fbpx

Cennik

laserprofi » Cennik

Ile kosztuje pokaz laserowy?

Pokaz laserowy cena

Jesteśmy stabilnym partnerem biznesowym i wiarygodną firmą. Dla nas przede wszystkim liczy się zadowolenie klienta i mądrze zainwestowane pieniądze, dlatego też do każdej wyceny podchodzimy indywidualnie i z należytą starannością.

Cena typowego pokazu laserowego oscyluje w przedziale od 4.500 zł (wesela), 6.000 zł, 15.000 zł i więcej. Końcową cenę pokazu określa ilość zastosowanych projektorów laserowych , czas trwania pokazu, miejsce tj. na zewnątrz lub wewnątrz, ilość gości, kubatura pomieszczenia (pokazy indoor), powierzchnia projekcyjna terenu (pokazy outdoor), skala skomplikowania przedsięwzięcia, itd.

Zadzwoń lub napisz do nas i przekaż podstawowe informacje, które pozwolą nam wycenić pokaz laserowy dla Ciebie. Dokonamy niezobowiązującej wyceny w niecałą godzinę!

termin pokazu laserowego
lokalizacja (prosimy w ramach możliwości również o przesłanie zdjęć terenu, nazwy budynku, link do mapy google lub wymiarów kubatury pomieszczenia)
informację czy pokaz ma być w plenerze czy wewnątrz budynku
charakter wydarzenia
przewidywana ilość gości

Współpracując z naszą firmą gwarantujemy przejrzystość warunków cenowych i zasad współpracy.

Każda oferta cenowa przygotowywana przez naszych specjalistów jest indywidualna a pokazy laserowe wyjątkowe i szyte na miarę. Nie powielamy pomysłów, każdy nasz projekt to unikalne wydarzenie, które na długo pozostaje w pamięci.

4.7/5 - (45 votes)
pokaz laserowy cennik
Pokaz laserowy cennik

Ile kosztuje pokaz laserowy ? – Do zaoferowania mamy trzy rodzaje pokazów laserowych tj.: pokaz laserowy graficzny, pokaz laserowy przestrzenny i pokaz na żywo. Wszystkie pokazy łączy kilka głównych cech które wpływają na cenę końcową. Są nimi, ilość zastosowanych projektorów laserowych i ich moc, powierzchnia lub rozmiar projekcji, poziom skomplikowania projektu graficznego oraz długość pokazu. Każdy z naszych pokazów jest indywidualnie dopasowywany do potrzeb i wymogów klienta.

Nasza firma gotowa jest na wszystkie scenariusze, ewentualności oraz portfele. Niezależnie od tego czy dysponujesz małym albo dużym budżetem, czy pokaz ma się odbyć na sali weselnej, na dyskotece, u ciebie w ogrodzie albo dla 6000 tysięcznej publiczności.

W przypadku standardowego pokazu laserowego na weselu, ceny ustalone są z góry i występują w trzech wariantach. W wyjątkowych wypadkach dopuszczona jest indywidualna wycena na życzenie.

Mapping laserowy jaka cena? Nasza firma posiada w swojej ofercie dwa rodzaje mappingu, są nimi:  pokaz na żywo i pokaz autonomiczny z wcześniej zaprogramowaną treścią laserową wyzwalaną automatycznie w zdefiniowanym czasie. Na cenę wpływa również czas pokazu oraz ilość użytych projektorów laserowych.

Mapping laserowy wymaga przygotowania treści na dedykowanym oprogramowaniu laserowym, która będzie wyświetlana na obiekcie docelowym. Odbywa się to często na miejscu przed pokazem aby wymiary i miejsce projekcji laserowej były idealnie dopasowane do powierzchni projekcyjnej. Programowanie mappingu jest usługą płatną i wlicza się ją do ogólnej ceny za pokaz.

Dodatkowe usługi w cenie

Reklama laserowa i stałe instalacje laserowe – Długoterminowe montaże projektorów laserowych przeznaczonych na zewnętrzne projekcje reklamowe wyceniane są zawsze indywidualnie pod każdy nowy projekt. W końcową cenę wlicza się koszt zakupu dedykowanego projektora laserowego, montażu i zaprogramowania reklamy. Koszty dojazdu i ew. akomodacja techników doliczane są oddzielnie.

Sprzedaż i Rental – Oferujemy również zakup i wynajem laserów w cenach odsprzedażowych. Takie rozwiązanie przeznaczone jest dla firm, które nie chcą płacić dodatkowo za wynajem jednostek laserowych podczas projekcji i obsługę operatora a wyłącznie skorzystać z usługi zaprogramowania pokazu. Serwis gwarancyjny, szkolenie produktowe i szkolenie z bezpieczeństwa laserowego jest wliczone w cenę.

wielszew lasery art foto
zielone lasery urodziny
Jak przygotowujemy ofertę?

Niezależnie od rodzaju usługi nasi pracownicy przeprowadzają wstępny audyt z klientem mający na celu ustalić m.in. miejsce pokazu, tematykę, dostępny budżet oraz termin.

Po zebraniu wszystkich informacji przystępujemy do analizy wszystkich danych i na ich podstawie podejmowana jest decyzja o użytej ilości i mocy projektorów laserowych i rodzaju sterowania. Dodatkowo sprawdzamy jakimi elementami scenografii dysponuje nasz klient oraz ustalamy czy zachodzi potrzeba zastosowania dodatkowego sprzętu .

Nasza firma dysponuje wytwornicami mgły, mżawki, nagłośnieniem oraz oświetleniem scenicznym i innym wyposażeniem eventowym wykorzystywanym podczas pokazów laserowych. Na życzenie klienta park sprzętowy którym dysponujemy pozostaje do dyspozycji i może służyć w celach rentalowych.

NAPISZ DO NAS WIADOMOŚĆ
Zainteresowany?

    error: Treści są chronione przed kopiowaniem !!