fbpx

Projekcje laserowe

Laserprofi / Projekcje laserowe

Przeżyj to razem z nami!

sterowanie wiązkami laserowymi przez konsolę grandma2

Dość z tymi samymi, nudnymi efektami i światełkami!

No dobra ale co tu może nas jeszcze zaskoczyć, w sumie widzieliśmy już wszystko. Wszędzie te nudne ruchome głowy, walące po oczach stroboskopy i różnej maści oświetlenie ledowe. Wszystko to fajnie świeci i fajnie wygląda, ale to już było!

WIEJE NUDĄ!

A gdybyśmy Wam powiedzieli, że jest coś czego jeszcze nie widzieliście, coś co przyprawia o gęsią skórkę i gdy już jest po wszystkim, gasną światła i muzyka się wycisza to boli tylko szczęka od ciągłego otwierania buzi ze zdziwienia!

Coś co pozwala na chwilę zapomnieć o całym świecie i czujesz się jak byś był w samym centrum wydarzenia. TY nie jesteś już widzem, ale uczestnikiem, częścią całego spektaklu!

Tak! To jak jazda bez trzymanki ale na sterydach!

Takie są właśnie projekcje laserowe! Ten moment na który wszyscy czekają zanim wciśniemy czerwony przycisk start a niebo zaleje w jednej sekundzie tysiące promieni laserowych. Gdy nagle nie wiadomo skąd pędzi na ciebie z ogromną prędkością przepastny tunel kolorów i całego cię pochłania! Nagle zdajesz sobie sprawę, że nie ma już nic, jesteś tylko ty i 16 milionów odcieni kolorów w różnych kształtach i formach, za tobą, przed tobą i wokół ciebie a ty jesteś dokładnie w centrum.

To piękne uczucie i niezapomniana chwila. Jesteśmy specjalistami od tworzenia takich momentów. Przeżyj to razem z nami!

Projekcja laserowa to skuteczny przekaz reklamowy oraz prezentacja marki i firmy. Dzięki projekcji laserowej Twoja wiadomość dotrze we właściwe miejsce i do właściwego odbiorcy. Pokazy możliwe są w niemal każdym miejscu i na każdej powierzchni projekcyjnej. Projekcje laserowe to skuteczne i wspaniałe widowisko wizualne, przyciągające wzrok widza i pozostające na długo w pamięci.

Dzięki projektorom laserowym możliwe jest wyświetlanie komunikatów, logo i grafik oraz animacji w dowolnym kolorze. Realizujemy trójwymiarowe wiadomości tekstowe, duże projekcje logo lub nawet całe sekwencje graficzne. Łatwo i dokładnie skonwertujemy Twój pomysł w laserową treść.

nazwa stadionu jako projekcja laserowa
Stwórz własną przestrzeń reklamową

Projekcje laserowe są możliwe wewnątrz budynków na ekranach, ścianach mgielnych, ścianach wodnych, samochodach lub innej powierzchni projekcyjnej.Na zewnątrz reklamy laserowe znajdują zastosowanie na fasadach budynków, pomnikach, domach, fabrykach, wieżach, zamkach, wieżowcach, wodospadach, stadionach, skałach lub całych górach.

Niezwykłe projekty wymagają nadzwyczajnych środków, dzięki naszemu zespołowi jesteśmy w stanie podjąć i opanować każde wyzwanie. Udowodniliśmy to w wielu niezwykłych projektach artystycznych, zawsze byliśmy w stanie wdrożyć wszelkie efekty i wrażenia, do których dążył artysta w danym momencie, bez względu na to, czy efekt lasera był jedynie efektem wspomagającym, czy głównym elementem prezentacji.

Odkryj nowe terytoria razem z nami

Odkrywamy nowe przestrzenie, wykorzystując wszystkie środki i możliwości, w jakich możemy wdrożyć technologię laserową. Ze względu na szczególną użyteczność światła laserowego możemy tworzyć statyczne i dynamiczne granice lub połączenia optyczne, których nie można osiągnąć w żaden inny fizyczny sposób, tworząc w ten sposób zupełnie nowe przestrzenie dla widza.

W naszej firmie nie istnieje zdanie “nie da się”.

Bez względu na to czy to projekcja wewnątrz czy na zewnątrz, dzięki bogatemu zapleczu sprzętowemu i technologicznemu jesteśmy otwarci na wszelkie projekty, a nasza wspaniała drużyna z łatwością zaimplementuje lasery do istniejącej już infrastruktury oświetleniowej.

Pokaz laserowy przestrzenny - niebieskie wiązki laserowe
laserowy wachlarz kolorów
Świecimy laserami bez końca i wszędzie!
 • Pokaz laserów sylwestrowy na żywo jako substytut sztucznych ogni
 • Pokazy laserowe na koncertach i wszelkich imprezach masowych
 • Lasery jako dodatek lub główny efekt w scenografii artystycznej
 • Lasery w teatrach, muzeach i na pomnikach kultury
 • Sprzęt laserowy w klubach, barach i dyskotekach
 • Laser jako dodatek do prezentacji produktów
 • Instalacje laserowe na festiwalach open air
 • Stałe instalacje laserowe w parkach rozrywki
 • Pokaz laserowy na imprezach targowych
 • Mapping laserowy w branży samochodowej
 • Projekcje laserowe na imprezach firmowych
 • Pokazy na rocznicach i ważnych wydarzeniach miejskich i jarmarkach
 • Laserowa atrakcja na prywatne przyjęcia: wesela, urodziny lub rocznice
 • Pokazy laserowe na imprezach sportowych, mistrzostwach świata, igrzyskach olimpijskich
 • Laser jako akcja marketingowa
 • Projekcja laserowa jako przyciągająca wzrok reklama laserowa z logo
 • Projekcja laserowa jako wielkoformatowy pokaz zewnętrzny
NAPISZ DO NAS WIADOMOŚĆ
Zainteresowany?