Lasery ogrodowe Garden Star

Lasery ogrodowe Garden Star

Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów

Nasza firma oferuje jedne z najwydajniejszych i  dostępnych na rynku reflektorów laserów do ogrodów, które przeznaczone są głównie do użytku na zewnątrz jako stałe oświetlenie dekoracyjne i efektowe. Dzięki zwartej i wytrzymałej obudowie, wysokiej klasie szczelności oraz dużej wydajności nasze reflektory laserowe są cenionym produktem w całej Polsce. Głównymi zaletami naszych laserów ogrodowych jest bezobsługowość, wielofunkcyjność a przede wszystkim wytrzymałość na nieprzyjazne warunki atmosferyczne.

Ogrodowe reflektory laserowe

Dbamy o to, aby dostarczane przez nas urządzenia mogły spełnić wymagania zarówno profesjonalistów, jak i początkujących użytkowników tego typu oświetlenia.Z tego właśnie powodu lista oferowanych produktów jest szeroka, a ponadto nieustannie aktualizowana – dzięki temu każdy ma szansę znaleźć oświetlenie ogrodowe, które przypadnie mu do gustu i będzie przydatne do organizacji wydarzenia lub zagospodarowania przydomowego ogródka.

Wiemy, jak ważne jest odpowiednie oświetlenie zewnętrzne.

To dzięki niemu dom i ogródek nabierają charakterystycznego klimatu, który wpływa na samopoczucie osób spędzających w nim czas. Polecamy zaznajomić się z propozycjami w tym zakresie – atrakcyjne ceny sprawiają, że można tutaj łatwo znaleźć coś dla siebie. Oświetlenie laserowe ogrodu pozwala urządzić własny ogród w niepowtarzalny i charakterystyczny sposób. Warto zwrócić uwagę, że profesjonalne projektory laserowe, które można znaleźć w naszej ofercie, są całkowicie bezpieczne. Posiadamy wiele certyfikatów potwierdzających ich niezawodność i brak szkodliwości dla środowiska. Dzięki temu można się cieszyć efektami, jakie dają takie projektory, bez obawy o bezpieczeństwo podczas ich obsługi. Nasze urządzenia polecamy do: - oświetlenia ogródków, - oświetlenia balkonów, - oświetlenia sadzawek i innych zbiorników wodnych, - iluminacji fasad budynków. Lasery dekoracyjne na każdą okazję

Zastosowanie ogrodowych reflektorów laserowych

Proponujemy także wybór reflektorów laserowych, które przydadzą się nie tylko w przydomowych ogródkach, ale również podczas wydarzeń wymagających odpowiednio dostosowanego oświetlenia dla osiągnięcia widowiskowych efektów. Wśród naszych produktów można znaleźć takie, które nadają się zarówno do użycia na zewnątrz budynków, jak i w zamkniętych pomieszczeniach. To uniwersalne oświetlenie świetnie sprawdza się podczas różnych wydarzeń okolicznościowych, szczególnie tych, które mogą odbywać się w obu miejscach (np. w domu i ogródku). Tak zwany laser świąteczny przyda się szczególnie podczas: - koncertów na świeżym powietrzu, - świątecznych imprez z oprawą, takich jak Halloween czy Boże Narodzenie, - wydarzeń rodzinnych, np. urodzin, - zabaw karnawałowych. Zachęcamy do zaznajomienia się z naszą ofertą na ogródkowe i uniwersalne projektory laserowe. W razie pytań prosimy o kontakt lub przeczytanie naszego FAQ – z chęcią odpowiemy na pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

LASERY OGRODOWE - WYJAŚNIENIE SKRÓTÓW I NAZW WŁASNYCH

V2 - Wersja urządzeń z modułem grzewczym, zwiększenie zakresu temperatury pracy, dodanie wydajniejszej diody o kolorze zielonym, lepsze wykonanie obudowy, usprawniono uchwyt montażowy
IP65 - klasa szczelności obudowy projektora laserowego. Możliwa praca w zakresie od -30°C do +40°C, wodoodporność oraz pyłoszczelny.
LED - Projektory wyposażone w dodatkowe oświetlenie LED RGB.
RGB - Projektory laserowe z diodami o kolorze zielonym, czerwonym i niebieskim (RG - tylko czerwony i zielony)
Move - Projektory laserowe wyposażone w funkcję obrotu efektów laserowych

Kontrola bezprzewodowa - najważniejsze funkcje pilota

- timer - programator włączenia i wyłączenia
- włącznik on/off
- włączanie i wyłączenie diod LED
- włączenie i wyłączenie lasera
- płynne przechodzenie kolorów
- zmiana prędkości obrotów
- efekt strobo
- zmiana prędkości stroboskopu
- wybór trybu pracy
- wybór kolorów