Pangolin Laser Systems Licencja Pangolin do oprogramowania BEYOND ULTIMATE

Oprogramowanie laserowe BEYOND to nowa, profesjonalna platforma, służąca do tworzenia najwyższej jakości pokazów laserowych i multimedialnych. Zaawansowane funkcje oprogramowania i wyświetlania na żywo zrewolucjonizowały pokazy laserowe do zastosowań rozrywkowych. Oprogramowanie BEYOND jest dostępne w trzech wersjach (Essentials, Advanced i Ultimate).

00157

Nowy produkt - 24 miesiące gwarancji

Produkt dostępny od ręki

Tylko online

15 475,86 zł brutto

Opis

Licencja Pangolin BEYOND Ultimate może zostać uruchomiona na dowolnym urządzeniu Pangolin (tj. na sprzęcie FB3QS, FB4, QM2000 i FB3SE). Sprawdź poniższe informacje, które szczegółowo omawiają licencję BEYOND. Poniżej znajduje się również szczegółowa tabela porównującą funkcje dostarczane z wersjami Essentials, Advanced i Ultimate.

Ten produkt jest zgodny z urządzeniem sterującym FB3, FB4 lub QM2000.

Ponieważ przemysł laserowy i rozrywkowy stale się rozwija, jako profesjonalista potrzebujesz platformy kontrolnej, która pomoże Ci osiągnąć sukces. BEYOND spełni twoje oczekiwania! Oprogramowanie BEYOND oferuje wiele nowych technologii, które nie są dostępne w żadnym innym oprogramowaniu do sterowania laserowego. Obejmują one multimedialną linię czasu dla sterowania laserem i wideo, a także animację 3D i program do rysowania. Pangolin BEYOND oferuje również wsparcie dla najpopularniejszych protokołów, w tym DMX, ArtNet i OSC, dzięki czemu można łatwo kontrolować pokaz laserowy i efekty laserowe z konsoli. Program posiada również poszerzone wersje popularnych programów tj. QuickTools i QuickFX, co oznacza większą ilość efektów oraz opcji do pracy nad projektami. Pangolin BEYOND przenosi kontrolę laserową live na zupełnie nowy poziom, z profesjonalnymi opcjami mapowania MIDI i DMX, które umożliwiają tworzenie niestandardowych i spersonalizowanych profili dla Twoich ulubionych konsol.

Poniżej znajduje się lista najważniejszych funkcji licencji Pangolin BEYOND:

Cue Grid - sieć BEYOND zawiera ponad 2000 zaprogramowanych efektów wiązki, grafik, streszczeń, log i animacji. Cue grid posiada również bardziej zaawansowane opcje ekranu dla ustawień wielu monitorów.

BEYOND Multimedia Timeline - BEYOND Multimedia Timeline pozwala na zaprogramowanie kompletnych pokazów laserowych, ale również umożliwia kontrolowanie i edytowanie treści wideo na osi czasu. Sprawia to, że proste jest tworzenie pokazów które łączą w sobie technologie wideo, laserową i audio.  W porównaniu do naszego programu QuickShow oprogramowanie Pangolin BEYOND zapewnia o wiele więcej opcji efektów i edycji.

BEYOND Universe - BEYOND Universe jest ekscytującym narzędziem, które pozwala tworzyć niestandardowe obszary robocze, które można dostosować tak, jak chcesz. Dzięki BEYOND Universe możesz stworzyć obszar roboczy z określonymi suwakami dla kolorów, jasności, rotacji, wyzwalaczy DMX, itp. i zablokować ten obszar roboczy dla klienta lub pokazu.

PangoScript - PangoScript jest narzędziem BEYOND, które umożliwia dostęp do rdzenia oprogramowania i dostosowywanie go do Twoich potrzeb. Za pomocą PangoScript można napisać indywidualne kodowane polecenia, aby można było wykonywać dowolne funkcje. Na przykład, jeśli chcesz ODWZOROWAĆ konsolę MIDI, DMX lub oświetlenie i dostosować każde pokrętło, przycisk i suwak, możesz napisać "PangoScript" dla tych funkcji.

BEYOND 3D - BEYOND zawiera zaawansowaną animację 3D i program do edycji, który może służyć do tworzenia wspaniałych tekstów, grafik, loga i animacji.

