Tarm Profesjonalny laser zielony tarm HD G5

Projektor laserowy tarm HD G5 jest jednokolorowym systemem laserowym który generuje promienie laserowe koloru zielonego. Laser wyposażony jest wyłącznie w moduły OPSL HD o profilu TEM00, dzięki czemu promienie laserowe są ultra jasne i ultra precyzyjne.

Nowy produkt - 24 miesiące gwarancji

Towar produkowany na zamówienie / Czas produkcji wynosi 2 tygodnie

86 633,82 zł brutto

Opis

Przy TEM00 jasność punktu wiązki laserowej jest równomiernie rozmieszczona w krzywej Gaussa, więc punkt jest idealnie okrągły i nie ma odchyleń spowodowanych interferencjami fal. Poza tym, tarm HD G5 charakteryzuje się ekstremalne niską dywergencją wiązki laserowej.

Powoduje to ogromny wzrost jasności w porównaniu do "konwencjonalnych" modułów laserowych OPSL, a zwłaszcza w porównaniu z diodami laserowymi. Doskonałe parametry wiązki sprawiają, że ten laser jest idealny do grafiki i projekcji na długich dystansach, ale także dla efektów wiązki, które będą widoczne z daleka.

Zaletami lasera tarm HD G5 są:

  • zastosowanie wyłącznie modułu OPSL
  • zdalna kontrola poprzez przeglądarkę internetową
  • nie jest potrzebny fizyczny dostęp do lasera w celu kontroli
  • szybkie skanery
  • szeroki kąt skanowania
  • niska dywergencja wiązki laserowej


Laser tarm HD G5 jest wyposażony w moduły laserowe Coherent Taipan OPSL HD 5W / 530nm.

Skanery są bardzo szybkie tj. 45kpps @ 8° pracujące w standardzie ILDA i umożliwiają one projekcje przy kącie padania nawet do 50° (@30kpps). Dzięki takiej konfiguracji, urządzenie może być również przeznaczone do profesjonalnych zastosowań.

Obudowa lasera tarm HD jest bardzo zwarta i odporna na kurz, dzięki czemu wyeliminowana została cyrkulacja powietrza wewnątrz obudowy lasera co z kolei zmniejsza ryzyko zanieczyszczeń na elementach optycznych. Dedykowany uchwyt pozwala na powieszenie urządzenia jak i pionowego montażu

Tarm HD G5 to laser, który sprawdza się zarówno w profesjonalnych projekcjach laserowych ale również pokazach gdzie wchodzą w grę dłuższe odległości. Dzięki małej dywergencji oraz niewielkiej średnicy promienia laserowego, wiązka jest o wiele jaśniejsze a wyświetlane grafiki precyzyjniejsze.

Standardowa kontrola lasera odbywa się poprzez interfejs ILDA, możliwa jest również zaawansowana kontrola przy pomocy interfejsu dostępnego poprzez przeglądarkę internetową. Możliwa jest konfiguracja kolorów, skanowania i innych ważnych parametrów bezpośrednio poprzez przeglądarkę podłączając laser do sieci LAN (W-LAN z odpowiednim punktem dostępowym). Dzięki tej możliwości nie potrzebujemy bezpośredniego dostępu do projektora laserowego (który może być zamontowany na kilkunastometrowej wysokości).

Do bardzo zaawansowanych pokazów laserowych zalecany jest opcjonalny zestaw skanerów: CT-6210H razem z Rti RayScan driver: 60kpps@8° ILDA, max. 68° (@35kpps).

Dane Techniczne

Moc całkowita 3000-6000mW
Moc gwarantowana 4'500mW
Dla kogo Profesjonalista
Rodzaj projekcji Profesjonalne projekcje
Przeznaczenie Scena i duże eventy
Specyfikacja wiązki około 2.7 mm / 0.5 mrad
Kolor wiązki Zielony
Dioda Zielona 5'000mW / 530nm OPSL HD
Skaner 45 kpps@8° ILDA
Żródło wiązki OPSL HD, *TEM00
Max. kąt skanowania 50°
Tryby pracy ILDA
Klasa Lasera 4
Zasilanie 85 V - 250 V / AC
Pobór energii 340 W
Wymiary 320/260/140 mm
Waga 12 kg
Dodatkowe sterowanie LAN

Opinie


Kliknij tutaj aby zostawić opinie
Faqs

8 innych produktów w tej samej kategorii: