Pangolin Laser Systems Oprogramowanie do laserów z interfejsem Pangolin FB4 ILDA z QuickShow

FB4 ILDA to nowy kontroler sieciowy firmy Pangolin, który otwiera zupełnie nowy świat możliwości profesjonalnego sterowania laserem. FB4 standard umożliwia uruchomienie pokazu laserowego przy kompletnej konfiguracji sieci (przy użyciu kabla CAT5 lub CAT6). Może on być również kontrolowany przy użyciu portu ArtNet, który posiada kartę pamięci SD (do automatycznego odtwarzania pokazu).

00149

Nowy produkt - 24 miesiące gwarancji

Produkt dostępny od ręki

2 944,62 zł brutto

Opis

FB4 ILDA to media serwer do pokazów laserowych, umożliwiający sterowanie wszystkimi projektorami, wyświetlanie parametrów sterowania, a także możliwość łatwego połączenia się z innymi urządzeniami oświetleniowymi i produkcyjnymi. FB4 może być sterowany z konsoli, komputera lub w trybie automatycznym. FB4 jest urządzeniem OEM, które może być konfigurowane na różne sposoby, w zależności od potrzeb klienta. FB4 był pierwotnie przeznaczony do instalacji wewnątrz urządzenia projektora laserowego, co daje możliwość eliminacji użycia kabla ILDA DB25, teraz FB4 może być wbudowany w oddzielną obudowę jeśli chcemy używać sprzętu na powietrzu. FB4 zawiera płytę główną, port sieciowy lub ArtNet port, kartę pamięci SD i pełną paletę kolorów OLED. Wszystkie urządzenia FB4 zawierają kopię wielokrotnie nagradzanego oprogramowania QuickShow, całkowicie za darmo.

Poniżej znajduje się przegląd najważniejszych funkcji oprogramowania QuickShow:

Niezależnie od tego czy jesteś początkujący, czy posiadasz wieloletnie doświadczenie, QuickShow dostosowuje się do twojego poziomu, dzięki czemu możesz tworzyć wspaniałe pokazy laserowe. Oprogramowanie QuickShow jest kompatybilne zarówno ze sprzętem FBQS3 jak i ze sprzętem FB4.  Sprawdź krótki film poniżej, który przestawia krótkie omówienie tego wiodącego w branży oprogramowania laserowego.

QuickShow w standardzie posiada około 2000 efektów wiązki laserowej, grafik, animacji, log i abstrakcji. Oferujemy również setki bezpłatnych pokazów laserowych zaprogramowanych do najpopularniejszej muzyki. 

QuickShow posiada unikalne narzędzia QuickTools dzięki którym można stworzyć niestandardowe pokazy (tj. efekty wiązki laserowej, teksty, grafiki, loga i czasowe pokazy laserowe) w ciągu kilku sekund.

Oprogramowanie jest również kompatybilne z DMX i MIDI, dla większej elastyczności. Mamy również niestandardowy profil dostępny dla popularnej konsoli APC MINI, która pozwala wykonywać niesamowite pokazy laserowe szybciej i łatwiej niż kiedykolwiek. QuickShow posiada również automatyczne narzędzia do synchronizacji BPM i wtyczkę dla oprogramowania Virtual DJ, dzięki czemu można łatwo synchronizować lasery i dźwięk w wygodny i łatwy sposób.

Ponadto, aby uzyskać profesjonalne funkcje takie jak układanie sekwencji, automatyczne wyzwalanie bitu, harmonogramy synchronizacji z nagranymi utworami, wyzwalanie kanałów DMX i sterowanie wieloma projektorami laserowymi, skorzystaj z naszych zaawansowanych edytorów.

1. W celu natychmiastowego pokazu, wystarczy wyzwolić predefiniowane ramki pamięci. 

Interfejs użytkownika jest rozmieszczony intuicyjnie, dzięki czemu można znaleźć wszelkie efekty wiązki laserowej, grafiki, loga lub animacji laserowej. Wystarczy uruchomić sygnał ( z komputera lub konsoli ) i automatycznie wyświetla się on na laserze.

2. Podczas poruszania się po WZORACH projekcje wyświetlane są na ekranie co pozwala na sprawdzenie jak wyglądają one na projektorze laserowym. Aby wyświetlić żądany znak kliknij po prostu lewy przycisk myszy lub naciśnij klawisz klawiatury, który znajduje się w lewym górnym rogu.

3. Utwórz zawartość niestandardową 

Następnym krokiem jest utworzenie własnego wzoru. Można to zrobić dla każdego rodzaju efektu laserowego jaki można sobie wyobrazić. Przykładowo, korzystając z efektów wiązki narzędzie QuickShape umożliwia dostosowanie najważniejszych parametrów tej zawartości takich jak rozmiar, kolor punktów i szybkość.

4. Dla zaawansowanych użytkowników, zaawansowane funkcje zapewniają pełną kontrolę

QuickShow jest jedynym oprogramowaniem zaprojektowanym tak, by być bardzo łatwym dla początkujących, a zarazem bardzo wydajnym w profesjonalnych pokazach. Poniższy wykres pokazuje jak QuickShow rozwija się wraz z tobą.