Zaawansowane programy rysowania i edycji - Pangolin BEYOND zawiera wiele zaawansowanych edytorów i programów rysowania, które tworzą niestandardową treść, a także edytują istniejącą zawartość. Program ten oferuje dużą swobodę twórczą i funkcjonalność.

Programy wizualizacji - dzięki BEYOND można łatwo wizualizować cały pokaz laserowy, korzystając z popularnych programów wizualizacji, takich jak Realizzer, Capture Polar, Light Converse i Wsyiwyg. 

Edytor abstrakcji - BEYOND posiada dwa różne edytory abstrakcji, które można wykorzystać do tworzenia niesamowitych abstrakcyjnych pokazów laserowych. 

Auto-Play - Auto-odtwarzanie jest narzędziem oprogramowania BEYOND, które umożliwia automatyczne odtwarzanie pokazów.

Kinect - interaktywne pokazy laserowe stają się coraz bardziej popularne, a dzięki BEYOND możesz kontrolować swój pokaz interaktywnie przy użyciu popularnego kontrolera ruchu Kinetic XBox.

Wymagania sprzętowe

- Komputer PC lub komputer stacjonarny z procesorem dwurdzeniowym, takim jak Intel Centrino Duo, Core 2 Duo lub odpowiednik AMD, pamięć RAM 2 GB

- System operacyjny: Windows XP, Vista, Windows 7, Windows 8 lub Windows 10

- Monitor: minimalna rozdzielczość 1024 x 768

- Co najmniej jeden dostępny port USB

 

Wymagania dla projektora laserowego

- Projektor laserowy ze standardowym łączem wejściowym ILDA

- Skanery dowolnej szybkości, od 10K do 60K +

- Każdy kolor od jednokolorowego do wielokolorowego RGB

- Kompatybilność z Analog lub systemem kolorów TTL

Pełna lista funkcji wersji Pangolin Ultimate znajduje się w zakładce "Dane Techniczne"

Kliknij tekst na obrazku produktu "Dodaj do porównania" aby porównać dostępne wersje oprogramowania Pangolin: https://laserprofi.pl/pl/26-pangolin

Dane Techniczne

Page Load/Save Aktywna
Advanced Draw Aktywna
Synth Editor Aktywna
Abstraction Editor Aktywna
Write Out Aktywna
Universe Aktywna
Universe Editing Aktywna
Spatial Effects Aktywna
ERP (OpenGL preview) Aktywna
Support of external visualizers Aktywna
Output to QM2000 Aktywna
Number of Pages per workspace 250
Number of Tracks limit 200
Projection zone number limit 200
Also Output to option for Zones Aktywna
Secondary names for Zones Aktywna
ArtNet Aktywna
MIDI Surface Aktywna
MIDI to code Aktywna
Keyboard to Code Aktywna
DMX to Code Aktywna
OSC to Pango Script Aktywna
Channels tab Aktywna
Visual clipboard tab Aktywna
PangoScript tab Aktywna
Number of Media Tracks on timeline Nieograniczona
Secondary workspace Aktywna
Secondary tab-set on the right Aktywna
Effect morph sliders in FX Aktywna
Drop-effects Aktywna
FX speed and timeshift for Zone FXs Aktywna
Zone LiveControl, and FX Aktywna
New Timeline editor - main client area Aktywna
Network - LivePRO like (UDP broadcast) network Aktywna
Network - TCP/IP script-server (for external control) Aktywna
Impoert ST2000 shows Aktywna
BEYOND 3D Aktywna
Kinect Aktywna
ProTracks Aktywna
EmuLaser Aktywna
LC ADAT Aktywna
LC Flash Aktywna
Object Animator Aktywna
WebCam Aktywna
SMS2Laser Aktywna
Fixture, DMX Groups, Multi Groups Aktywna
Advanced Plugins Aktywna
OSC Aktywna
BUS Tracks, Side Effect lines Aktywna
Physics Aktywna
Time Control tab Aktywna
Number of lasers can be controlled 24
PangoScript tab Aktywna

Opinie


Kliknij tutaj aby zostawić opinie
Faqs

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Pobierz Instrukcję