Harfa laserowa

Harfa laserowa

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Sprawdzona w działaniu i ceniona przez naszych klientów harfa laserowa marki Prolight. W zestawie znajdziemy kompletny zestaw z wszechstronnym kontrolerem umożliwiającym tworzenie wachlarza wielokolorowych wiązek laserowych imitujących prawdziwą harfę laserową. 

Harfa laserowa z kontrolerem laser harp

Wielką zaletą kontrolera laser harp Prolight jest jego wszechstronność. Może być zaprogramowany do wyzwalania wszelkiego rodzaju efektów dźwiękowych lub wideo, dowolnego obrazu, dźwięku lub muzyki, efektów specjalnych, a nawet pirotechniki. W połączeniu z oprogramowaniem Pangolin Quickshow lub Pangolin Live PRO, kontroler laserowej harfy może być używany do odtwarzania wybranych pokazów laserowych i efektów poprzez blokowanie wiązki laserowej jak prawdziwy laserowy DJ. Może uruchamiać syntezatory, samplery PC, oprogramowanie DJ-a lub dowolne inne urządzenie kontrolowane przez MIDI. Jest całkowicie przyjazny dla użytkownika, a jego technologia "plug and play" ułatwia pracę. Nie wymaga specjalistycznej wiedzy, aby go obsługiwać. Użytkownik musi po prostu podłączyć laser kompatybilny z ILDA i syntezator i jest gotowy do działania. Prolight Laser Harp Controller był pierwszym dostępnym na rynku kontrolerem laserowej harfy ILDA na świecie.

Zastosowanie harfy laserowej

Nasi klienci wykorzystują harfę laserową do profesjonalnych pokazów na scenie, w teatrach i na koncertach. Harfy laserowe można w prosty sposób zsynchronizować z istniejącymi instrumentami i kontrolerami muzycznymi tworząc w końcowym efekcie niezapomniane widowisko muzyczno-wiuzalne. Wirtualna harfa laserowa generuje wielokolorowe i dobrze widzialne wiązki laserowe, na których poprzez przesunięcie ręką można grać jak na prawdziwej harfie laserowej. Natomiast dołączony kontroler w tym samym czasie przetwarza to na odpowiedni dźwięk lub grafikę laserową, zapewniając widowni niezapomniane widowisko wizualne.

Bezpieczeństwo i jakość

Nasza harfa laserowa to profesjonalne i sprawdzone w użyciu wysokiej jakości urządzenie, które posiada wymagane certyfikaty bezpieczeństwa i jest zgodne z normami unii europejskiej. Prolight Laser Harp Controller wygrał nagrodę ILDA Fenning Award za osiągnięcia techniczne w 2011 roku, dzięki czemu Laser Harp jako jedyny na świecie otrzymał takie wyróżnienie od wiodącego stowarzyszenia - ILDA (International Laser Display Association). Jest to wystarczający dowód, że Prolight Laser Harp Controller jest niezawodnym urządzeniem wysokiej jakości.

Prolight's Laser Harp Controller był również wykorzystywany przez wielu znanych DJ-ów. Został po raz pierwszy zaprezentowany na Chorwackich Targach Muzyki i Multimediów w Zagrzebiu oraz we Frankfurcie na targach Prolight + Sound, gdzie pokaz odbył się z dużym rozmachem i sukcesem.

Mimo że harfy laserowe istnieją już od ponad trzydziestu lat, ostatnio dzięki postępowi technologicznemu i redukcji cen sprzętu laserowego stały się dostępne dla znacznie szerszego grona odbiorców. Internet jest już przepełniony filmami i informacjami o różnych wykonawcach, w tym laserowej harfie, i ich muzycznym repertuarze. Mam nadzieję, że ten trend będzie nadal rósł, podobnie jak popularność harfy laserowej.

Nagroda ILDA dla harfy laserowej