Lasery świąteczne

Lasery świąteczne

Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów

Świąteczny reflektor laserowy to wspaniała alternatywa dla tradycyjnych lampek na święta. Główną zaletą laserów świątecznych jest to, że posiadają ogromny kąt świecenia dzięki czemu wystarczy tylko jeden laser świąteczny aby oświetlić szereg drzew lub nawet cały budynek. Laserowe oświetlenie domu generuje nie tylko bardzo jasne i wyraźne efekty świetlne ale dodatkowo mogą się one również poruszać wokół własnej osi co dodatkowo potęguje efekt mieniących się kolorów.

Świąteczny reflektor laserowy

Gdy uruchomimy świąteczny laser i oświecimy naszą choinkę będziemy mieli wrażenie jakby cała choinka mieniła się setkami lampek świątecznych. Dzięki takiej technologi laserowej, nie tracimy czasu na rozplątywanie długich kabli i umieszczaniu lampek na choince ale mamy również pewność, że nasz laser świąteczny będzie pracował bez przerwy przez całą noc, bez względu na temperaturę i pogodę. To unikalne świąteczne oświetlenie laserowe na Boże Narodzenie i nie tylko zamieni nasz dom i ogród w bajkowy spektakl mieniących się kolorów tworząc niesamowity efekt gwiaździstego nieba w kolorach niebieskim, czerwonym i zielonym.

Wybierz nasze laserowe oświetlenie domu i choinki na święta i nie tylko.

Nasze świąteczne oświetlenie laserowe jest wytrzymałe, odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne i niezwykle funkcjonalne. Wystarczy jeden raz zaprogramować laser świąteczny zdalnym pilotem sterowania i bez wychodzenia z domu twój świąteczny projektor laserowy włączy się i wyłączy o określonej przez ciebie godzinie. Laserowe oświetlenie świąteczne to również uniwersalne laserowe oświetlenie domu i ogrodu, które upiększy twój dom przez cały rok. Niezawodna technologia laserowa i super wydajne diody laserowe pozwolą cieszyć się projektorem laserowym przez bardzo długi okres czasu i bez ryzyka częstego serwisowania. Kupując projektor laserowy zewnętrzny na święta w naszej firmie masz pewność solidnego wykonania, doskonałej wydajności diod laserowych oraz 2-letniej gwarancji na cały projektor laserowy wraz z elementami optycznymi tj. diody laserowe itp.

Laser do oświetlenia domu


Lampki laserowe z serii Garden Star mogą służyć nie tylko jako oświetlenie drzew i choinek ale i również jako laserowe oświetlenie domu na zewnątrz i wewnątrz. Nasz projektor laserowy jest wodoodporny i bardzo wytrzymały co czyni go idealnym rozwiązaniem jako laserowe oświetlenie na zewnątrz na święta ale również jako statyczne oświetlenie na zewnątrz przez cały rok. Lasery świąteczne z serii Garden Star wyposażone są w specjalny moduł grzewczy znajdujący się wewnątrz projektora laserowego, który ogrzewa diody laserowe gdy temperatura otoczenia spadnie poniżej 10°C, dzięki czemu nie ma ryzyka, że wydajność lasera spadnie lub ulegnie uszkodzeniu.

Lasery Garden Star - oznaczenie skrótów i nazw własnych

RGB - Projektory laserowe z diodami laserowymi o kolorze zielonym, czerwonym i niebieskim (RG - tylko czerwony i zielony)
Move - Projektory laserowe posiadające funkcję obrotu efektów laserowych
V2 - Wersja w których dodano moduł grzewczy, zwiększono zakres temperatury pracy, dodano wydajniejszą diodę zieloną, lepsze materiały obudowy, usprawniono uchwyt dla palika
IP65 - klasa szczelności w której zostały wyprodukowane lasery świąteczne. Możliwa praca w zakresie od -30°C do +40°C, wodoodporność oraz pyłoszczelność.
LED - Projektory wyposażone w dodatkowe oświetlenie LED RGB.

Funkcje pilota zdalnego sterowania

- włącznik i wyłącznik czasowy
- zmiana prędkości obrotów
- efekt stroboskopu
- zmiana prędkości stroboskopu
- wybór trybu pracy
- wybór kolorów
- włącznik on/off
- włączanie i wyłączenie LED
- włączenie i wyłączeni lasera
- automatyczne przejście kolorów