Laserworld DS-1800B - Laserworld Laser dyskotekowy niebieski

Nowa seria laserów "Diode" wyposażona jest wyłącznie w laserowe diody ("Pure Diode"), co powoduje że wiązka laserowa ma bardzo dobre parametry świecenia, dobrą jasność i wspaniałą analogową modulację kolorów.

00015

Nowy produkt - 24 miesiące gwarancji

3 499,00 zł brutto

Opis

Seria laserów Diode może być sterowana przez interfejs ILDA jak i również w trybie automatycznym i w trybie reakcji na dźwięk gdzie wyzwalane są wbudowane wzory graficzne. Te same wzory mogą być uruchamiane przez sterownik DMX.


Projektor laserowy DS-1800B pozwala na połączenie urządzeń i ich pracę w trybie master/slave. Urządzenia laserowe z tej samej serii ( projektory slave) , połączone przez kabel dmx do głównego lasera (projektor master) będą wyświetlać te same efekty oraz w identycznym czasie jak główny projektor laserowy.

Początkujący użytkownicy jak i zarówno profesjonaliści korzystają regularnie z urządzeń z serii Diode, gdyż są to bardzo proste w użyciu oraz funkcjonalne lasery, które dzięki swojej kompaktowej obudowie, niskiej wadze a przede wszystkim zróżnicowanej mocy nadają się do wielu projektów multimedialnych.

Laser Laserworld DS-1800B posiada diodę koloru niebieskiego o mocy prawie 2W -> 1'600mW przy 450nm.

Niebieska wiązka laserowa  posiada doskonałe parametry tj:. 3mm/1.3mrad przy pełnym kącie oraz prędkość skanowania na poziomie 40kpps@4°. Laser może pracować przy maksymalnym kącie 40°.

Laser jest wyposażony w dedykowany i przełączalny (z tyłu obudowy) system bezpieczeństwa skanowania "SFS" (Scan Fail Safety), dzięki któremu możemy zabezpieczyć swoje pokazy laserowe przed ryzykiem występowania nadmiernie skupionej wiązki laserowej.

Całość konstrukcji jest w wykonana w technologii "Sealed Housing Technology" co zapewnia nam bezawaryjną pracę lasera bez konieczności jego czyszczenia przez bardzo długi czas. Dzięki tej technologi obudowa lasera jest bardzo szczelna i zapobiega nadmiernemu dostawaniu się kurzu, brudu i małych drobin do wnętrza obudowy co może powodować pogorszenie jakości i wydajności wiązki laserowej.

Zapoznaj się z kompletną ofertą laserów producenta marki: Laserworld

Sprawdź wszystkie nasze lasery w kategorii: lasery rgb

Dane Techniczne

Moc całkowita 1000-3000mW
Moc gwarantowana 1'600mW
Dla kogo Zaawansowany
Rodzaj projekcji Pokazy laserowe indoor
Przeznaczenie Średnia dyskoteka
Specyfikacja wiązki około 3mm / 1.3mrad
Kolor wiązki Niebieski
Dioda Niebieska 1'600mW / 450nm
Skaner 40kpps@4°
Żródło wiązki Dioda
Max. kąt skanowania 40°
Tryby pracy DMX, ILDA, Auto, Sound
Podstawowe wzory około 120 (płaszczyzny, tunele, siatki, fale, itd.)
Klasa Lasera 4
Zasilanie 85V - 250V AC 50/60Hz
Pobór energii 120 W
Wymiary 215x150x133 mm
Waga 3.9 kg

Opinie


Kliknij tutaj aby zostawić opinie
Faqs

Produkty powiązane

5 innych produktów w tej samej kategorii:

Pobierz Instrukcję

Instrukcja DS-1800B

Instrukcja użytkownika dla lasera Laserworld DS-1800B

Pobierz Instrukcję (2.33M)