Efekty laserowe

Efekty laserowe

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów

Najwyższej jakości, szeroki asortyment produktów dostępnych w naszej sklepie, pozwala uzyskać niesamowite laserowe świetlne efekty. Dzięki ich wykorzystaniu, wszelkiego rodzaju pokazy, występy, imprezy i koncerty staną się niezapomnianym widowiskiem artystycznym.
W naszym sklepie można znaleźć produkty obejmujące kompleksowe wyposażenie sceny: lasery, multi-efekty, laserowe efekty i wiele innych. Niektóre z nich łączą w sobie kilka różnych funkcji, np. stroboskop oraz dyskotekowe efekty, co daje szansę na wykreowanie niebanalnego show świetlnego. Oferujemy produkty sterowane pilotem i za pomocą dźwięku, podłączane do DMX czy też działające w trybie automatycznym.

Dla kogo są nasze produkty?

Nasze produkty przeznaczone są zarówno dla firm zajmujących się profesjonalnie oprawą wizualną imprez i eventów muzycznych, jak i dla DJ-ów, zespołów weselnych czy organizatorów koncertów, dla których laserowe sceniczne efekty są dodatkiem i uzupełnieniem występów. Oferowane przez nas produkty i akcesoria pozwalają na stworzenie unikalnych pokazów i widowisk o znakomitej formie artystycznej, interesujących dla odbiorcy.

Fachowe doradztwo

Wybór konkretnego urządzenia do efektów laserowych nie jest prosty. Należy wziąć pod uwagę kilka czynników, przede wszystkim moc światła, rodzaj sterowania, kąt świecenia oraz dany efekt, który chce się uzyskać. Jeśli więc nie wiedzą Państwo, który produkt i efekty będą najlepsze dla konkretnej działalności i zapotrzebowania, zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści profesjonalnie doradzą w wyborze najbardziej odpowiedniego sprzętu.