Laserworld DS-3300RGB - Laserworld Laser sceniczny

Nowa seria laserów "Diode" wyposażona jest wyłącznie w laserowe diody ("Pure Diode"), co powoduje że wiązka laserowa ma bardzo dobre parametry świecenia, dobrą jasność i wspaniałą analogową modulację kolorów.

00016

Nowy produkt - 24 miesiące gwarancji

8 122,00 zł brutto

Opis

Seria laserów Diode może być sterowana przez interfejs ILDA jak i również w trybie automatycznym i w trybie reakcji na dźwięk gdzie wyzwalane są wbudowane wzory graficzne. Te same wzory mogą być uruchamiane przez sterownik DMX.


Projektor laserowy DS-3300RGB pozwala na połączenie urządzeń i ich pracę w trybie master/slave. Urządzenia laserowe z tej samej serii ( projektory slave) , połączone przez kabel dmx do głównego lasera (projektor master) będą wyświetlać te same efekty oraz w identycznym czasie jak główny projektor laserowy.

Początkujący użytkownicy jak i zarówno profesjonaliści korzystają regularnie z urządzeń z serii Diode, gdyż są to bardzo proste w użyciu oraz funkcjonalne lasery, które dzięki swojej kompaktowej obudowie, niskiej wadze a przede wszystkim zróżnicowanej mocy nadają się do wielu projektów multimedialnych.

Laser Laserworld DS-3300RGB posiada trzy diody laserowe: diodę koloru czerwonego o mocy 550mW/638nm, diodę koloru zielonego o mocy 900mW/520nm oraz diodę koloru niebieskiego o mocy 1'600mW przy 450nm.

Trójkolorowa wiązka laserowa  posiada doskonałe parametry tj:. 3mm/1.3mrad przy pełnym kącie oraz prędkość skanowania na poziomie 40kpps@4°. Laser może pracować przy maksymalnym kącie 40°.

Laser jest wyposażony w dedykowany i przełączalny (z tyłu obudowy) system bezpieczeństwa skanowania "SFS" (Scan Fail Safety), dzięki któremu możemy zabezpieczyć swoje pokazy laserowe przed ryzykiem występowania nadmiernie skupionej wiązki laserowej.

Całość konstrukcji jest w wykonana w technologii "Sealed Housing Technology" co zapewnia nam bezawaryjną pracę lasera bez konieczności jego czyszczenia przez bardzo długi czas. Dzięki tej technologi obudowa lasera jest bardzo szczelna i zapobiega nadmiernemu dostawaniu się kurzu, brudu i małych drobin do wnętrza obudowy co może powodować pogorszenie jakości i wydajności wiązki laserowej.

Zapoznaj się z kompletną ofertą laserów producenta marki: Laserworld

Sprawdź wszystkie nasze lasery w kategorii: lasery rgb

Dane Techniczne

Moc całkowita 3000-6000mW
Moc gwarantowana 3'050mW
Dla kogo Profesjonalista
Rodzaj projekcji Pokazy laserowe in. i out.
Przeznaczenie Duża dyskoteka i hale
Specyfikacja wiązki około 3mm / 1.3mrad
Kolor wiązki RGB
Dioda Czerwona 550mW / 638nm
Dioda Niebieska 1'600mW / 450nm
Dioda Zielona 900mW / 520nm
Skaner 40kpps@4°
Żródło wiązki Dioda
Max. kąt skanowania 40°
Tryby pracy DMX, ILDA, Auto, Sound
Podstawowe wzory około 120 (płaszczyzny, tunele, siatki, fale, itd.)
Klasa Lasera 4
Zasilanie 85V - 250V AC 50/60Hz
Pobór energii 120 W
Wymiary 215x150x133 mm
Waga 3.95 kg

Opinie


Kliknij tutaj aby zostawić opinie
Faqs

  1.Grafiki, loga, teksty,...

  Wiele pokazów laserowych wymaga więcej niż same pokazy wiązek i standardowych wzorów, tj.: grafiki, loga, indywidualne wzory lub teksty. Im bardziej skomplikowany projekt tym bardziej profesjonalny powinien być laser. Minimalna prędkość skanowania na poziomie 25kpps jest sugerowana do projekcji graficznych i tekstowych. Aby stworzyć własne logo, tekst, grafikę itp., wymagane jest użycie oprogramowania laserowego oraz systemu laserowego (ILDA), z możliwością sterowania przez komputer. Oprogramowanie tj. Quickshow można nabyć już od 2399 zł. 

  Lasery do pokazów laserowych - zapoznaj się z naszą ofertą!

  2.Jaki laser nadaje się dla harfy laserowej?

  Użycie projektora laserowego do harfy laserowej jest ściśle związane z wielkością publiki i warunków jakie panują podczas pokazu. Inny laser wykorzystamy na spektaklu znajdującym się wewnątrz budynku a inny na scenie z zadaszeniem. Dla większych pokazów sugerujemy lasery od serii Diode, tj np. laser DS-3300RGB. Prosimy o kontakt z obsługą sklepu w sklepu dobrania pasującego projektora laserowego.

  Efekty laserowe - zapoznaj się z całą ofertą laserów efektowych!

  3.Jaką gwarancję oferuje nasz sklep na oferowane lasery?

  Wraz z zakupem otrzymujesz pełne dwa lata gwarancji tj. 2 lata gwarancji na elektronikę oraz 2 lata gwarancji na elementy optyczne (diody, skanery etc.). Jesteśmy jedynym sklepem w Europie, który oferuje rozszerzoną gwarancję w postaci 2 lat na elementy optyczne podczas gdy inne sklepy tylko 1 rok. 

  Laserowe oświetlenie świąteczne - Zapoznaj się z naszą ofertą laserów na święta

Produkty powiązane

5 innych produktów w tej samej kategorii:

Pobierz Instrukcję

Instrukcja DS-3300RGB

Instrukcja użytkownika dla lasera Laserworld DS-3300RGB

Pobierz Instrukcję (2.33M)