Tarm Laser pełnokolorowy tarm two z interfejsem FB-4

System laserowy tarm two FB4 jest pełno kolorowym systemem laserowym RGB z modulacją analogową o mocy wyjściowej 2,500mWktóry tworzy promienie laserowe koloru białego. Laser wyposażony jest wyłącznie w diody laserowe, dzięki czemu projekcje laserowe mają bardzo dobry balans kolorów i piękne odcienie. Laser posiada wbudowany interfejs FB4 z obsługą sieci LAN oraz oprogramowaniem Quickshow.

Nowy produkt - 24 miesiące gwarancji

11 900,25 zł brutto

Opis

Laser może być sterowany przy pomocy interfejsu ILDA, z tyłu obudowy znajdują się również przełączalny tryb ochrony "SFS" (Scan Safety), który gdy jest włączony zabezpiecza twoje pokazy laserowe przed niekontrolowanymi skoncentrowanymi wiązkami laserowymi. Dodatkowo z tyłu znajdziemy również przyciski do odwracania osi x oraz y. Intensywność poszczególnych kolorów na każdy kanał może być regulowana bezpośrednio poprzez małe pokrętła znajdujące się z tyłu obudowy.

 • 2'500 mW gwarantowaną mocą za optyką
 • zintegrowany interfejs FB z modułem sieciowym
 • dołączone oprogramowanie Quickshow
 • szybkie skanery z prędkością do 45 kpps@8° ILDA do projekcji graficznych
 • precyzyjne macierze diodowe zapewniają małą średnicę wiązki o doskonałej dywergencji wynoszącej tylko około 0,9 mrad przy pełnym kącie
 • nowa metoda zwiększania dokładności wiązki diod jednomodowych
 • wyłącznie diody laserowe
 • piękne balans kolorów i gradient
 • laser tarm two FB4 zachwyca super jasną diodą czerwoną o długości fali 638nm


Laser Tarm two FB4 posiada doskonałą specyfikację wiązki laserowej o średnicy ok. 3.5 mm i dywergencji wiązki na poziomie 0.9 mrad (pełen kąt).
Laser wyposażony jest w jasne diody laserowe koloru czerwonego (750 mW / 638 nm), zielonego (700 mW / 520 nm), oraz niebieskiego (1'500 mW / 450 nm).

Skanery są bardzo szybkie tj. 45kpps @ 8° pracujące w standardzie ILDA i umożliwiają one projekcje przy kącie padania nawet do 60° (@30kpps). Dzięki takiej konfiguracji, urządzenie może być również przeznaczone do profesjonalnych zastosowań.

Pangolin FB4 zawiera oprogramowanie Pangolin Quickshow:

Laser tarm two FB4 ma zintegrowany interfejs FB4. Pangolin FB4 jest interfejsem sieciowym, który pracuje z oprogramowaniem Pangolin Quickshow lub Pangolin BEYOND ( dostępny jako oddzielna aktualizacja oprogramowania). Pangolin Quickshow jest dołączony wraz z interfejsem FB4. Nie ma potrzeby łączenia lasera poprzez kabel ILDA aby móc kontrolować laser poprzez komputer.

Najważniejsze funkcje interfejsu FB4:

 • Pełna kontrola przez sieć Ehternet
 • Funkcja autoplay przez wbudowany slot kardy SD
 • Pełnokoloryw wyświetlacz OLED
 • Ulepszone wyjście lasera z interpolacją
 • Zintegrowany wyświetlacz OLED zapewnia następujące funkcje:

Ustawienia projektora laserowego:

 • Ustawienia sieciowe
 • Ustawienia palety kolorów
 • Korekcje geometryczne
 • Ustawienia bezpieczeństwa
 • Inne

Pangolin FB-4 pracuje z oprogramowaniem Quickshow i oferuje możliwość kontroli pokazów laserowych przez sieć TCP/IP lub przy pomocy wbudowanej karty SD.

Kontrola sieciowa:

Wystarczy podłączyć kabel sieciowy (CAT5) do komputera na którym uruchamiamy oprogramowanie Quickshow (oprogramowanie w zestawie), następnie podłączamy z drugiej strony kabel sieciowy do interfejsu FB4 na laserze tarm two.

Kontrola przez kartę SD:

Stwórz pokaz laserowy lub wzory w programie Quickshow i eksportuj plik bezpośrednio na kartę SD (w zestawie). Pliki wgrane na kartę SD możemy odtwrzać automatycznie bezpośrednio na laserze bez użycia komputera.

