatkowy, który generuje promienie laserowe o intensywnym kolorze czerwonym oraz zielonym.

Laser Laserworld EL-100RG MICRO RC jest niedrogim rozwiązaniem i jest często wykorzystywany jako światło laserowe w barach, małych klubach, na imprezach okolicznościowych oraz do użytku domowego.

Prosty w obsłudze rzutnik laserowy, który jest gotowy do pracy po rozpakowaniu w niecałą minutę. Super rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy cenią sobie czas i prostotę.

Zapoznaj się z kompletną ofertą laserów producenta marki: Laserworld

Sprawdź wszystkie nasze lasery w kategorii: lasery rgb

Dane Techniczne

Moc całkowita 0-250mW
Moc gwarantowana 70mW
Dla kogo Początkujący
Rodzaj projekcji Proste grafiki i efekty
Przeznaczenie Wesela i mała dyskoteka
Specyfikacja wiązki około 3mm / 1.5mrad
Kolor wiązki RG
Dioda Czerwona 60mW / 650nm
Dioda Zielona 10mW / 532nm
Skaner Obrotowe gobo z siatką
Żródło wiązki Dioda, DPSS
Max. kąt skanowania 90°
Tryby pracy Auto, Sound
Podstawowe wzory Stroboskop oraz efekt gwiazdek
Klasa Lasera 3R
Zasilanie 100 - 250V AC
Pobór energii 4.5 W
Wymiary 117/93/52 mm
Waga 0.7 kg

Opinie


Kliknij tutaj aby zostawić opinie


rating Funkcjonalny
 w dniu 2017-06-06 Nie jest to szczyt techniki ale za te pieniądze i funkcjonalność nie znalazłem niczego lepszego! Warto.


Faqs

5 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Pobierz Instrukcję

Instrukcja EL-100RG MICRO RC

Instrukcja obsługi dla Laser EL-100RG MICRO RC

Pobierz Instrukcję (1.73M)