Laseranimation Sollinger Profesjonalny kontroler do sterowania laserami Lasergraph DSP compact Playback

Lasergraph DSP firmy Laseranimation Solinger jest systemem kontroli profesjonalnych pokazów.

00092

Nowy produkt - 24 miesiące gwarancji

Towar tylko na zamówienie / Czas realizacji zamówienia wynosi 2 tygodnie

12 101,23 zł brutto

Opis

Lasergraph DSP firmy Laseranimation Solinger jest systemem kontroli profesjonalnych pokazów. System Lasergraph DSP są dobrze znane w przemyśle laserowym pod kątem doskonałej jakości. Urządzenie to jest niezwykle mocnym komputerem pokazowym, który nie wymaga żadnych innych systemów komputerowych do programowania pokazów. Lasergraph DSP wymaga jedynie niewielkiego oprogramowania, które łączy się poprzez standardowy protokół TCP/IP.

Lasergraph DSP może wykonywać nawet bardzo złożone pokazy przy użyciu kontrolera DMX in/out wraz z obsługą kodu czasowego. System  DSP w przypadku braku zasilania włączy się ponownie w momencie w którym został zatrzymany pokaz. Lasergraph DSP jest potężnym systemem kontroli stworzoym nie tylko do tworzenia spektakularnych pokazów ale również do odtwarzania zawartości wideo, efektów specjalnych i efektów wodnych. Wysoko profesjonalne pokazy na żywo mogą być kontrolowane przez kilka systemów DSP, które są połączone przez sieć LAN i zdanie sterowane przez DMX GrandMa bądź przez inny profesjonalny kontroler.

Lasergraph DSP compact Playback:


To wszystko, czego potrzebujesz, aby odtwarzać pokaz bez funkcji edycji.
Razem z Lasergraph DSP compact i licencją w sieci, każdy Lasergraph DSP compact Playback staje się Lasergraph DSP compact z pełną funkcją edycji!

Dane Techniczne

Wymiary 19" rack mount, 1 HU, depth 235mm
Waga 4 kg

Opinie


Kliknij tutaj aby zostawić opinie
Faqs

4 innych produktów w tej samej kategorii: