Laserworld BeamBar 10RGB-W - Laserworld Laser bar RGBW

Ten specjalny efekt laserowy BeamBar tworzy wachlarze z promieni laserowych, wyposażony w 10 modułów RGB każdy o mocy 120 mW / 638 nm, 90 mW / 520 nm, 140 mW / 450 nm. Nowy BeamBar RGBW ma modulację analogową i wyposażony jest w interfejs DMX, może być również uruchomiony w trybie auto i trybie muzycznym

00024

Nowy produkt - 24 miesiące gwarancji

Towar produkowany na zamówienie / Czas produkcji wynosi 2 tygodnie

20 339,50 zł brutto

Opis

Każdy promień laserowy może być oddzielnie sterowany poprzez 4-stopniowy system regulacji, który jest łatwo dostępny we frontowej części urządzenia, dzięki czemu otwieranie obudowy nie jest potrzebne.

Zalety BeamBar 10RGB-W:

  • ładny balans koloru białego
  • bardzo jasne kolory
  • dobry stosunek jakości do wydajności
  • bardzo dobry profil wiązki laserowej
  • uchwyty do dwu punktowego montażu w zestawie

Urządzenie laserowe oferuje analogową modulację co oznacza znacznie lepszy fading kolorów, co powoduje, że urządzenie idealnie nadaję się do projektów, które wymagają dużej ilości odcieni kolorów a balans kolorów odgrywa najważniejszą rolę.

Wszystkie bary laserowe z serii BeamBar zapewniają analogową modulację. Oznacza to lepszy fading kolorów i znacznie szersze zakres odcieni kolorów. Ta funkcjonalność sprawia, że bary laserowe Laserworld BeamBar są idealne do wszystkich zastosowań gdzie balans i odzwierciedlenie kolorów są najważniejszymi czynnikami wpływającymi na jakość projektu.


BeamBar 10RGB-W może być sterowany poprzez 13 kanałów DMX, dzięki czemu każda dioda może być kontrolowana oddzielnie. A zatem możliwe jest stworzenie różnych efektów prowadzących, promieni lub wachlarzy laserowych.

Mając na względzie wbudowany standardowy interfejs DMX, urządzenie 10RGB-W może być łatwo zintegrowany do istniejącej już infrastruktury oświetleniowej.
Projektor laserowy umożliwia również połączenie urządzeń w trybie master/slave. Urządzenia laserowe z tej samej serii ( projektory slave) , połączone poprzez kabel dmx do głównego lasera (projektor master) będą wyświetlać te same efekty i w identycznym czasie jak główny projektor laserowy.


Laser bar BeamBar 10RGB-W jest idealnym efektem na sceny, live show, do klubów nocnych jak i również do profesjonalnych produkcji oraz show telewizyjnych. Dzięki szeregu wiązkom laserowym jesteśmy w stanie w prosty sposób połączyć urządzenie w naszą sieć urządzeń połączonych do kontrolera dmx i zagwarantować widzom niespotykane efekty wizualne!

Zapoznaj się z kompletną ofertą laserów producenta marki: Laserworld

Sprawdź wszystkie nasze lasery w kategorii: lasery rgb

Dane Techniczne

Moc całkowita 3000-6000mW
Moc gwarantowana 4'000mW
Dla kogo Zaawansowany
Rodzaj projekcji Profesjonalne projekcje
Przeznaczenie Scena i duże eventy
Specyfikacja wiązki około 3mm / 1.5mrad
Kolor wiązki RGB
Dioda Czerwona 10 x 120mW / 638nm
Dioda Niebieska 10 x 140mW / 450 nm
Dioda Zielona 10 x 140mW / 520 nm
Żródło wiązki Dioda
Tryby pracy DMX, ILDA, Auto, Sound
Klasa Lasera 3B
Zasilanie 100V - 250V AC 50/60Hz
Wymiary 1000 x 160 x 85 mm
Waga 11.0 kg

Opinie


Kliknij tutaj aby zostawić opinie
Faqs

4 innych produktów w tej samej kategorii:

Pobierz Instrukcję

Instrukcja BeamBar10RGB-W

Instrukcja użytkownika dla lasera Laserworld BeamBar10RGB-W

Pobierz Instrukcję (881.69k)