CS-1000RGB MKII - Laserworld Laser dyskotekowy

Laser Laserworld CS-1000RGB MKII  posiada od nowa zaprojektowaną obudowę, która jest lekka, kompaktowa i posiada stabilny uchwyt.

00009

Nowy produkt - 24 miesiące gwarancji

Produkt dostępny od ręki

rating Przeczytaj 4 opinie
Średnia opinii: 5/5 - Ilość opinii: 4

1 999,00 zł brutto

Opis

Uchwyt pozwala na mocowanie lasera w różnych pozycjach: podwieszanie jak i również możliwość stawiania na podłożu - idealne dla mobilnych Djów podczas pokazów laserowych. Laser również spełnia swoją rolę w stałych instalacjach na kratownicach lub sufitach.

Laser Laserworld CS-1000RGB MKII jest pełno kolorowym systemem RGB z mocą całkowitą do 1'000mW i minimalną mocą 800mW. Dioda laserowa koloru czerwonego 650nm posiada moc 200mW, zielona dioda 532nm o mocy 70mw oraz dioda koloru niebieskiego 445nm o mocy wyjściowej 530mW. Diody laserowe zapewniają doskonałe kolory i potężne wiązki laserowe. Projektor laserowy posiada dobre parametry wiązki o średnicy około 3mm i dywergencję na poziomie 2.0mrad. System galvo pracuje z prędkością do 30kpps.

Rozmiar wzorów graficznych oraz czułość mikrofonu może być regulowana za pomocą pokręteł znajdujących się z tyłu obudowy. Dodatkowo w tylnej części obudowy znajduje się przełącznik trybu SFS (Safe Scan System), dzięki któremu po włączeniu laser automatycznie odetnie wiązkę laserową w momencie gdy dojdzie do skupienia wiązki laserowej w jeden skoncentrowany promień laserowy.

Przy pomocy sterownika DMX, w trybie auto jak i również w trybie reakcji na dźwięk urządzenie jest w stanie wygenerować około 200 preinstalowanych wzorów graficznych, takich jak fale, tunele, okręgi itp.. Wzory te mogą być wyświetlane w przeróżnych kolorach i przy różnej prędkości. Gdy tryb auto jest aktywny, wzory graficzne są wyzwalane automatycznie a w przypadku trybu dźwiękowego są wyzwalane na podbicie dźwięku.

Dodatkową funkcją projektora laserowego jest tryb master/slave. Lasery z tej samej serii (projektory slave), połączone kablem DMX do głównego projektora laserowego (laser master) będą wyświetlać dokładnie takie same projekcje jak główny projektor laserowy.

Laser Laserworld CS-1000RGB MKII można połączyć z komputerem i kontrolować poprzez dedykowany interfejs ILDA. Dzięki tej możliwości mamy nieograniczone możliwości projekcji graficznych efektów, wzorów oraz przeróżnych konstelacji wiązek oraz płaszczyzn laserowych. Po podłączeniu lasera do oprogramowania laserowego możemy generować efekty na żywo jak i uruchamiać zaprogramowane show laserowe.

Z tyłu obudowy lasera znajdują się takie zabezpieczenia jak przełącznik na kluczyk bezpieczeństwa, interfejs interlock oraz włącznik on-off.

Laser Laserworld CS-1000RGB MKII jest idealnym rozwiązaniem dla pół-profesjonalnych aplikacji i doskonale nadaję się do barów, średnich klubów oraz dyskotek. Projektor laserowy spełnia również swoją funkcję dla firm rentalowych, dla mobilnych Djów, prywatnych użytkowników oraz prywatek.

Zapoznaj się z kompletną ofertą laserów producenta marki: Laserworld

Sprawdź wszystkie nasze lasery w kategorii: lasery rgb

Dane Techniczne

Moc całkowita 500-1000mW
Moc gwarantowana 800mW
Dla kogo Początkujący
Rodzaj projekcji Pokazy laserowe indoor
Przeznaczenie Średnia dyskoteka
Specyfikacja wiązki około 3mm / 2mrad
Kolor wiązki RGB
Dioda Czerwona 200mW / 650nm
Dioda Niebieska 530mW / 445nm
Dioda Zielona 70mW / 532nm
Skaner Galvo, 30kpps z 4°
Żródło wiązki Dioda, DPSS
Max. kąt skanowania 40°
Tryby pracy DMX, ILDA, Auto, Sound
Podstawowe wzory około 200 (płaszczyzny, tunele, siatki, fale itd.)
Klasa Lasera 4
Zasilanie 85V - 250V AC 50/60Hz
Pobór energii 60 W
Wymiary 220/155/145 mm
Waga 3.15 kg

Opinie

Filtr opinii


Kliknij tutaj aby zostawić opinie


rating Polecam
Konrad C. w dniu 2018-01-02 Laser dobrze wykonany, skaner cicho pracuje. Skupienie wiązki i zbieżność kolorów dobra. Polecam.
rating Top
 w dniu 2017-08-10

Miałem wcześniej wersję MK1, ten model lepszy, super świeci. POlecam

rating Ok
 w dniu 2017-07-15

Jak na taką moc i możliwości może być. Póki co nie znalazłem alternatywy w tej cenie.

rating Profeska
 w dniu 2017-08-30

Dostałem w pogniecionym kartonie, ale laser cały i super świeci w auto. Polecam.

  


Faqs

Produkty powiązane

2 innych produktów w tej samej kategorii:

Pobierz Instrukcję

Instrukcja CS-1000RGB-MKII

Instrukcja użytkownika dla lasera Laserworld CS-1000RGB-MKII

Pobierz Instrukcję (1.24M)