Lasery Laserworld

Lasery Laserworld

Marka Laserworld jest jedyną marką na świecie, która posiada największą ofertę laserów począwszy od tych najtańszych projektorów laserów dla początkujących aż po lasery jako światła dyskotekowe na wesela, dla djów a nawet lasery do pubów, dyskotek i na imprezy. Wszystkie lasery Laserworld mieszczą się w specjalnych kategoriach tematycznych, dzięki czemu kupujący ma lepsze rozeznanie, co każdy laser potrafi i do jakiego celu jest przeznaczony.

Lasery Laserworld


Jeśli liczy się dla ciebie prostota obsługi lub całkowita bezobsługowość to polecamy lasery z serii Ecoline i z serii Evolution oraz Garden Star. W przeważającej części lasery z tych grup posiadają tryb pracy auto oraz aktywacji na dźwięk a niektóre z nich nawet interfejs DMX IN i DMX OUT, który umożliwia podłączenie lasera do kontrolera DMX. Są to lasery budżetowe dla początkujących użytkowników, dla których ważna jest prostota i szybkość obsługi, takie lasery zobaczymy przeważnie w klubach, barach i mniejszych dyskotekach.

Lasery Laserworld z serii Club to lasery, które dodatkowo posiadają interfejs ILDA, dzięki któremu będziemy mieli możliwość podłączenie lasera do oprogramowania laserowego tj. Quickshow lub Showeditor. Lasery z serii Club możemy już stosować w średniej wielkości dyskotekach oraz dużych klubach i na weselach.

Lasery Laserworld z serii Proline to najbardziej funkcjonalne lasery z całej serii, posiadają wszystkie funkcje co poprzednie serie ale dodatkowo wyposażone są w wyświetlacz LCD ułatwiający konfigurację urządzenia ale co najważniejsze posiada wejście do kard SD. Slot karty SD daje nam możliwość odgrywania wcześniej stworzonych figur i pokazów laserowych w programie do laserów i odtworzenia ich w dowolnym momencie bezpośrednio z lasera bez podłączenia go do oprogramowania laserowego. Wspaniałym efektem, który generują lasery z serii proline jest efekt 3D oraz efekt dyfrakcji, który multiplikuje wyświetlane figury i wzory tworząc spektakularny efekt wizualny.

Lasery z serii Diode to projektory laserowe przeznaczone dla bardziej zaawansowanych użytkowników. Ich zaletą jest to, że dzięki zastosowaniu wyłącznie diod laserowych uzyskujemy bardzo dobry balans kolorów co z kolei przekłada się na jakość wyświetlania projekcji laserowych. Lasery z serii diode mogą pracować w trybie auto, dźwięk, DMX oraz ILDA. Najmocniejsza wersja lasera z serii Diode DS-3300RGB może być już wykorzystywana na scenach i koncertach jako laser pomocniczy.

Seria laserów Purelight składa się z laserów przeznaczonych głównie do pokazów laserowych. Dobra prędkość skanowania oraz stosunkowo duże moce gwarantują piękne pokazy laserowe na zewnątrz i wewnątrz. Podobnie jak lasery z serii Diode tak i lasery z tej serii są produkowane w technologii "Sealed Housing" dzięki czemu sekcja chłodzenia jest oddzielona od sekcji optycznej a całość obudowy jest odporna na kurz co gwarantuje nam długą żywotność pracy urządzenia.

Bary laserowe z serii BeamBar

Lasery Beambar to wyjątkowe efekty laserowe, które doskonale sprawdzają się jako unikalne oświetlenie dekoracyjne na dyskotekach, w klubach ale i również jako część artystycznej dekoracji w teatrach, eventach, scenach i wszędzie tam gdzie unikalne oświetlenie efektowe jest koniecznością. Belki laserowe BeamBar występują w różnych wariantach kolorstycznych i mogą być sterowane za pomocą sterownika DMX lub dedykowanych konsoli oświetleniowych, dzięki czemu beambary w łatwy sposób można zintegrować z istniejącą infrastrukturą oświetleniową.