Dalsze zalety lasera tarm two FB4:

Obudowa lasera tarm two jest bardzo wytrzymała i odporna na kurz, cyrkulacja powietrza obdywa się pod sekcją optyczną obudowy, która chłodzi całe wnętrze od spodu co pozostawia resztę elektroniki i elementy optyczne w sterylnym otoczeniu. Dzięki zastosowaniu dedykowanego chłodzenia, zmniejszamy ryzyko występowania częstego czyszczenia i naprawy elementów optycznych i elektronicznych lasera.

Uchwyt montażowy umożliwia montaż systemu laserowego na kratownicach i dedykowanych statywach.

Projektor laserowy tarm two  FB4 jest szczególnie odpowiedni do klubów, barów, dyskotek i może być używany zarówno przez początkujących użytkowników jak i profesjonalistów.


Obudowa lasera tarm two jest bardzo zwarta i odporna na kurz, dzięki czemu wyeliminowana została cyrkulacja powietrza wewnątrz obudowy lasera co z kolei zmniejsza ryzyko zanieczyszczeń na elementach optycznych. Dedykowany uchwyt pozwala na powieszenie urządzenia jak i pionowego montażu

Tarm two to laser, który sprawdza się zarówno w prostych projekcjach laserowych ale również pokazach gdzie wchodzą w grę dłuższe odległości. Dzięki małej dywergencji oraz niewielkiej średnicy promienia laserowego, wiązka jest o wiele jaśniejsze a wyświetlane grafiki precyzyjniejsze.

Dzięki szybkim skanerom 45 kpps @ 8° ILDA, projekcje graficzne oraz pokazy laserowe bedą wyświetlanie płynnie bez efektu migotania.

Do profesjonalnych pokazów laserowych gdzie wyświetlane są skomplikowane grafiki z dużą ilością punktów zalecany jest opcjonalny zestaw skanerów CT-6210H Z. Rti RayScan driver: 60 kpps @ 8° ILDA, max. 68° (@ 35 kpps).

Dane Techniczne

Moc całkowita 1000-3000mW
Moc gwarantowana 2'500mW
Dla kogo Zaawansowany
Rodzaj projekcji Pokazy laserowe indoor
Przeznaczenie Duża dyskoteka i hale
Specyfikacja wiązki około 3.5 mm / 0.9 mrad
Kolor wiązki RGB
Dioda Czerwona 750 mW / 638 nm
Dioda Niebieska 1'500 mW / 450 nm
Dioda Zielona 700 mW / 520 nm
Skaner 45 kpps@8° ILDA
Żródło wiązki Dioda
Max. kąt skanowania 45°
Tryby pracy ILDA
Klasa Lasera 4
Zasilanie 85 V - 250 V / AC
Pobór energii 100 W
Wymiary 220 / 220 / 150 mm
Waga 7 kg
Dodatkowe sterowanie FB4

Opinie


Kliknij tutaj aby zostawić opinie
Faqs

  1.Grafiki, loga, teksty,...

  Wiele pokazów laserowych wymaga więcej niż same pokazy wiązek i standardowych wzorów, tj.: grafiki, loga, indywidualne wzory lub teksty. Im bardziej skomplikowany projekt tym bardziej profesjonalny powinien być laser. Minimalna prędkość skanowania na poziomie 25kpps jest sugerowana do projekcji graficznych i tekstowych. Aby stworzyć własne logo, tekst, grafikę itp., wymagane jest użycie oprogramowania laserowego oraz systemu laserowego (ILDA), z możliwością sterowania przez komputer. Oprogramowanie tj. Quickshow można nabyć już od 2399 zł. 

  Lasery do pokazów laserowych - zapoznaj się z naszą ofertą!

  2.Jaką gwarancję oferuje nasz sklep na oferowane lasery?

  Wraz z zakupem otrzymujesz pełne dwa lata gwarancji tj. 2 lata gwarancji na elektronikę oraz 2 lata gwarancji na elementy optyczne (diody, skanery etc.). Jesteśmy jedynym sklepem w Europie, który oferuje rozszerzoną gwarancję w postaci 2 lat na elementy optyczne podczas gdy inne sklepy tylko 1 rok. 

  Laserowe oświetlenie świąteczne - Zapoznaj się z naszą ofertą laserów na święta

8 innych produktów w tej samej kategorii:

Pobierz Instrukcję

Instrukcja Tarm Two

Instrukcja użytkownika dla lasera Tarm Two

Pobierz Instrukcję (940.52k)