Reklama Laserowa

Laserprofi / Projekcje laserowe / Reklama Laserowa

Reklama laserowa na sterydach!

reklama laserowa na siatce
reklama laserowa na siatce

Zwykła reklama jest nudna – Mówiąc najprościej, standardowa reklama billboardowa jest statyczna, przestarzała i mało widoczna. To już nie przyciąga klientów i konsumentów, ponieważ reklamy tego typu są obecnie wszędzie. Natomiast lasery są jasne, żywe i naturalnie zachęcają ludzi do ich oglądania. Działają jak magnes! Wykorzystanie laserów do reklamy to marketing na zupełnie nowym poziomie.

Reklama laserowa umożliwia osiągnąć maksimum zainteresowania i uwagi widza, to jedno z najskuteczniejszych środków przekazu informacji na “dużą skalę”. Nasza firma dysponuje techniką laserową, która umożliwia w szybki i nieinwazyjny sposób wyświetlić reklamę laserową na dowolnej powierzchni projekcyjnej w dowolnym miejscu.

Laserowa reklama świetlna rewelacyjnie sprawdza się przy projekcjach wielkoformatowych na elewacjach budynków o dowolnych kształtach i rozmiarach. Teksty, słowa, frazy, slogany, logo lub całe animacje mogą być wyświetlane statycznie lub jako animacja i przenoszone niemal na każdą powierzchnię. Wyobraź sobie swoje logo na wieżowcu lub ogromnym kominie! Nie ma problemu: nasi eksperci doradzą przy każdym pomyśle.

Laserowe projekcje reklamowe są ultra mobilne i łatwe w użyciu gdyż nie wymagają wielkogabarytowej infrastruktury instalacyjnej ani nie pobierają dużo energii elektrycznej. Typowa instalacja do reklamy laserowej składa się z niewielkiego projektora laserowego, który może być na stałe umocowany na dedykowanym filarze lub kratownicy lub  jako mobilna aparatura z wariantem szybkiego demontażu i eksploatacją w innym miejscu. Dzięki naszym wysokiej klasy zewnętrznym projektorom laserowym możemy wyświetlać dowolną reklamę na ogromnych fasadach, kominach, a nawet na chmurach. Wprawdzie projekcja w chmurze, jest również kwestią szczęścia, ponieważ nie możemy również wpływać na pogodę – jednak prawie wszędzie istnieje możliwość zastosowania alternatywnego ekranu projekcyjnego jako zabezpieczenia w bezchmurną noc.

Bezobsługowość i wielofunkcyjność to główna zaleta naszych projektorów laserowych. Korzystamy wyłącznie z najwyższej jakości certyfikowanych laserów firmy KVANT, a ich jakość wykonania oraz niezawodność wielokrotnie potwierdzana jest w przeróżnych tego typu zastosowaniach na całym świecie. Dzięki zastosowaniu autonomicznych rozwiązań urządzenie pozwala na szybkie wgranie nowej zawartości reklamowej i jej aktualizacje przez sieć przewodową lub bezprzewodową. Laser automatycznie włączy się i wyłączy o wcześniej zadeklarowanym dniu i godzinie bez potrzeby obecności technika, co znacznie redukuje koszty obsługi i optymalizuje zużycie energii i wydłuża żywotność urządzenia.

reklama laserowa logo dla firmy
reklama laserowa na stadionie

Żadna pogoda nam nie straszna – śnieg, deszcz, wichura czy palące słońce nie są przeszkodą dla naszych projektorów laserowych. Nie zależnie od warunków pogodowych nasze lasery mogą świecić 7 dni w tygodniu przez cały rok. Każdy z projektorów laserowych przeznaczony do laserowej projekcji reklamowej posiada wymaganą klasę szczelności i odporności na wszelkie warunki atmosferyczne. Dodatkowo jednostki laserowe możemy wyposażyć w dedykowany moduł grzewczo-chłodzący, które grzeje laser w dni zimne i chłodzi w dni gorące, zapewniając zawsze optymalną temperaturę pracy.

Bądź efektywny dzięki reklamie laserowej – Wiele środków marketingowych ma zbyt dużą i nieskuteczną dyspersję. Ten problem rozproszenia można wyeliminować za pomocą nadzwyczajnych i ukierunkowanych nośników reklamowych. Dzięki punktowym środkom takim jak laserowa reklama świetlna korzyści są naturalne i nie wymuszone a efektywność jest na bardzo wysokim poziomie. Chcesz wyróżnić swój produkt lub firmę, dotrzeć do szerokiej publiczności mocnym przekazem reklamowym, porozmawiaj z nami lub napisz do nas. Dzięki naszemu kreatywnemu zespołowi zmienimy każdą wizję w spektakularną reklamę laserową dla Ciebie.

Reklama Laserowa
5 opinii / Średnia 4.4
NAPISZ DO NAS WIADOMOŚĆ
Zainteresowany?