Mapping laserowy

Laserprofi / Projekcje laserowe / Mapping laserowy
Linearny mapping laserowy
mapping laserowy 3d

Mapping laserowy 3D to jeden z najbardziej efektywnych i widowiskowych środków wizualnych do prezentacji i reklamy. Wykorzystywany jest często na elewacjach budynków,  przy prezentacji nowych modeli samochodów i na innych obiektach, których powierzchnia umożliwia tego typu projekcję laserową.  Efekt linearnego mappingu laserowego jest tworzony za pomocą profesjonalnych projektorów laserowych i dedykowanego oprogramowania laserowego.

Wielozadaniowość i elastyczność to duża zaleta stosowania mappingu linearnego w wizualnym tracingu obiektów. Elastyczność i wyjątkowa adaptacja technologii laserowej w przeróżnych projektach i instalacjach wizualnych daje ogromne możliwości zarówno w branży reklamowej jak i rozrywkowej. Obiekty mappowane nie muszą być typowymi budynkami, z powodzeniem stosuje się tego typu technologię zarówno w tracingu pomników, wierz obserwacyjnych, latarni morskich, wiatraków, pojazdów, samolotów a nawet ruchomych obiektów.

Uruchom i zapomnij

Przeważnie zsynchronizowany z podkładem muzycznym. Precyzyjnie nakierowane na obiekt docelowy wiązki projektorów laserowych i wcześniej zaprogramowane ruchy na linii czasowej, tworzą wspólnie wyjątkowe widowisko wizualne. Typowe maskowanie laserami trwa od kilku do kilkunastu minut, tworząc intensywne wizualnie i bardzo efektowne widowisko optyczne. Mapping stosuje się również jako dodatkowy element scenografii artystycznej, synchronizując go z istniejącą bazą oświetleniową.

To kolejna zaleta mappingu laserowego. Podobnie jak przy reklamie laserowej tak i tutaj projekcja może być albo obsługiwana na żywo przez technika w trakcie pokazu albo zaprogramowana czasowo i odgrywana oraz zakańczana o wcześniej zadeklarowanych godzinach. Treść laserowa zapisywana jest bezpośrednio w projektorze laserowym i może być w dowolnym momencie aktualizowana przewodowo lub bezprzewodowo na dane potrzeby reklamowe. Takie rozwiązanie oferuje nam nieograniczone możliwości reklamowe ale i również znaczącą redukcję kosztów w obsłudze.

Skuteczna reklama

Wyobraź sobie promień lasera jako stałą wiązkę, który rysuje linie i kształty na żywo. Proces w którym projekcja laserowa krok po kroku zarysowuje model / produkt na żywo na twoich i twoich gości oczach, wprawiając wszystkich w osłupienie. Mapping to skuteczna reklama laserowa a reklama jest dźwignią handlu. Nie od dzisiaj wiadomo, że skuteczny i atrakcyjny wizualnie przekaz reklamowy przekłada się bezpośrednio na zarobki i zwiększa wiarygodność przedsiębiorstwa.

Linearny mapping laserowy, który oferuje nasza firma to jeden z najbardziej efektywnych i nie drogich sposobów prezentacji swojej marki i reklamy produktu. Wyświetlany na małych i ogromnych, prostych i skomplikowanych architektonicznie powierzchniach bez konieczności inwestycji w dodatkowe pozwolenia lub infrastrukturę reklamową.

mapping laserowy na stadionie
NAPISZ DO NAS WIADOMOŚĆ
Zainteresowany?