Lasery niebieskie

Lasery niebieskie

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

W naszej ofercie można znaleźć wysokiej klasy lasery niebieskie, które sprawdzą się znakomicie jako sprzęt estradowy i dyskotekowy, a także na pokazach, eventach i innego rodzaju imprezach.

Będą doskonałym narzędziem w pracy DJ-a

Lasery zapewnią niespotykane, oryginalne efekty świetlne w klubach nocnych, na występach typu live show i w profesjonalnych produkcjach telewizyjnych czy teatralnych. Nadają się wspaniale zarówno na małe, jak i duże sceny, np. na koncerty czy inne widowiska. Nowoczesny i bezpieczny Każdy oferowany przez nas laser niebieski jest nowy i oryginalny, a przez to bezpieczny w użytkowaniu. Idealne parametry, balans oraz fading kolorów zapewniają widowni niezapomniane i atrakcyjne doznania wizualne. Oferujemy sprzęt, który został wykonany z wysokiej jakości materiałów i komponentów, gwarantujących solidność i niezawodność produktu. Nasze lasery cechują się zastosowaniem nowoczesnych funkcji i nietypowych rozwiązań, takich jak tryb aktywacji na dźwięk lub sterowniki DMX, możliwością modyfikowania kolorów czy też tworzenia wachlarzy z promieni. Przyjazna cena dostępnych laserów sprawia, że możemy zaproponować wysokiej jakości urządzenia szerokiemu gronu odbiorców.

Bogata oferta laserów

Zapraszamy do zapoznania się z rozległą gamą laserów niebieskich dostępnych w naszym asortymencie. W przypadku dodatkowych pytań, jesteśmy do Państwa dyspozycji. Nasi specjaliści z chęcią pomogą w wyborze najbardziej odpowiedniego i dostosowanego do Państwa oczekiwań lasera niebieskiego.

Jak kupić laser niebieski, na co zwracać uwagę?Przy zakupie laserów niebieskich zwracajmy szczególną uwagę w jakim zakresie fali pracują diody laserowe. Oko ludzkie jest najmniej czułe na kolor niebieski, dlatego też w laserach stosuje się stosunkowo więcej mocy w kolorze niebieskim niż w innych kolorach aby zachować odpowiedni balans wszystkich kolorów. Tak więc laser niebieski o długości fali 445nm będzie miał ciemniejszy odcień i zaraz będzie mniej widoczny od lasera niebieskiego w którym dioda laserowa pracuje w zakresie fali 450nm. Im ciemniejszy kolor niebieski tym więcej mocy laser musi posiadać co przekłada się na ogólną cenę lasera. Zapraszamy do zapoznania się z krótkim artykułem dotyczącym widzialności kolorów w laserach w naszym FAQ: jak widzimy kolory w laserach?