fbpx

Reklama Laserowa

Laserprofi / Projekcje laserowe / Reklama Laserowa

Reklama laserowa to przyszłość

reklama laserowa na siatce

reklama laserowa na siatce
Czym jest reklama laserowa?

Reklama laserowa to laserowa projekcja dowolnej treści w postaci obrazów statycznych lub animacji na dowolną odległość bez utraty jakości wyświetlanego obrazu. Rodzaj wyświetlanej treści oraz sposób jest nieograniczony.
Reklama umożliwia osiągnąć maksimum zainteresowania i uwagi widza, to jedno z najskuteczniejszych środków przekazu informacji na “dużą skalę”. Nasza firma dysponuje techniką laserową, która umożliwia w szybki i nieinwazyjny sposób wyświetlić reklamę laserową na dowolnej powierzchni projekcyjnej w dowolnym miejscu.

Zwykła reklama jest nudna – Mówiąc najprościej, standardowa reklama billboardowa jest statyczna, przestarzała i mało widoczna. To już nie przyciąga klientów i konsumentów, ponieważ reklamy tego typu są obecnie wszędzie. Natomiast lasery są jasne, żywe i naturalnie zachęcają ludzi do ich oglądania. Działają jak magnes! Wykorzystanie laserów do reklamy to marketing na zupełnie nowym poziomie.

Laserowa reklama świetlna rewelacyjnie sprawdza się przy projekcjach wielkoformatowych na elewacjach budynków o dowolnych kształtach i rozmiarach. Teksty, słowa, frazy, slogany, logo lub całe animacje mogą być wyświetlane statycznie lub jako animacja i przenoszone niemal na każdą powierzchnię. Wyobraź sobie swoje logo na wieżowcu lub ogromnym kominie! Nie ma problemu: nasi eksperci doradzą przy każdym pomyśle.

Ultra mobilność

Laserowe projekcje reklamowe są ultra mobilne i łatwe w użyciu gdyż nie wymagają wielkogabarytowej infrastruktury instalacyjnej ani nie pobierają dużo energii elektrycznej. Typowa instalacja do reklamy laserowej składa się z niewielkiego projektora laserowego, który może być na stałe umocowany na dedykowanym filarze lub kratownicy lub  jako mobilna aparatura z wariantem szybkiego demontażu i eksploatacją w innym miejscu. Dzięki naszym wysokiej klasy zewnętrznym projektorom laserowym możemy wyświetlać dowolną reklamę na ogromnych fasadach, kominach, a nawet na chmurach. Wprawdzie projekcja w chmurze, jest również kwestią szczęścia, ponieważ nie możemy również wpływać na pogodę – jednak prawie wszędzie istnieje możliwość zastosowania alternatywnego ekranu projekcyjnego jako zabezpieczenia w bezchmurną noc.

Bezobsługowość i wielofunkcyjność to główna zaleta naszych projektorów laserowych. Korzystamy wyłącznie z najwyższej jakości certyfikowanych laserów firmy KVANT, a ich jakość wykonania oraz niezawodność wielokrotnie potwierdzana jest w przeróżnych tego typu zastosowaniach na całym świecie. Dzięki zastosowaniu autonomicznych rozwiązań urządzenie pozwala na szybkie wgranie nowej zawartości reklamowej i jej aktualizacje przez sieć przewodową lub bezprzewodową. Laser automatycznie włączy się i wyłączy o wcześniej zadeklarowanym dniu i godzinie bez potrzeby obecności technika, co znacznie redukuje koszty obsługi i optymalizuje zużycie energii i wydłuża żywotność urządzenia.

reklama laserowa logo dla firmy
reklama laserowa na stadionie
Reklama na każde warunki

Żadna pogoda nam nie straszna – śnieg, deszcz, wichura czy palące słońce nie są przeszkodą dla naszych projektorów laserowych. Nie zależnie od warunków pogodowych nasze lasery mogą świecić 7 dni w tygodniu przez cały rok. Każdy z projektorów laserowych przeznaczony do laserowej projekcji reklamowej posiada wymaganą klasę szczelności i odporności na wszelkie warunki atmosferyczne. Dodatkowo jednostki laserowe możemy wyposażyć w dedykowany moduł grzewczo-chłodzący, które grzeje laser w dni zimne i chłodzi w dni gorące, zapewniając zawsze optymalną temperaturę pracy.

Bądź efektywny dzięki reklamie laserowej – Wiele środków marketingowych ma zbyt dużą i nieskuteczną dyspersję. Ten problem rozproszenia można wyeliminować za pomocą nadzwyczajnych i ukierunkowanych nośników reklamowych. Dzięki punktowym środkom takim jak laserowa reklama świetlna korzyści są naturalne i nie wymuszone a efektywność jest na bardzo wysokim poziomie. Chcesz wyróżnić swój produkt lub firmę, dotrzeć do szerokiej publiczności mocnym przekazem reklamowym, porozmawiaj z nami lub napisz do nas. Dzięki naszemu kreatywnemu zespołowi zmienimy każdą wizję w spektakularną reklamę laserową dla Ciebie.

NAPISZ DO NAS WIADOMOŚĆ
Zainteresowany?