Tarm Profesjonalny Laser tarm HD OPSL HD

Projektor laserowy tarm HD jest pełno kolorowym systemem laserowym RGB, który generuje promienie laserowe koloru białego oraz posiada analogową modulacją kolorów. Laser wyposażony jest wyłącznie w moduły OPSL HD o profilu TEM00, dzięki czemu promienie laserowe są ultra jasne i ultra precyzyjne.

Nowy produkt - 24 miesiące gwarancji

Towar produkowany na zamówienie / Czas produkcji wynosi 2 tygodnie

299 092,95 zł brutto

Opis

Przy TEM00 jasność punktu wiązki laserowej jest równomiernie rozmieszczona w krzywej Gaussa, więc punkt jest idealnie okrągły i nie ma odchyleń spowodowanych interferencjami fal. Poza tym, tarm HD G5 charakteryzuje się ekstremalne niską dywergencją wiązki laserowej: z skanerami CT-6210H i standardową optyką: ok. 0,5 mrad lub opcjonalnie z skanerami CT-6215HP i optyką o małej dywergencji: ok. 0,3 mrad (TEM00).

Powoduje to ogromny wzrost jasności w porównaniu do "konwencjonalnych" modułów laserowych OPSL, a zwłaszcza w porównaniu z diodami laserowymi. Doskonałe parametry wiązki sprawiają, że ten laser jest idealny do grafiki i projekcji na długich dystansach, ale także dla efektów wiązki, które będą widoczne z daleka.

Zaletami lasera tarm HD są:

  • zastosowanie wyłącznie modułu OPSL
  • zdalna kontrola poprzez przeglądarkę internetową
  • nie jest potrzebny fizyczny dostęp do lasera w celu kontroli
  • szybkie skanery
  • szeroki kąt skanowania
  • niska dywergencja wiązki laserowej


Laser tarm HD G5 jest wyposażony w moduły laserowe Coherent Taipan OPSL HD (High Definition): 2.5W / 639nm OPSL HD, 5W / 530nm OPSL HD, 2W / 460nm OPSL HD.


Obudowa lasera tarm HD jest bardzo zwarta i odporna na kurz, dzięki czemu wyeliminowana została cyrkulacja powietrza wewnątrz obudowy lasera co z kolei zmniejsza ryzyko zanieczyszczeń na elementach optycznych. Dedykowany uchwyt pozwala na powieszenie urządzenia jak i pionowego montażu

Tarm HD to laser, który sprawdza się zarówno w profesjonalnych projekcjach laserowych ale również pokazach gdzie wchodzą w grę dłuższe odległości. Dzięki małej dywergencji oraz niewielkiej średnicy promienia laserowego, wiązka jest o wiele jaśniejsze a wyświetlane grafiki precyzyjniejsze.

Standardowa kontrola lasera odbywa się poprzez interfejs ILDA, możliwa jest również zaawansowana kontrola przy pomocy interfejsu dostępnego poprzez przeglądarkę internetową. Możliwa jest konfiguracja kolorów, skanowania i innych ważnych parametrów bezpośrednio poprzez przeglądarkę podłączając laser do sieci LAN (W-LAN z odpowiednim punktem dostępowym). Dzięki tej możliwości nie potrzebujemy bezpośredniego dostępu do projektora laserowego (który może być zamontowany na kilkunastometrowej wysokości).

Dzięki szybkim skanerom CT-6210H incl. Rti RayScan driver: 60kpps@8° ILDA, projekcje graficzne oraz pokazy laserowe będą wyświetlanie super płynnie.

Do bardzo zaawansowanych pokazów laserowych zalecany jest opcjonalny zestaw skanerów: CT-6215HP Big Boy Driver z optyką o niskiej dywergencji : 60kpps@8° ILDA, max. 80° (@30kpps)

Dane Techniczne

Moc całkowita 6000-10.000mW
Moc gwarantowana 9'000mW
Dla kogo Profesjonalista
Rodzaj projekcji Profesjonalne projekcje
Przeznaczenie Scena i duże eventy
Specyfikacja wiązki około 2.7 mm / 0.5 mrad
Kolor wiązki RGB
Dioda Czerwona 2'500mW / 639nm OPSL HD
Dioda Niebieska 2'000mW / 460nm OPSL HD
Dioda Zielona 5'000mW / 530nm OPSL HD
Skaner CT-6210H 60 kpps@8°
Żródło wiązki OPSL HD, *TEM00
Max. kąt skanowania 80°
Tryby pracy ILDA
Klasa Lasera 4
Zasilanie 85V - 250V AC 50/60Hz
Pobór energii 900 W
Wymiary 371 x 208 x 399 mm
Waga 32 kg
Dodatkowe sterowanie LAN

Opinie


Kliknij tutaj aby zostawić opinie
Faqs

8 innych produktów w tej samej kategorii: