Lasery 

Pokazuje 1 - 24 z 73 elementów

Znajdź swój wymarzony projektor laserowy, skorzystaj z dostępnych filtrów cech, które pozwolą wybrać tobie dokładnie taki laser jaki chcesz. Chcesz porównać laser jeden z drugim a nawet kilka z nich, skorzystaj z dedykowanej opcji porównywarki laserów. Oświetlenie laserowe począwszy od nisko-budżetowych po profesjonalne projektory laserowe o dużych mocach, zdolnych generować wiązkę laserową na wiele kilometrów.

Lasery dla każdego i na każdą kieszeń

Nasz sklep posiada szeroką ofertę laserów w dowolnym segmencie cenowym, lasery przeznaczone dla początkujących użytkowników, dopiero co zaczynających swoją przygodę z oświetleniem laserowym poprzez lasery półprofesjonalne i te przeznaczone do profesjonalnych zastosowań na scenach koncertach i stałych instalacjach. Dla użytkowników, którzy cenią sobie prostotę obsługi, niską cenę, pracę w trybie auto, dźwięk i dmx, polecamy lasery Ecolinelasery Evolution oraz lasery Club. Jeśli natomiast planujesz zakup lasera który można podłączyć do oprogramowania laserowego np. Pangolin Quickshow, polecamy lasery z serii Club, lasery Diode oraz lasery z serii Purelight. Są to lasery które z powodzeniem można wykorzystywać zarówno w klubach i na dyskotekach ale i również jako efekty dodatkowe na scenach i koncertach.  Do profesjonalnych zastosowań jak np. wyświetlanie reklam laserowych na budynkach, pokazach laserowych na scenach oraz do instalacji stałych polecamy lasery marki Tarm oraz RTI. Są to lasery, które posiadają odpowiednią klasę szczelności i wyśrubowaną specyfikację wiązki co pozwala na wyraźne, jasne i precyzyjne projekcje laserowe nawet na duże odległości.

Co uzyskujesz kupując lasery w naszym sklepie

Nasz sklep dba o to aby lasery i akcesoria znajdujące się w naszej ofercie pochodziły ze sprawdzonych źródeł, od znanych producentów. Na wszystkie lasery gwarantujemy 2 letnią gwarancję na elektronikę i 2 letnią gwarancję na skanery i wszystkie elementy optyczne. Poniżej w skrócie najważniejsze zalety oferowanych przez nas projektorów laserowych.

- kompletna 2 letnia gwarancja na wszystkie podzespoły
- szczegółowa informacja techniczna dot. diod i specyfikacji wiązki
- gwarantowana moc wiązki laserowej
- wymagane certyfikaty bezpieczeństwa
- kompletne oznaczenia na obudowach laserów
- zgodność z normami Europejskimi dopuszczającymi do użycia laserów w celach komercyjnych
instrukcje w języku Polskim
- szybki serwis po sprzedażowy
- dostępność do szkoleń produktowych i szkoleń z bezpieczeństwa
- atrakcyjne możliwości finansowania zakupu

Katalog

Klasa Lasera
Moc całkowita
Moc gwarantowana

Producenci

Zadaj pytanie