Firma Laserprofi dysponuje bazą projektorów laserowych przeznaczonych wyłącznie na wynajem. Wypożyczanie laserów dyskotekowych i scenicznych jest atrakcyjną alternatywą dla wszystkich tych, którzy nie chcą inwestować w zakup drogich projektorów laserowych, ale potrzebują od czasu do czasu lub jednorazowo wynająć laser na pokaz albo scenę. Wśród naszych klientów znajdują się również mobilni DJ'e oraz prywatni użytkownicy, którzy wypożyczając laser na imprezy okolicznościowe lub prywatki mają pewność wysokiej jakości oświetlenia laserowego, profesjonalnej obsługi i najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Oprócz tradycyjnego wynajmu systemów laserowych nasza firma oferuje również kompleksowe usługi w postaci doradztwa technicznego, instalacji oraz porad ds. bezpieczeństwa użytkowania systemów laserowych. Jednym słowem oprócz wypożyczania laserów, wysyłamy również naszych techników w celu kompleksowej obsługi przed oraz w trakcie trwania pokazu laserowego.

Jakie lasery dyskotekowe i sceniczne wypożyczamy

W celach wynajmu wykorzystujemy jedynie sprawdzone systemy laserowe, które wielokrotnie sprawdziły się w użyciu. Są to projektory laserowe począwszy od najprostszych jednostek do mocy 3'000mW (małe i średnie dyskoteki, mobilni DJ'e, imprezy okolicznościowe, prywatki, kluby, puby), po bardziej zaawansowane lasery od 7'000mW do 14'000mW z możliwością obsługi przez interfejs ILDA oraz LAN, które doskonale sprawdzają się na większych pokazach, większych dyskotekach, mniejszych scenach oraz festiwalach openAir.

Na większe sceny oraz pokazy laserowe na zewnątrz i w miejsca gdzie występuję duże nasycenie innego oświetlenia stosujemy lasery od mocy powyżej 18'000mW aż do super profesjonalnych systemów laserowych o mocy dochodzącej do 50'000mW gdzie wysoka jasność projekcji na dużych dystansach to absolutny wymóg.

Jakie lasery wypożyczamy dla kogo

Przed wynajmem laserów, zawsze przeprowadzamy audyt, który ma na celu wybranie odpowiedniego systemu laserowego do odpowiedniego pokazu. Nie wszystkie lasery nadają się do pokazów graficznych gdzie wymagana jest odpowiednia prędkość skanerów. To samo dotyczy się pokazów laserowych długodystansowych gdzie specyfikacja wiązki tj. średnica i jej dywergencja oraz kąt skanowania są kluczowymi elementami gwarantującymi pożądaną jakość i płynność wyświetlanych projekcji laserowych. Zależy nam aby nasi klienci byli zadowoleni ze swojego wyboru, dlatego też czuwamy nad tym aby przeznaczony budżet na wynajem laserów był w możliwe najlepszy sposób przemyślany. Stosunek poniesionych kosztów do uzyskanej wydajności i końcowej satysfakcji jest dla nas priorytetem. 

Wypożycz idealny laser dla siebie

     

Wypożycz Laser      Wypożyczalnia laserów