Kup Laser 

Rozpoczynasz przygodę z laserami i chcesz urozmaicić swoje imprezy unikalnym oświetleniem dyskotekowym albo jesteś profesjonalnym użytkownikiem i wykorzystujesz oświetlenie laserowe w profesjonalnych eventach! Pełna oferta laserów dla każdego w zasięgu twojej ręki! Począwszy od zwykłych laserów, poprzez lasery ogrodowe a skończywszy na zaawansowanych technologicznie projektorach laserowych.

Lasery Laserworld

Kompletna oferta laserów marki Laserworld dla użytkowników początkujących jak i również dla tych, którzy w swej codziennej pracy wykorzystują projektory laserowe jako dodatkowe lub główne oświetlenie efektowe. Lasery Laserworld zostały podzielone w dedykowane grupy, dzięki którym w przejrzysty i łatwy sposób wybierzemy odpowiedni laser dla siebie. Marka Laserworld oferuje lasery, które w standardzie wyposażone są w popularne tryby pracy tj: auto, muzyka, master/slave i dmx ale i również oferujące złącze ILDA, umożliwiające podłączenie lasera do oprogramowania laserowego. Poza tradycyjnymi laserami do dyspozycji mamy lasery z serii Purelight, które polecamy przede wszystkim do pokazów laserowych, natomiast wyjątkowe bary laserowe BeamBAR dedykujemy jako oświetlenie efektowe, dekoracyjne i wszędzie tam gdzie chcemy zaskoczyć odbiorców unikalną aranżacją wizualną.

Lasery Tarm

Zaawansowane technologicznie lasery w całości wyprodukowane na terenie Niemiec z bardzo dobrą specyfikacją wiązki laserowej i obudową o klasie szczelności umożliwiającej stosowanie laserów wszędzie tam gdzie występuję brud, kurz i nieprzyjazne warunki pracy. Lasery tarm ze względu na szybkie systemy skanujące, niską dywergencję wiązki laserowej i bardzo dobry balans kolorów są dobrym rozwiązaniem do projekcji graficznych na fasadach budynków jako mobilne reklamy laserowe. Poza wyświetlaniem reklam polecamy lasery tarm do pokazów laserowych, mappingu i do wszelkich innych zastosowań gdzie ważna jest wysoka jakość i płynność wyświetlanych projekcji laserowych. Lasery tarm wyposażone są w interfejs ILDA in/out i są kompatybilne ze dostępnymi rodzajami oprogramowania sterującego do systemów laserowych. Ze względy na niezwykłą intuicyjność i wielofunkcyjność nasza firma zaleca swoim klientów korzystanie z oprogramowania do laserów marki Pangolin, Quickshow z interfejsem FB3QS.

Lasery RTI

Lasery marki RTI to profesjonalne systemy laserowe z wyśrubowaną specyfikacją wiązki laserową i obudową o klasie szczelności umożliwiającą stosowanie laserów w trudnych warunkach atmosferycznych. Lasery RTI to absolutna TOP liga na świecie wśród dostępnych systemów laserowych na rynku, wszystkie podzespoły są produkowane i montowane w 100% na terenie Niemiec. Złożona i wieloetapowa kontrola jakości gwarantuje, że w końcowej fazie produkcji otrzymujemy najwyższej jakości produkt gwarantujący perfekcyjny balans kolorów oraz doskonały profil wiązki umożliwiający tworzenie projekcji laserowych na długie dystanse przy zachowaniu dużej jasności, dokładności i precyzyjności.