Pokaz laserowy na święto Gminy Wieliszew
Wieliszew
12.09.2021

Po prawie dwuletniej, pandemicznej przerwie 12 września uda nam się ponownie zebrać, by wspólnie wśród lokalnej społeczności celebrować Święto Gminy Wieliszew.
Dmuchańce, konkursy z nagrodami, teatrzyk dla dzieci na scenie, przejażdżka gokardami, animacje i warsztaty ekologiczne, bieg po zdrowie – to tylko niektóre z niespodzianek jakie czekają na dzieci. Zarówno młodsi jak i starsi na pewno będą zachwyceni pysznym, lokalnym jedzeniem, które na tę okazje przygotują sołectwa. W zdrowe produkty będzie można się zaopatrzyć na stoiskach ze zdrową żywnością, a lokalni artyści podzielą się swoim rękodziełem.

W tym roku lokalne wydarzenie mocno związane będzie z ochroną środowiska i zdrowym stylem życia, tak więc pokaz laserów jest jak najbardziej na miejscu. Piknik ekologiczny „Twój piec-nasze powietrze” to element projektu międzygminnego, gdzie profesjonalni animatorzy na 10 stoiskach w przyjemny sposób pokażą tym młodszym, jak i starszym, jak wymienić piec i jak zadbać o środowisko.

Na scenie poza teatrem dla dzieci wystąpi Zespół Tańca Ludowego “Promyki” i lokalne zespoły muzyczne, by potem przekazać muzyczną pałeczkę Kapeli Zbuckiej, która zaprosi zgromadzonych na prawdziwą potańcówkę w rytm swoich przebojów.

A na zakończenie wieczoru pokaz iluminacji laserowych w wykonaniu firmy LASERPROFI.

Gości
2000
Typ Pokazu
Pokaz wiązek laserowych
Wydarzenie
Święto Gminy Wieliszew
Miasto
Wieliszew
Plakat - Pokaz laserowy święto gminy Wieliszew