Opis funkcji Quickshow

FB3QS - funkcje

  • pełna kontrola sieci
  • karta pamięci SD (automatyczne wyświetlanie)
  • paleta kolorów OLED
  • obsługa DMX, ArtNet, ILDA, OSC i CITP(wkrótce)
  • obsługa szybkości skanowania do 120K
  • obsługa 6-kolorowych kanałów
  • ulepszone wyjście laserowe wysokiej rozdzielczości z interpolacją
  • zdolność do sterowania większej liczby laserów z jednej stacji roboczej.

Oprogramowanie QuickShow- funkcje

Wydajny i łatwy w obsłudze QuickShow to darmowy program do prezentacji laserowych, posiadający wszystkie potrzebne narzędzia do tworzenia zarówno pokazów na żywo jak i tych wcześniej zaprogramowanych. Program QuickShow jest dołączony do zakupu sprzętu Pangolin FB3QS oraz FB4.

Kontrola pokazu laserowego na żywo

Kontrola pokazów na żywo przychodzi z wielką łatwością przy użyciu programu QuickShow. Oprogramowanie to posiada pełny panel kontroli pokazów LIVE, dzięki któremu możliwe jest wyświetlanie grafiki laserowej do tempa muzyki. Oprogramowanie jest kompatybilne z DMX i MIDI, dzięki czemu można uruchamiać oprogramowanie z konsoli. Posiadamy również wbudowaną mapę dla popularnych Akai APC MINI aby zapewnić odtwarzanie pokazów w trybie plug-and-play (podłącz i używaj)

Pokazy na osi czasowej

Dla wcześniej zaprogramowanych pokazów laserowych QuickShow oferuje pełny zestaw narzędzi do ich programowania (oparty na osi czasu). Dzięki temu programowi można ustawić własne pliki audio, aby uzyskać doskonałą synchronizację laserów i muzyki.

Wiązki laserowe, tekst, grafiki i loga

Dzięki narzędziowi QuickTools możliwe jest tworzenie własnych efektów laserowych, co nie wymaga złożonego programowania.

Program rysowania i edytor ramek

Ten innowacyjny program pozwala narysować, stworzyć dowolny rodzaj laserowego obrazu dzięki profesjonalnym i łatwym w użyciu narzędziom.

Kompatybilność z DMX i MIDI

Oprogramowanie QuickShow jest kompatybilne z DMX i MIDI. Zapewniamy spersonalizowany profil dla popularnej konsoli Akai APC MINI co zapewnia odtwarzanie pokazów w trybie plug-and-play.

Generator efektów

Dzięki temu generatorowi możliwe jest zastosowanie niestandardowych efektów takich jak efekty wiązki laserowej, teksty, grafiki oraz loga.

Generator abstrakcji

Jeśli kochasz tworzenie abstrakcji, pokochasz QuickShow. Dołączamy generator treści abstrakcyjnych umożliwiający opracowanie niestandardowej treści abstrakcyjnej.

Synchronizacja BPM

Oprogramowanie QuickShow posiada łatwe w obsłudze narzędzie do synchronizacji BPM, idealne do pokazów na żywo. Mamy też darmową wtyczkę do popularnego oprogramowania Virtual DJ, dzięki któremu można automatycznie synchronizować pokaz laserowy z muzyką.

Auto-Play ( Wirtualny Laser-Jockey)

Z oprogramowaniem QuickShow można wyświetlać pokazy automatycznie, bez konieczności kontrolowania ich. Innowacyjna technika Virtual Laser Jockey umożliwia uruchomienie pokazu automatycznie przy użyciu zestawu BPM.

Łatwe sterowanie wieloma laserami

QuickShow posiada popularną funkcję ‘stref’ która umożliwia łatwe kontrolowanie kilku laserów jednocześnie.

Narzędzia korekty geometrycznej

Do programu QuickShow dołączone jest precyzyjne narzędzie korekty geometrycznej, dzięki której można kontrolować oś X,Y oraz Z, a także rozmiar, pozycję, rotację i wiele innych.

Projekcje z wysoką rozdzielczością i wsparcie szybkośći skanowania

Oprogramowanie QuickShow i sprzęt FB3QS / FB4 zostały zaprojektowane, aby poprawić wydajność z projektora laserowego dając efekt laserowy o wysokiej rozdzielczości. Ponadto oprogramowanie obsługuje szybkobieżne skanery wewnątrz profesjonalnych projektorów laserowych. Bez względu na to, jaki projektor laserowy jest używany, QuickShow może go  zoptymalizować.

Narzędzia podglądu

QuickShow zapewnia wygodny podgląd na ekranie na całą treść którą wyświetlasz. Możesz też zobaczyć zawartość, jaka jest wysyłana do każdego indywidualnego lasera który kontrolujesz.

DARMOWE AKTUALIZACJE

Nowe funkcje programu QuickShow, które są stale aktualizowane będą udostępniane całkowicie za darmo.

BEZPŁATNE wsparcie

Członkom firmy Pangolin zapewniamy bezpłatne wsparcie i szkolenie. Więc jeśli masz pytania lub potrzebujesz wsparcia nasz zespół będzie służył pomocą.

Opinie


Kliknij tutaj aby zostawić opinie
Faqs

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Pobierz Instrukcję