Pokaz laserowy na weselu

Laserprofi / Projekcje laserowe / Pokaz laserowy na weselu
Wyjątkowy pokaz dla pary młodej
pokaz laserowy na weselu

Pokazy laserowe na weselach to nasza specjalność! Ślub to wyjątkowa chwila dla pary młodej, pierwszy krok do napisania nowej historii u boku ukochanej osoby. Wieczór weselny jest swoistym uświetnieniem tej chwili , momentu, który chcemy na stałe utrwalić w naszej pamięci. Pragniemy tylko jednego, aby nasze wesele było wyjątkowe i perfekcyjne w każdym calu!

I tu wkraczamy MY – LASERPROFI – jesteśmy specjalistami od tworzenia perfekcyjnych, tych wyjątkowych i zapadających głęboko w pamięci momentów.

Nasze pokazy to unikalne i jedyne w swoim rodzaju spektakle światła i dźwięku – całość pokazu tworzona jest od podstaw i indywidualnie pod wybrany podkład muzyczny. Ścisła współpraca z parą młodą przed i w trakcie wesela gwarantuje, że każdy szczegół imprezy jest dopięty na ostatni guzik a końcowy efekt wręcz imponujący.

pokazy laserowe na dyskotece
Z nami zawsze bezpiecznie

Pokaz laserowy na weselu to bezpieczeństwo wszystkich uczestników wesela. To dla nas priorytet! Dlatego też korzystamy wyłącznie z wysokiej jakości, certyfikowanych urządzeń KVANT. To uznana marka na całym świecie i lider w produkcji profesjonalnych projektorów laserowych wykorzystywanych w niezliczonych eventach i koncertach każdego roku na całym świecie. Nasi operatorzy to doświadczeni i profesjonalni technicy z certyfikatami operatora laserowego umożliwiającymi legalne i bezpieczne korzystanie z projektorów laserowych podczas wszystkich imprez okolicznościowych i na imprezach masowych z udziałem publiczności.

Fotograf i robienie zdjęć, czy można ? – to częste pytanie pojawiające się przy temacie pokazów laserowych na weselach. Oprogramowanie do sterowania laserami oraz pokazami laserowymi umożliwia nam na precyzyjne określenie tzw. “safety zones” czyli stref bezpieczeństwa w których projekcja laserowa nie będzie się odbywała. Prostszymi słowami, nasi technicy w każdej chwili przed pokazem mogą ustalić miejsca w których będą poruszali się fotografowie i kamerzyści bez ryzyka uszkodzenia drogiego sprzętu. Ta sama strefa bezpieczeństwa zostanie również ustawiona w miejscu gdzie będą goście, tak aby wszyscy widzowi mogli bezproblemowo i bez ryzyka z przyjemnością obejrzeć nasz wspaniały pokaz laserowy od początku do samego końca.

Trzy pokazy w jednym

Pokaz laserów na weselu jaka cena ? – cena uzależniona jest od rodzaju pokazu laserowego. Oferujemy trzy rodzaje pokazu:

Ile trwa pokaz laserowy ? – w zależności od wyboru repertuaru muzycznego, pokaz laserowy na weselu może trwać od 3 do 5 min. Istnieje również możliwość podzielenie jednego pokazu na dwie oddzielne prezentacje zaplanowane w różnym czasie.

Miejsce i sesja zdjęciowa – pokazy laserowe potrzebują przestrzeni aby rozwinąć skrzydła. Ze względu na skoncentrowane źródło światła jakie generuje projektor laserowy, nawet przy stosunkowo niewielkiej mocy, lasery są w stanie stworzyć bardzo widowiskowe efekty na duże odległości. Im większa przestrzeń i odległość tym nasze przeżycia i odczucia podczas pokazu laserowego będą większe.

Oferujemy pokazy laserowe wewnątrz i na zewnątrz. Dzięki zastosowaniu specjalnych generatorów mżawki, każdy efekt wizualny wygląda powalająco. Odpowiednio dobrana aranżacja i sceneria wraz pokazami laserowymi tworzy niezapomniane chwile. Chwile, które warto utrwalić na sesji zdjęciowej. To wyjątkowa pamiątka na całe życie!

tunel z wiązek laserowych
NAPISZ DO NAS WIADOMOŚĆ
Zainteresowany?