Laserworld BeamBar 10RGB - Laserworld Laser bar Laserworld

Ten specjalny efekt laserowy tworzy wachlarze z promieni laserowych i może być kontrolowany przez kontroler DMX lub być uruchomiony w trybie auto lub trybie aktywacji na dźwięk. Idealny balans i fading kolorów zapewni widowni niezapomniane doznania wizualne.

00023

Nowy produkt - 24 miesiące gwarancji

Towar produkowany na zamówienie / Czas produkcji wynosi 2 tygodnie

4 788,92 zł brutto

Opis

BeamBar 10RGB jest barem laserowym z 10 oddzielnymi wyjściami na promienie laserowe z czego trzy wyposażone są w zielone źródło laserowe DPSS 80mW / 532nm, cztery są wyposażone w czerwone diody laserowe o mocy 150mW / 650nm, a kolejne trzy wyposażone są w niebieską diodę 140mW / 470nm.

Każdy promień laserowy może być oddzielnie sterowany poprzez 4-stopniowy system regulacji, który jest łatwo dostępny we frontowej części urządzenia, dzięki czemu otwieranie obudowy nie jest potrzebne.

Urządzenie laserowe oferuje analogową modulację co oznacza znacznie lepszy fading kolorów, co powoduje, że urządzenie idealnie nadaję się do projektów, które wymagają dużej ilości odcieni kolorów a balans kolorów odgrywa najważniejszą rolę.

Wszystkie bary laserowe z serii BeamBar zapewniają analogową modulację. Oznacza to lepszy fading kolorów i znacznie szersze zakres odcieni kolorów. Ta funkcjonalność sprawia, że bary laserowe Laserworld BeamBar są idealne do wszystkich zastosowań gdzie balans i odzwierciedlenie kolorów są najważniejszymi czynnikami wpływającymi na jakość projektu.


BeamBar 10RGB może być sterowany poprzez 13 kanałów DMX, dzięki czemu każda dioda może być kontrolowana oddzielnie. A zatem możliwe jest stworzenie różnych efektów prowadzących, promieni lub wachlarzy laserowych.

Mając na względzie wbudowany standardowy interfejs DMX, urządzenie BeamBar 10RGB może być łatwo zintegrowany do istniejącej już infrastruktury oświetleniowej.
Projektor laserowy umożliwia również połączenie urządzeń w trybie master/slave. Urządzenia laserowe z tej samej serii ( projektory slave) , połączone poprzez kabel dmx do głównego lasera (projektor master) będą wyświetlać te same efekty i w identycznym czasie jak główny projektor laserowy.


Laser bar BeamBar 10RGB jest idealnym efektem na sceny, live show, do klubów nocnych jak i również do profesjonalnych produkcji oraz show telewizyjnych. Dzięki szeregu wiązkom laserowym jesteśmy w stanie w prosty sposób połączyć urządzenie w naszą sieć urządzeń połączonych do kontrolera dmx i zagwarantować widzom niespotykane efekty wizualne!

Zapoznaj się z kompletną ofertą laserów producenta marki: Laserworld

Sprawdź wszystkie nasze lasery w kategorii: lasery rgb

Dane Techniczne

Moc całkowita 1000-3000mW
Moc gwarantowana 1'200mW
Dla kogo Zaawansowany
Rodzaj projekcji Profesjonalne projekcje
Przeznaczenie Scena i duże eventy
Specyfikacja wiązki około 3mm / 1.5mrad
Kolor wiązki RGB
Dioda Czerwona 4 x 150mW / 650nm
Dioda Niebieska 3 x 140mW / 470nm
Dioda Zielona 3 x 80mW / 532nm
Żródło wiązki Dioda, DPSS
Tryby pracy DMX, ILDA, Auto, Sound
Klasa Lasera 3B
Zasilanie 100V - 250V AC 50/60Hz
Pobór energii 50 W
Wymiary 1000 x 160 x 85 mm
Waga 9.0 kg

Opinie


Kliknij tutaj aby zostawić opinie
Faqs

4 innych produktów w tej samej kategorii:

Pobierz Instrukcję

Instrukcja BeamBar10RGB

Instrukcja użytkownika dla lasera Laserworld BeamBar10RGB

Pobierz Instrukcję (881.69k)