Laserworld Podwójny przełącznik do harfy laserowej

Podwójny przełącznik nożny do harfy laserowej

00100

Nowy produkt - 24 miesiące gwarancji

450,00 zł brutto

Opis

Dzięki podwójnemu kontrolerowi nożnemu przeznaczonemu do harfy laserowej mamy możliwość włączania i wyłączania źródła wiązki laserowej. Idealne rozwiązanie do profesjonalnych zastosowań.

Opinie


Kliknij tutaj aby zostawić opinie
Faqs

  1.Jaki laser nadaje się dla harfy laserowej?

  Użycie projektora laserowego do harfy laserowej jest ściśle związane z wielkością publiki i warunków jakie panują podczas pokazu. Inny laser wykorzystamy na spektaklu znajdującym się wewnątrz budynku a inny na scenie z zadaszeniem. Dla większych pokazów sugerujemy lasery od serii Diode, tj np. laser DS-3300RGB. Prosimy o kontakt z obsługą sklepu w sklepu dobrania pasującego projektora laserowego.

  Efekty laserowe - zapoznaj się z całą ofertą laserów efektowych!

  2.Jak ustawić program Phoenix aby połączyć poprawnie harfę laserową?

  Jeśli twój interfejs USB do MIDI jest poprawnie połączony i sterowniki zainstalowane, jest możliwość, że harfa laserowa dalej nie będzie działać poprawnie.

  1. Przełącz na tryb "Laser Harp Mode" w oprogramowaniu Phoenix (Ustawienia>Tryb>Harp)

  2. Dokonaj odpowiednich ustawień: Przejdź do Settings>Midi/DMX; sprawdź "Use MIDI Input" i wybierz urządzenie Midi w menu wyboru (może być pokazane jako urządzenie dźwiękowe). Jeśli nie widzisz żadnych urządzeń Midi albo urządzeń dźwiękowych to znaczy, że twój interfejs USB do Midi nie jest poprawnie zainstalowany.

  3. Ustaw odpowiedni kanał aby móc używać harfy laserowej: Adres startowy efektów musi być 48 !!

  Efekty laserowe - sprawdź naszą ofertę!

  3.Co jest dołączone do zestawu z kontrolerem harfy laserowej?

  Wraz z głównym kontrolerem harfy laserowej otrzymujemy w zestawie:

  • kontroler MIDI
  • jednostka sygnałowa
  • zasilacz
  • kabel sygnałowy 3m
  • Instrukcja użytkownika, Deklaracja CE
  • kabel MIDI do USB

  Lasery dla dj i na wesele - sprawdź naszą ofertę!

  4.Jakie akcesoria dodatkowe?

  Rekomendowane jest używanie białych rękawiczek podczas pracy z harfą laserową oraz użycie podwójnego przełącznika nożnego aby z łatwością można było przełączać banki MIDI jak i również włączać i wyłączać promienie laserowe w harfie.

  Lasery dla mobilnego DJ - zapoznaj się z kompletną ofertą!

  5.Czy można grać akordy?

  Każda wiązka laserowa, którą blokujesz, wytwarza dźwięk. Osoba grająca decyduje, które dźwięki (lub efekty) chce, aby grała harfa, w zależności od urządzenia podłączonego za pośrednictwem kabla MIDI do sterownika.
  Jeśli jednocześnie zablokujesz kilka wiązek na raz, słyszeć będziesz odpowiedni dźwięki (lub zobaczysz wybrane efekty) w tym samym czasie, co oznacza, że można odtwarzać muzykę polifoniczną (lub tworzyć efekty wielowarstwowe).

  Wytwornice mgły do laserów - sprawdź naszą ofertę!

  6.Czy ruch ręką w dół i w górę na wiązce zmieni dźwięk?

  Kontroler harfy laserowej odgrywa dźwięki podobne do klasycznej harfy. Gdy blokujesz wiązkę, kontroler wysyła sygnał odtwarzając odpowiedni dźwięk. Podobnie jak klasyczna harfa, nie moduluje dźwięku zgodnie z ruchami rąk wzdłuż.

  Oprogramowanie do laserów - zapoznaj się z całą ofertą!

  7.Jak podłączyć laser do kontrolera harfy laserowej?

  Kontroler harfy laserowej łączymy z projektorem laserowym za pomocą kabla ILDA. Wszystkie lasery wyposażone w interfejs ILDA posiadają go z tyłu obudowy. Kontroler harfy wysyła sygnał do projektora laserowego aby wygenerować wiązkę laserową. Gdy blokujesz wiązkę, czujnik to rejestruje i wysyła sygnał do sterownika, który z kolei wysyła sygnał MIDI, np. do komputera za pomocą kabla Midi do USB.

  Zobacz więcej laserów w kategorii: Efekty laserowe

  8.Czym jest kontroler harfy laserowej?

  Kontroler harfy laserowej jest tak naprawdę typowym kontrolerem MIDI z jednostką sensoryczną, dzięki której zmienia twój projektor laserowy ILDA w potężną pełno-kolorową harfę laserową.
  Poprzez detekcję odbicia wiązki laserowej podczas dotknięcia jej ręką, kontroler daje odpowiedni sygnał MIDI jako odpowiedź zwrotna. Kontroler harfy laserowej jest w pełni kompatybilny z oprogramowaniem do laserów Phoenix Live oraz Pangolin Quickshow!!

  Informacja: Zestaw harfy laserowej nie jest sprzedawany wraz projektorem laserowym. W celu nabycia lasera prosimy o wybór jednego z laserów z naszej oferty lub o kontakt z obsługą sklepu w celu dobrania odpowiedniego oświetlenia laserowego.

  Zobacz więcej laserów w kategorii lasery do pokazów laserowych

Produkty powiązane

2 innych produktów w tej samej kategorii: