Laserworld Laser zielony sceniczny PL-6000G

Laser PL-6000G z serii Purelight wyposażony jest wyłącznie w diody laserowe, a dzięki kombinacji precyzyjnego, liniowego fadingu kolorów i wysokiej mocy lasera, pokazy laserowe są jasne, wyraźne i gwarantują odpowiedni balans kolorów. Jest to uniwersalny laser generujący piękne wiązki laserowe jak i również projekcje graficzne.

Nowy produkt - 24 miesiące gwarancji

31 284,43 zł brutto

Opis

Laser może być sterowany poprzez interfejs ILDA co daje nam możliwość tworzenia pokazów laserowych na żywo przy pomocy dedykowanego oprogramowania laserowego. Poza projekcjami wiązek laserowych, tunelami, płaszczyznami laser ten dzięki szybkim skanerom posiada również dobre predyspozycje do wyświetlania grafik:


Zaletami lasera Laserworld PL-6000G są:

    - niskobudżetowe oraz potężne rozwiązanie dla wymagających zastosowań
    - dywergencja na poziomie (1.3 mrad)
    - dokładniejsze, jaśniejsze wiązki i wyraźniejsze projekcje
    - bez względu na to czy jest to projekcja graficzna, pokaz wiązek laserowych czy profesjonalna reklama - lasery z serii Purelight pracują na najwyższym poziomie.

Wiązka laserowa PL-6000G ma około 6 mm a jej dywergencja wynosi tylko 1.3 mrad. Całkowita,gwarantowana moc po optyce wynosi 6'000mW / 520 nm (zielony)Szybkie skanery działają przy prędkości 30 kpps@8°ILDA, przy maksymalnym kącie padania aż do 60°.

Cała obudowa lasera  wykonana jest w technologii "Sealed Housing", a w dolnej części obudowy jest ona dodatkowo chłodzona przez szereg radiatorów, dzięki czemu zmniejszamy do minimum ryzyko dostania się kurzu, pyłu i innych drobin do wnętrza obudowy z optyką.

Laser wyposażony jest w zasilacz, który jest wbudowany wewnątrz urządzenia. Na tylnej części obudowy lasera znajdują się pokrętła do regulacji kolorów, dzięki czemu można prosto i szybko dostosować balans kolorów. Dodatkowo z tyłu obudowy znajduję się przełącznik do aktywacji systemu "SFS" (Scan Fail Safety), który gdy jest włączony zapobiega niekontrolowanym koncentracjom wiązek laserowych w jeden promień.

Przy zastosowaniu specjalnego adaptera DMX oraz interfejsu sieciowego ShowNET będziemy mieli możliwość zmapowania i wysterowania lasera przy pomocy dowolnego kontrolera DMX.

Laser PL-6000G to projektor, który pasuje do bardzo dużych dyskotek, na sceny, koncerty oraz zaawansowane projekty multimedialne. Wszędzie tam gdzie jest dużo oświetlenia i potrzebujemy efektu, który będzie przysłowiową wisienką na torcie w naszej istniejącej już infrastrukturze oświetleniowej. Laser z powodzeniem może być wykorzystywany jako główny efekt oświetleniowy.

Dane Techniczne

Moc całkowita 6000-10.000mW
Moc gwarantowana 6'000mW
Dla kogo Zaawansowany
Rodzaj projekcji Pokazy laserowe in. i out.
Przeznaczenie Scena i duże eventy
Specyfikacja wiązki około 6.0 mm / 1.3 mrad
Kolor wiązki Zielony
Dioda Zielona 6'000 mW / 520 nm
Skaner 30 kpps@8°ILDA
Żródło wiązki Dioda
Max. kąt skanowania 60°
Tryby pracy ILDA
Klasa Lasera 4
Zasilanie internal PSU
Pobór energii 200 W
Wymiary 345 x 312 x 200 mm
Waga 16,5 kg

Opinie


Kliknij tutaj aby zostawić opinie
Faqs

3 innych produktów w tej samej kategorii:

Pobierz Instrukcję

Instrukcja PL-6000G

Instrukcja użytkownika dla lasera Laserworld PL-6000G

Pobierz Instrukcję (3.3M)