28 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
Gogolin
12.01.2020

Celem najbliższej zbiórki pieniędzy jest zapewnienie najlepszych standardów diagnostyki i leczenia w dziecięcej medycynie zabiegowej. Innymi słowy – Fundacja organizować będzie pieniądze na zakup super nowoczesnych urządzeń do ratowania życia i zdrowia dzieci czekających na skomplikowane operacje.

Orkiestra zwracać będzie uwagę głównie na takich dziedzinach medycyny dziecięcej jak neurochirurgia, kardiochirurgia czy chirurgia ogólna .

Ponad 120 tys. wolontariuszy z całej Polski i nie tylko będzie zbierało wspólnie pieniądze na wsparcie polskiej medycyny. Również i my weźmiemy czynny udział w tym wydarzeniu.

Tradycyjnie jak co roku o godzinie 20.00 zapraszamy wszystkich do udziału w akcji pt. “Światełko do Nieba”., w tym celu zostanie wykonany przestrzenny pokaz laserowy. Realizatorem tego przecudnego przedsięwzięcia jest firma LASERPROFI.

Przygotowania do 28 Finału WOŚP już ruszyły – Jak dotąd zarejestrowanych zostało 213 sztabów, w tym 18 sztabów zagranicznych, m.in. z Wielkiej Brytanii, Irlandii, Niemiec, Belgii, Danii i Holandii.

https://www.facebook.com/laserprofi/videos/485377342416322/

500
Gości
Typ pokazu
Światełko do nieba
Wydarzenie
28. finał WOŚP
Miasto
Gogolin
pokaz laserowy 28 finał wośp gogolin