fbpx

Nasze lasery

laserprofi » Nasze Lasery

Lasery Kvant - jakość bez kompromisów

nasze lasery kvant

Lasery Kvant! Bez nich nasza praca i marzenia nie byłby możliwe. Dzięki naszym laserom możemy uczyć się, kreować wspaniałe projekty, tworzyć niezapomniane pokazy, poznawać nowe miejsca oraz współpracować i nawiązywać nowe kontakty ze wspaniałymi ludźmi. Dlatego też, przykładamy wyjątkową wagę do jakości, efektywności, nowoczesnej technologii i niezawodności naszych urządzeń z którymi na co dzień pracujemy. Wszystko to zapewnia nam firma KVANT, która jest głównym i jedynym dostawcą naszych projektorów laserowych oraz osprzętu.

Planujesz zakup lasera do dyskoteki, teatru, na scenę albo widzisz zastosowanie lasera jako dodatkowy lub główny efekt świetlny do projektu? Nie ma sprawy, doradzimy i zaoferujemy dopasowaną konfigurację do Twoich potrzeb. Zapoznaj się z informacjami na dole strony!

4.8/5 - (19 votes)
Laser na budynki logolas firmy Kvant
Nasz sprzęt jaki mamy

Nasze lasery zostały ręcznie i indywidualnie wykonane, zgodnie z podstawową filozofią Kvanta, jaką jest ciągłe doskonalenie. Wydajność i inteligentne funkcje są tym, co faktycznie robi wrażenie na publiczności. Opierając się na aktualnych pragnieniach i potrzebach profesjonalistów z branży eventowej w kraju i na całym świecie i oczywiście naszym, oddano nam do dyspozycji perfekcyjne urządzenie, które “robią swoją robotę”!

Co nas wyróżnia to biel

Perfekcyjna biel – to co wyróżnia nasze lasery to wręcz idealne odzwierciedlenie kolorów, potencjał 16 milionów odcieni tworzą epicki i niezapomniany spektakl świateł. Najwyższej jakości komponenty oraz precyzyjna optyka gwarantują, że nasze laser show wygląda wręcz zjawiskowo i pozostaje na długo w pamięci widza. Bez względu na odległość i poziom skomplikowania wyświetlanej grafiki, wszystkie nasze projekcje są wyraźne i płynne jak w filmie.

Technologia trybu wyświetlania balansu kolorów – to innowacja technologiczna dostępna wyłącznie w laserach KVANT, która gwarantuje nam, że kolory wiązek laserowych tworzących efekt końcowy w postaci pokazów laserowych odpowiadają kolorom wyświetlanym na ekranie komputera, bez konieczności kalibracji palety kolorów w oprogramowaniu. Te ustawienia kolorów przechowywane są w wewnętrznej pamięci systemowej każdego z naszych laserów, co oznacza, że nasze pokazy laserowe to najwyższa liga i wierne odzwierciedlenie kolorów w rzeczywistości.

wiazka laserowa biala kvant laser
nasz laser kvant clubmax zielony
Pierwsza liga

Bezpieczeństwo i niezawodność– to kolejny powód, dlaczego zdecydowaliśmy się na ścisłą współpracę z produktami marki KVANT. System bezpieczeństwa skanowania oraz zaawansowane monitorowanie zasilania i DMR (w inżynierii oznacza podwójną redundancję modularną (DMR), to system ze zduplikowanymi komponentami, zapewniający nadmiarowość w przypadku awarii) zapewnia naszym klientom oraz widzom odpowiednie środki bezpieczeństwa i nieprzerwaną frajdę z pokazów laserowych.

Zastosowanie laserów – Nasze lasery wyposażone są w najnowszą laserową technologię diod półprzewodnikowych oraz technologię OPSL. Pomimo dużego potencjału i dużych mocy, nasze lasery to stosunkowo niewielkie i kompaktowe urządzenia. Ten fakt umożliwia nam na wdrożenie naszej technologii przy każdej kubaturze, niezależnie od tego czy jest to impreza weselna, mała dyskoteka czy impreza firmowa.  Solidna i wytrzymała konstrukcja oraz wyśrubowana klasa szczelności czyni nasze urządzenia dodatkowo idealnymi systemami laserowymi do stałych instalacji jak i również do najmu krótko i długoterminowego. Dedykowane jednostki laserowe są w stanie pracować przez cały rok na okrągło w każdych warunkach pogodowych, zachowując przy tym odpowiednią temperaturę pracy zachowując optymalną jasność i jakość każdej projekcji laserowej.

Lasery - jaki laser kupić?

Lasery estradowe, animacyjne, dyskotekowe, koncertowe, lasery 3D i lasery DJ. Bez względu na zastosowanie i nazwę własną, nasze lasery KVANT sprawdzą się w każdych warunkach.

 1. Myślisz poważnie nad rozwojem swojego biznesu
 2. Wizerunek i wiarygodność to Twoja dewiza
 3. Nie masz czasu na serwisy, ma po prostu działać
 4. Jakość to Twoje drugie imię.
 5. Super precyzja, ambitne kolory i efekt premium, to cię kręci

Wszystko to dostarczymy Tobie w jednym projektorze laserowym. Niezawodność i doskonała jakość. Decydując się na zakup laserów w naszej firmie otrzymujesz:

 • 36 miesięcy gwarancji door to door
 • bezpłatne wsparcie techniczne
 • doskonałą jakość i precyzję wykonania
 • szkolenia produktowe i szkolenia z bezpieczeństwa
 • preferencyjne ceny
 • doradztwo przed sprzedażowe
 • serwis pogwarancyjny

Nie wiesz jaki laser będzie pasował do Twojej realizacji? Zapraszamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży. Nasi specjaliści doradzą i dobiorą idealny projektor laserowy do Twoich potrzeb.

Firma LASERPROFI jest oficjalnym dystrybutorem produktów marki KVANT na terenie Polski.

NAPISZ DO NAS WIADOMOŚĆ
Zainteresowany?

  error: Treści są chronione przed kopiowaniem !!