KIM JESTEŚMY

Nasza ekipa składa się z profesjonalistów, którzy zdobywali swoje doświadczenie w branży w kraju i za granicą. Posiadamy ważne i uznawane na całym świecie certyfikaty potwierdzające uzyskanie kompletnej wiedzy o bezpieczeństwie związanym z projekcjami laserowymi; zgodnie z przepisami i wytycznymi DGUV regulacja 11 w połączeniu z regulacją DIN EN 60825-1 i w oparciu o wymagania OStrV (rozporządzenie o bezpieczeństwie pracy przy sztucznym promieniowaniu optycznym). Wszystkie projektory laserowe znajdujące się w naszej ofercie oraz akcesoria są zgodne z międzynarodowymi standardami (IEC 60825-1), tj. budowa, zabezpieczenia emisji promieniowania laserowego oraz funkcjonowanie urządzeń spełniają wszystkie warunki bezpieczeństwa podczas pracy i ich obsługi.

NASZ SKLEP

Stworzyliśmy nasz sklep z przesłaniem mającym na celu propagowanie użytecznej wiedzy na temat ogólnie pojętej technologii laserowej oraz bezpieczeństwa użytkowania systemów laserowych. Oferując nasze lasery, gwarantujemy komplet informacji, porad oraz zaleceń, które tłumaczą w przejrzysty sposób zasadę działania i korzystania z projektorów laserowych.
Platforma laserprofi.pl składa się z części sprzedażowej z oświetleniem laserowym oraz z części składającej się z poradników oraz sekcji FAQ, która jest aktualizowana i poszerzana każdego dnia, tak aby wszyscy nasi klienci mieli swobodny i nieograniczony dostęp do najważniejszych informacji dotyczących technologii laserowej i zasad funkcjonowania oświetlenia laserowego. Aby ułatwić wybór odpowiedniego projektora laserowego, stworzyliśmy na sklepie rozbudowany system filtrów cech i porównań, dzięki którym decyzja o wyborze tego najodpowiedniejszego lasera jest znacznie łatwiejsza i bardziej zrozumiała.

CO SPRZEDAJEMY

Oświetlenie laserowe znajdujące się w naszej ofercie spełnia najważniejsze europejskie normy bezpieczeństwa (IEC 60825-1), w tym CE, CCC, RoHS i certyfikaty GS. Oferujemy lasery dla początkujących, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z laserami, ale i również dla tych, którzy na co dzień wykorzystują projektory laserowe jako dodatkowe albo główne oświetlenie laserowe do dyskotek, pubów, wesela itp. 

Oprócz tego oferujemy również zaawansowane i profesjonalne rozwiązania w postaci wysokiej jakości systemów laserowych, przeznaczonych na sceny, koncerty, projekty o dużym rozmachu oraz na typowe pokazy laserowe.

Poza typowym oświetleniem laserowym i profesjonalnymi systemami laserowymi, nasza firma oferuje również dedykowane oświetlenie zewnętrzne do ogrodów i domów, które dzięki unikalnej technologii projekcji świetlnej, klasie szczelności (IP65), jakości, solidności i budowie, z powodzeniem stosowane jest jako dekoracyjne oświetlenie zewnętrze.

SKĄD POCHODZĄ NASZE LASERY

Oferowane przez nas profesjonalne oświetlenie laserowe to urządzenia światowych renomowanych marek, których produkcja znajduje się na terenie Niemiec oraz Szwajcarii. Budżetowe wersje laserów produkowane są na terenie Chin w kontrolowanych przez producenta ośrodkach jakości, co przekłada się na znaczną redukcję kosztów produkcji i poszerza grono naszych klientów. Wszystkie zamawiane przez nas lasery wysyłane są do naszego sklepu przez centralny magazyn znajdujący się w mieście Valley (niedaleko München) w Niemczech, gdzie również przed ich wysyłką dokonywana jest niezbędna kontrola jakości. 

Lasery LaserworldLasery tarmLasery RTILasery SwisslasSoftware lasery PangolinLaseranimation Sollinger

Autoryzowany Dystrybutor Pangolin Laser Systems
Autoryzowany Sprzedawca Laserów Laserworld, Tarm oraz RTI